وکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کانادا ⚖️【آپدیت 2024】

مسائلی همچون طلاق، حضانت فرزند، نفقه، جهیزیه و… از مواردی است که افراد ممکن است در هر کجای دنیا دچار آنها شوند. گاهی این اختلافات انقدر بزرگ و زیاد می شوند که برای حل کردن آنها افراد باید حتما به دادگاه مراجعه کنند تا بتوانند به نتیجه مطلوب برسند. همانطور که واقف هستید موضوعات این چنینی در دادگاه در حوزه دعاوی خانواده قابل رسیدگی و بررسی هستند. حال فکر کنید فردی که در مهاجرت به سر می برد، دچار همچین مسائلی شده است، بنابراین تنها راه چاره ی فرد کمک گرفتن از وکیلی ایرانی است تا هم زبان آن را به خوبی بفهمد و هم به راحتی بتواند در حل کردن پرونده به آن کمک کند. در ادامه ما نیز تصمیم داریم برای راحتی شما عزیزانی که در مهاجرت به سر می برید و یا قصد رفتن را دارید 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کانادا را معرفی کنیم، تا در هنگام نیاز به راحتی بتوانید از آنها مشورت و راهنمایی بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در کانادا

بهترین وکیل خانواده در کانادا کیست؟

بهترین وکیل خانواده در کانادا کسی است که در حوزه حقوق خانواده فعالیت می‌کند و به موکلین خود در امور مربوط به مسائلی همچون طلاق، ازدواج، حضانت فرزندان، تقسیم دارایی و… کمک می‌کند. همچنین وکلایی که در زمینه دعاوی خانواده فعالیت می کنند، معمولا با مسائل حساس و پراختلاف از جمله مواردی که همواره عرض کردیم ( حضانت فرزند، طلاق، تعارضات) سر و کار دارند، بنابراین آن‌ها باید قادر و توانا باشند تا با حساسیت به امور مراجعین و موکلین خود رسیدگی کنند.

در اصل این نوع وکالت نیازمند داشتن دانش، تخصص و حرفه ای خاص در زمینه حقوق خانواده است، به این دلیل که این حوزه شامل قوانین و مقرراتی پیچیده است که برای اثبات آن در دادگاه نیاز به تحلیل دقیق و دانش عمیق دارد. یک وکیل خوب خانواده در کانادا باید بتواند راه‌حل‌های خوب و مناسب برای مسائل خانوادگی پیدا کنند. همچنین یک وکیل حرفه ای باید تجربه ی کافی حضور داشتن در دادگاه‌ها را داشته باشد تا بتواند به بهترین شکل ممکن از منافع موکلین خود در هرجا که لازم است، دفاع کنند.

در ادامه به معرفی چند تا از بهترین وکیل خانواده در کانادا می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس خدمتتان معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید:

مهیار حلاج پور

مهیار حلاج پور

مهیار حلاج پور وکیل و عضو رسمی شورای قانون گذاری امور مهاجرت کانادا ICCRC، مشاور رسمی مهاجرت کانادا RCIC است. همچنین مدیر موسسه حقوقی حرفه ای هستند. جناب حلاج پور تخصص بالایی در دعاوی همچون خانواده و حقوقی دارند، اما با این حال به علت مهارت بسیاری که در حوزه وکالت دارند، در دعاوی ملکی و کیفری نیز موفقیت های زیادی کسب کرده اند.

شماره تماس: +۱ (۶۴۷) ۷۶۶-۴۹۳۳

آدرس دفتر: 25 Sheppard Ave W Suite #300, North York, ON M2N 6S6

افشین یزدانی

افشین یزدانی

افشین یزدانی وکیل کارکشته ی پایه یک دادگستری و موسس و مدیر مجموعه وکالتی کانادایی YLG در کشور کاندا است. از آقای افشین یزدانی علاوه بر اینکه در مورد موضوعات مربوط به قانون و سیاست های مهاجرت اغلب به عنوان یک متخصص مهاجرت از وی یاد و مشاوره می گیرند، در موضاعتی همانند دعاوی خانواده و حقوقی نیز با ویژگی های مثبت از ایشان تعریف می کنند. جناب افشین یزدانی یکی از وکلای موفق در کانادا محسوب می شوند.

