وکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو ⚖️【آپدیت 2024】

همه‌ ما به خوبی می‌ دانیم که تصمیم برای مهاجرت و پناهندگی یک انتخاب سرتاسر امید و هیجان است که در کنار خود نگرانی نیز به همراه دارد. مطمئنا شما قبل از پناهنده شدن به کشورهای خارجه سوالات زیادی در ذهن خود دارید و نگران هستید. این موضوع کاملا امری طبیعی است. اما با بهره‌ مندی از بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو شما می‌ توانید این نگرانی و استرس را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. مطمئن شوید تنها زمانی که شما بر موفقیت خود باور داشته باشید به موفقیت خواهید رسید. امروزه تورنتو اهداف مهاجرتی بسیاری از انسان ها از سرتاسر جهان شده است که افراد برای ساختن آینده‌ ای بهتر به کانادا می‌ روند. بر این اساس ما سعی کرده‌ ایم شاخص‌ ترین وکلای شهر تورنتو را در خصوص پناهندگی لیست کنیم تا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به اهداف ارزشمند خود دست یابید.

بیشتر بخوانید: وکیل مهاجرت در تورنتو

بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو

بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو کیست؟

در سطح تورنتو تعداد وکلای مهاجرت و پناهندگی بسیار زیاد است. همین موضوع باعث شده است که انتخاب برای فارسی‌ زبانان کمی سخت و دشوار گردد. اما شما برای اینکه بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو را بشناسید تنها کافی است با معیارهای یک وکیل شایسته‌ خوب آشنا باشید و با توجه به این معیارها شما می‌ توانید تخصص و مهارت وکیل مورد نظر را به خوبی بسنجید. بهترین وکیل تورنتو در حوزه‌ ارائه‌ خدمات مهاجرتی تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه‌ ها به پایان رسانده و توانسته در کشور خارجه به عنوان وکیل ثبتی و دارای پروانه‌ وکالت معرفی گردد. او به چندین زبان خارجه دنیا به ویژه انگلیسی و آلمانی تسلط بسیار بالایی دارد و به خوبی می‌ تواند با سایر وکلای بین‌المللی ارتباطی شایسته برقرار کند.

یک وکیل خوب و متخصص در رده‌ وکیل دادگستری و یا وکیل پایه یک از اطلاعات به روز و قابل ستایشی برخوردار است. بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو همیشه در تلاش است تا بتواند راهکارهای کم‌ خطر، کم‌ هزینه با استراتژی‌ های جدیدی پیدا کند و به متقاضیان خود ارائه نماید. او سال‌ های متمادی زیادی را صرف رسیدگی به پرونده‌ های پناهندگی کرده و در این رابطه نیز از تجربه و تبحر بسیار بالایی برخوردار است.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

اسفندیار زند

اسفندیار زند

آقای اسفندیار زند وکیل امور مهاجرت و پناهندگی تحصیلات خود را در بهترین دانشکده‌ حقوق به نام Osgoode Hall (York University) گذرانده است. این دانشگاه یکی از قدیمی‌ ترین بزرگ ترین دانشکده‌ های حقوق کانادا است که بهترین وکلا را تقدیم جامعه نموده است. وی به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو بنیان گذار و مالک شرکت حقوقی زند می‌ باشد.

ایشان در سال 2001 عضو وکلای کانادا گردید و در سال 1999 نیز تحصیلات خود را در رشته‌ حقوق به پایان رساند. او اینک در دوره‌ های ویژه‌ مهاجرت و امور پناهندگی در کانادا شرکت کرده و یک سال به آموزش تئوری و عملی در رابطه با امور مهاجرت مشغول بوده است. وی به زبان فارسی و انگلیسی تسلط بالایی دارد و به خوبی می‌ تواند در امر مهاجرت متقاضیان خود را یاری نماید.

شماره تماس: 2290022 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، نورث یورک، 110 خیابان شپرد شرقی، واحد 630

علی رضا پارسایی

علی رضا پارسایی

علی رضا پارسایی از دیگر بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو است که دارای گواهی نامه مشاور مهاجرتی، کارشناسی ارشد حقوق و حل اختلافات از دانشگاه یورک و کارشناس ارشد روانشناسی مشاوره‌ ای از دانشگاه یورک ویل می‌ باشد. او توانسته تخصص بالایی که در زمینه‌ درخواست پناهندگی در داخل کانادا و مهاجرت به کانادا کسب کند. وی عضو انجمن شورای مهاجرت کانادا، انجمن مشاوران حرفه‌ ای مهاجرت کانادا و مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا و سازمان بین المللی تستمسترز است.