شماره تماس: 19057092222

آدرس دفتر: 5255Yonge St Unit 1050, Toronto, ON M2N 6P4, Canada

هومن مرتضوی

هومن مرتضوی

هومن مرتضوی یکی دیگر از وکیلای پایه یک دادگستری است که علاوه بر این مدرس دانشگاه نیز هست. آقای هومن مرتضوی دانش زیادی در زمینه حقوق دارد، برای اثبات این حرف می توان به مدارک زیاد او که شامل PhD در حقوق، LLB، BSc (Eng)، MSc (Eng)، MA (Econ)، BA (Econ)، MBA، و TEP (کاندیدا) اشاره کرد. هومن مرتضوی وکیل دعاوی و تجدیدنظر است و در قانون خانواده و قانون مهاجرت مهارت خوبی دارد. از دیگر افتخارات آقای مرتضوی حضور در بخشی از گروهی به نام STEP Canada است و انجام اموراتی همچون وصیت نامه و املاک انجام می دهد.

شماره تماس: 416 800 1296

آدرس دفتر: 5000 Yonge St Suite 1901 Toronto Ontario ON M2N 7E9 Canada

امیر ثقفی

امیر ثقفی

امیر ثقفی با بیش از 14 سال سابقه دارای مدرک دکترای حقوق از امریکا و مشاور رسمی مهاجرت در کشور کانادا است. اقای ثقفی با تخصص در زمینه مهاجرت در امور مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و بیزینس و کار تخصصی به عزیزانی که قصد مهاجرت دارند، کمک می کند. تیم حقوقی آقای امیر ثقفی از وکلای رسمی این کشورها و انجمن وکلای کانادا و امریکا و مشاورین مهاجرت عضو انجمن مشاورین مهاجرت کانادا تشکیل شده است. همچنین مهارت و سابقه بالای ایشان باعث شده تا بهترین وکیل در زمینه دعاوی خانواده باشند.

شماره تماس: 604 657 1377

آدرس دفتر: 100 Park Royal South Vancouver British Columbia V7T 1A2 Canada

شیرین تقوی

شیرین تقوی

شیرین تقوی وکیل پایه یک دادگستری و موسس دفتر حقوقی در کانادا است. ایشان با بیش از 10 سال سابقه و دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌ی حقوق از دانشکده‌ی حقوق دانشگاه یورک در تورنتو و کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران یکی از وکلای خوب کانادا محسوب می شوند. فعالیت های شیرین تقوی متمرکز در امور خانواده، مهاجرت و کیفری است، اما به دلیل تحصیلات عالیه ای که دارند موفقیت های بسیاری در دعاوی تجاری و مالی نیز کسب کرده اند.

شماره تماس: 647 464 0332

آدرس دفتر: 7191 Yonge St Markham Ontario 7191 Yonge St Markham, ON L3T 0C7 Canada

نقش یک وکیل خانواده در کانادا در دادگاه چیست؟

باید گفت که یک وکیل می تواند نقش بسیار مهمی در پرونده‌های حقوقی به ویژه خانواده داشته باشد. چرا که یک وکیل زمانی که فرد توانایی دفاع از خود را ندارد، مسئول نمایندگی و دفاع از آن فرد در حضور دادگاه و یا مذاکرات حقوقی می شود. پس هنگامی که شما در کشور کانادا مستقر هستید و با مسائل این چنینی مواجه می شوید، یک وکیل خوب خانواده می تواند به بهترین نحو ممکن شما را پشتیبانی کند.

از دیگر کاربرد های نقش یک وکیل خانواده در کانادا نیز می توان به تفسیر کردن قوانین برای موکلین باشد تا از این طریق آنها را با قوانین موجود آشنا کند و به موکلین در فرآیند قانونی کمک کند. همچنین بهترین وکیل خانواده در کانادا مسئول بررسی پرونده، جمع‌آوری شواهد، تهیه اسناد حقوقی و نگارش اظهارنامه‌ها و دفاع‌نامه‌هایی است که به طور معمول افراد با آنها آشنایی ندارد و کاری دشوار است.

چهار مورد از ویژگی های یک وکیل خانواده در کانادا

همانطور که خدمتتان عرض کردیم وکلای حقوقی روزانه با مسائلی همچون طلاق و جدایی، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، انحصار وراثت، مطالبه نفقه فرزند و… سر و کار دارند، بنابراین باید دارای یک سری ویژگی ها در برخورد با مراجعین و موکلین داشته و رعایت کنند. ما نیز در این قسمت از مقاله به چهار مورد از ویژگی های یک وکیل خانواده در کانادا اشاره خواهیم کرد:

تجربه و تخصص: اولین ویژگی که در مورد وکلای خانواده می توان نام برد، تجربه و تخصص آن ها است. بهترین وکیل خانواده در کانادا باید تجربه کافی در حوزه حقوق خانواده را داشته باشد. در اصل این تجربه و تخصص باید در زمینه آشنایی با قوانین مربوط به طلاق، نفقه، مهریه، حضانت فرزندان، تقسیم دارایی، ضرر و زیان، و … باشد. داشتن تجربه و تخصص می‌تواند به وکیل کمک کند تا بهترین راه حل‌ها را برای مراجعین و موکلین خود پیدا کند.

شناخت قوانین محلی: این مورد به دلیل حائز اهمیت است و از ویژگی های وکلای خانواده در کانادا محسوب می شود که بسیاری از مسائل حقوق خانواده بر اساس قوانین محلی و ملی نوشته و حل می‌شوند و نیاز به داشتن شناخت کامل از این موارد و قوانین را دارد. بنابراین باید توجه داشته باشید که وکیل شما به خوبی روی این مسئله واقف باشد.

تعهد و انسانیت: داشتن تعهد و انسانیت نیز از ویژگی های بسیار مهم یک وکیل است. یک وکیل خانواده در کانادا به این دلیل که اغلب با موارد مربوط به روابط انسانی بین خانواده ها روبه رو است، باید به انسانیت توجه داشته باشد و در مواقع دشوار برای موکل خود نقش حماتگر را اجرا کند. همچنین تعهد در کار یک وکیل امری ضروری است، به این دلیل که اعتماد موکل جلب می شود و فرد راحت تر می تواند اعتماد کند و تمام مسائل اتفاق افتاده را بیان کند.

قدرت تحلیل و حل مسئله: یک وکیل خوب خانواده در کانادا باید توانایی این را داشته باشد که موارد حقوقی مرتبط با دعاوی خانواده را به خوبی تحلیل و ارزیابی کند و همچنین در برابر مسائل پیش آمده باید قدرت ارائه راه حل های موثر و مناسب را برای موکل خود داشته باشد.

کلام آخر

از اینکه تا پایان مقاله مثل همیشه ما را همراهی کردید از شما عزیزان سپاس گزاریم. در ابتدا تلاش کردیم شما را با نام، مشخصات، ویژگی ها و تخصص بهترین وکیل خانواده در کانادا آشنا کنیم تا در کمترین زمان ممکن بتوانید به بهترین وکلا در کانادا دست پیدا کنید. در ادامه تلاش کردیم تا شما را با نقش دقیق یک وکیل خانواده در دادگاه آشنا کنیم و اطلاعات شما را در این خصوص افزایش دهیم. در انتهای مطلب نیز به معرفی چند تا از ویژگی های مهم وکلای خانواده پرداختیم. اکنون از شما درخواست می کنیم که تجربیات و نظرات خود در خصوص مطالب ذکر شده را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 19 =

دکمه بازگشت به بالا