پارسایی از سابقه کاری بسیار درخشانی از جمله مدیر عامل شرکت خدمات مهاجرت پارسایی، استاد مدرسه، نویسنده کتاب، مشاور رسمی مهاجرتی و تدریس دوره‌ های مشاور مهاجرتی برخوردار می‌ باشد. از جمله خدمات به بالقوه جناب آقای علیرضا پارسایی می‌ توانیم به اخذ انواع ویزاهای اقامت موقت، حل مسائل مهاجرتی و مجوز اخذ موقت، کمک به گسترش کسب و کار در کانادا، درخواست پناهندگی، درخواست‌ های اجاره‌ تحصیل و مهاجرت اشاره کنیم.

شماره تماس: 9019115 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 100 خیابان ریچموند غربی، واحد 308

فریدون عالمی

فریدون عالمی

فریدون عالمی از تحصیلات بسیار بالایی در حوزه‌ حقوق برخوردار می‌ باشد. او عضو معتبر رسمی مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا است و مالک شرکت خدمات مهاجرتی و پذیرش استان کانادا می‌ باشد. وی به عنوان استاد دانشگاه خدمات زیادی در زمینه‌ پناهندگی و مهاجرت به انجام می‌ رساند. او در تورنتو کانادا یک دفتر مهاجرتی معتبر دارد که با سایر وکلای مهاجرتی به فعالیت می‌ پردازند. از جمله خدمات جناب آقای فریدون عالمی می‌ توانیم به خود اشتغالی، اسپانسر شیپ، اخذ ویزا، مهاجرت و پناهندگی، دریافت ویزای تحصیلی، برنامه‌ سرمایه گذاران کبک و … اشاره کنیم.

شماره تماس: 4478151 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 2300 خیابان یانگ، طبقه 16م

یاسمین میرعابدینی

یاسمین میرعابدینی

یاسمین میر عابدینی دارای مدرک لیسانس ریاضیات از دانشگاه واترلو و برنامه‌ صدور گواهینامه کارشناس مهاجرتی از کالج سنکا می‌ باشد. او با موسسه‌ مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا به فعالیت پرداخته و در زمینه‌ پناهندگی، اخذ انواع ویزاها، خدمات اقامت و اسکان پناهندگان، مهاجرت تجاری، مهاجرت مستقل و سایر خدمات مهاجرتی خدمات شاخصی ارائه می‌ کند.

ایشان اینک به عنوان مدیر عامل خدمات مهاجرت میر عابدینی توانسته جزء بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو در میان افراد فارسی زبان شناخته شود. شما می‌ توانید با وی با زبان‌ های فارسی و انگلیسی به گفت و گو پرداخته و مشاوره‌ آنلاین نیز دریافت کنید.

شماره تماس: 4927551 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 5915 خیابان لیزلی

حمید متکلم

حمید متکلم

از دیگری بهترین وکیل پناهندگی به تورنتو می‌ توانیم به حمید متکلم اشاره کنیم. او تحصیلات خود را در خصوص امور مهاجرتی گذرانده و فارغ التحصیل در درجه ممتاز از سوی کالج هامبر تورنتو بوده است. ایشان عضو مشاوران شورای قانون گذاری مهاجرت کانادا و مالک شرکت CanGates می‌ باشد. وی از حوزه فعالیت‌ هایی همچون مهاجرت دائم، مشاور مهاجرتی، پناهندگی، سنجش حق و حقوق، اخذ ویزا و برنامه‌ های کارآفرینی و … برخوردار است.

شماره تماس: 3582711 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، تورنتو، 7163 خیابان یانگ، واحد 250

چگونه می توانیم به بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو اعتماد کنیم؟

بهترین کار جهت اعتماد به وکیل پناهندگی تحقیق کردن در رابطه با او قبل از انعقاد قرارداد است. لازم است شما سوابق وکیل را مورد بررسی قرار دهید و از تمامی پرونده‌ های موفق شده‌ وی اطلاع کسب کنید. پیشنهاد می‌ کنیم برای اعتماد کردن به بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو با سایر موکلین او ارتباط برقرار کنید تا بتوانید میزان رضایت آن‌ ها را هم بسنجید. شاید انجام دادن این کارها برای شما وقت گیر باشد به همین خاطر ما پیشنهاد می‌ کنیم به موسسات و سایت‌ های معتبر و قابل اعتماد مراجعه کنید تا بتوانید متناسب با تجربه و ویژگی آن‌ ها یک وکیل خبره و خوب را برگزینید.

معمولا بسیاری از موسسات مهاجرتی برای به دست آوردن اعتبار و موفقیت دست بر بهترین گزینه‌ ها می‌ گذارند و در انتخاب وکیل نیز نهایت دقت و تلاش خود را می‌ کنند. این موضوع برای وب سایت ها نیز صدق می‌ کند. سایت‌ های معتبر از وکلایی استفاده می‌ کنند که با دانش و تبحر بالای خود از مهارت و توانایی شاخصی نیز برخوردار باشند. بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو می‌ تواند با برخورداری از مهارت‌ های ارتباطی قوی با سایر موکلای پناهندگی بهترین مشاوره و راهنمایی‌ ها را به موکلین خود ارائه نماید. او برای به موفق رسیدن پرونده‌ شما از هیچ تلاشی فروگذار نبوده و همواره سعی می‌ کند بهترین خدمات را ارائه کند.

لزوم مراجعه به وکیل متخصص در پناهندگی در تورنتو

تجربه همیشه ثابت کرده مراجعه کردن به بهترین وکیل متخصص و متبحر می‌ تواند مزایا زیادی برای متقاضیان به همراه داشته باشد. ابتدا باید بگوییم گرفتن یک وکیل پناهندگی و مهاجرتی جزء موارد الزامی نیست. اما داشتن آن‌ ها نیز می‌ تواند آینده‌ متقاضیان را دگرگون کند. توجه داشته باشید با بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو شما می‌ توانید در بسیاری از هزینه‌ های خود صرفه‌ جویی کنید. در ابتدا افراد تصور می‌ کنند با کمک نگرفتن از وکیل هزینه‌ های آن ها به میزان قابل توجهی کاهش پیدا می‌ کند؛ اما زمانی که در مسیر پناهندگی قدم می‌ گذارید به اطلاعات و تجربیات بالا و کافی نیاز دارید.

وکیل موجب می‌ گردد که تمامی مراحل و پروسه‌ پناهندگی را تنها یک بار تکرار کرده و با دوباره کاری آن هزینه‌ اضافی پرداخت نکنید. علاوه بر آن ممکن است به خاطر نداشتن تجربه در دام افراد سودجو نیز بیفتید. از دیگر لزوم داشتن وکیل بالا رفتن احتمال موفقیت پرونده‌ شما است. زمانی که از بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو کمک بگیرید فرآیندها و پروسه‌ پرونده‌ مهاجرت شما به بهترین نحو ممکن انجام شده و مدام نیز در حال پیگیری از سوی یک فرد متخصص می‌ باشد.

در نتیجه احتمال موفقیت شما بالا می‌ رود. وکیل پناهندگی قابل اعتماد به خوبی می‌ داند برای سریع‌ تر و راحت‌ تر شدن پروسه‌ پرونده‌ شما چه استراتژی‌ هایی باید پیاده کند. او با تمام قوانین مهاجرتی سفت و سخت کانادا آشنایی کامل دارد و برای کوتاه شدن زمان پناهندگی تان راهنمایی‌ های مخصوصی ارائه می دهد.

لزوم مراجعه به وکیل متخصص در پناهندگی در تورنتو

کلام آخر

تجربه نشان داده است معمولا درصد به موفق نرسیدن یک سری از پرونده‌ های پناهندگی به دلیل نداشتن وکیل متخصص بوده است. بیشتر کسانی که در این مسیر از تجربیات یک وکیل مهاجرتی خوب و قابل اعتماد بهره نبرده‌ اند معمولا با شکست مواجه شدند. ما در این مطلب سعی کردیم با معرفی کردن بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو انتخاب را برای شما آسان‌ تر نماییم. متقاضیان می‌ توانند در بازه‌ زمانی بسیار کمی دست روی برترین گزینه‌ های پناهندگی بگذارند. در ادامه نیز به ویژگی‌ های وکلای قابل اعتماد و متخصص پرداختیم و لزوم مراجعه به آن ها را نیز ذکر کردیم. ممنونم که تا پایان مقاله با ما همراه بوده و صبوری به خرج داده‌ اید و اگر در این خصوص تجربه و یا نظری دارید، می‌ توانید آن را در بخش دیدگاه با دیگر کاربران سایت نیز به اشتراک بگذارید تا از آن ها بهره ببریم.

به وکیل پناهندگی در تورنتو چگونه اعتماد کنیم؟

بهترین وکیل پناهندگی در تورنتو زمانی که از دانش و اطلاعات به‌روز، داشتن مجوز‌های معتبر و مهارت ارتباطاتی قوی برخوردار باشد قابل اعتماد است.

آیا انعقاد قرارداد با وکیل تورنتو الزامی است؟

بله، بنا بر قوانین اداره مهاجرت کانادا وکلایی که نتوانند به امضاء قرارداد بپردازند، معتبر نیستند.

چه کسی وکیل پناهندگی خبره در تورنتو است؟

فردی که همیشه یک راهکاری در مقابله با مشکلات دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا