وکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل طلاق در تورنتو ⚖️【آپدیت 2024】

ازدواج پدیده ای اجتماعی است که امروزه جزء مهم ترین نیازهای هر انسان بوده و مقدمه ای برای تشکیل خانواده نیز محسوب می شود. متاسفانه برخی مواقع به دلایل گوناگون این پدیده با سرانجامی ناموفق مواجه شده و موجبات جدایی زوجین از یک دیگر را فراهم می سازد. فرایند مذکور طلاق نام دارد که به سبب آن زوجین از لحاظ قانونی دیگر هیچ گونه تعهد عاطفی نسبت به یکدیگر نداشته و مجددا به دوران تجرد باز می گردند. در ادامه مقاله پیش رو به موضوع انتخاب بهترین وکیل طلاق در تورنتو پرداخته شده است پس لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در تورنتو

بهترین وکیل طلاق در تورنتو کیست؟

همانطور که گفته شد وجود برخی از مشکلات در میان زوجین سبب شده تا آن ها شرایط را برای ادامه زندگی مشترک خود مناسب ندیده و تصمیم به جدایی از یکدیگر بگیرند. این مسائل می توانند اعم از مشکلات شغلی، زناشویی، احساسی، عدم تفاهم ذهنی و جنسی میان طرفین باشند که در نهایت آن ها را به سوی طلاق عاطفی بکشانند. لازم به ذکر است که در بسیاری از مواقع پدیده طلاق به شکل تواقفی میان زوجین صورت می گیرد.

اما گاهی اوقات ممکن است هر دو یا یکی از زوجین تمایلی به جدایی از یکدیگر نداشته که در این هنگام سرنوشت ادامه زندگی آن ها توسط دادگاه خانواده تعیین می گردد. زمانی که دادگاه مسئول رسیدگی به موضوع طلاق در خانواده می شود معمولا هریک از زوجین اقدام به انتخاب وکیل برای خود می نمایند. از آن جایی که اغلب وکلا تخصص و تجربه فراوانی در حل و فصل نمودن انواع پرونده های حقوقی دارند انتخاب از میان آن ها موضوعی قابل بحث خواهد بود.

تعدادی از بهترین وکیل طلاق در تورنتو مشغول به ارائه خدمات هستند که هموطنان ساکن در این شهر می توانند جهت پیگیری مسائل حقوقی خود به آن ها مراجعه نمایند. در ادامه به معرفی لیستی از وکلای خبره در شهر تورنتو می پردازیم:

سورنا سرباز وطن

سورنا سرباز وطن وکیل طلاق در تورنتو

از جمله معروف ترین وکلای شاغل در تورنتو کانادا می توان به جناب آقای سورنا سرباز وطن اشاره کرد. لازم به ذکر است که ایشان از سابقه بالایی پیرامون رسیدگی به انواع پرونده های مرتبط با طلاق زوجین برخوردار می باشند. هم چنین آقای سرباز وطن به عنوان مدیرعامل موسسه حقوقی گامبریانی نیز منصوب بوده و از دیگر عرصه های فعالیتشان، پیگیری اموری مانند قتل، سرقت، ضرب و شتم، مواد مخدر و… هستند.

آدرس دفتر: ۵۰۰۰ Yonge St #1901, North York, ON M2N 7E9, Canada

شماره تلفن: ٰ۴۱۶۶۲۸۲۰۴۱

بهمن عظیمی

بهمن عظیمی وکیل طلاق در تورنتو

هم اکنون انتخاب بسیاری از شهروندان ایرانی مقیم کشور کانادا به منظور رسیدگی به دعاوی حقوقی خود جناب آقای بهمن عظیمی می باشد. لازم به ذکر است که هم اکنون ایشان دارای مدارک تحصیلی دکترای حقوق و همچنین کارشناسی هنر از دانشگاه یورک و بهترین وکیل طلاق در تورنتو نیز هستند. هم چنین از مهم ترین خصوصیات اخلاقی مثبت آقای عظیمی می توان به منضبط بودن، صبوری زیاد، پیگیری ریزترین جزئیات موجود در پرونده و… اشاره کرد.

آدرس دفتر: ۶۸۵ Sheppard Ave E Suite 508, Toronto, ON M2K 1B6, Canada

شماره تلفن: ۴۱۶۹۰۰۴۱۲۸

مارال میرحسینی

مارال میرحسینی وکیل طلاق در تورنتو

اگر می خواهید شانس خود را به منظور پیروزی در انواع پرونده های حقوقی افزایش دهید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به دفتر وکالت سرکار خانم میر حسینی خواهد بود. ایشان در حال حاضر موفق به اخذ مدارک کارشناسی در رشته های حقوق، داروسازی و روانشناسی به ترتیب از دانشگاه های حقوق، واترلو و یورک شده اند. همچنین عمده فعالیت های حقوقی ایشان در زمینه های زیر است.

  • ۱. طلاق و امور مربوط به خانواده
  • ۲. امور مهاجرتی
  • ۳. انحصار وراثت
  • ۴. آسیب های بدنی

آدرس دفتر: ۲۲۰۰-۴۹۵۰ Yonge St, North York, ON M2N 6K1, Canada

شماره تلفن: ۴۱۶۸۸۷۷۴۷۹

آیدا میرزاده

آیدا میرزاده وکیل طلاق در تورنتو

از سرکار خانم میرزاده می توان به عنوان یکی دیگر از بهترین وکیل طلاق در تورنتو نام برد. گفتنی است که ایشان تسلط کاملی بر زبان مادری (فارسی) داشته و به خوبی قادر به برقراری ارتباط با موکلین خود خواهند بود. همچنین سرکار خانم میرزاده علاوه بر پیگیری امور مربوط به طلاق، در سایر امور حقوقی مرتبط با خانواده نیز تخصص دارند. شما می توانید به منظور برقراری ارتباط با ایشان از راه های زیر اقدام نمایید.

آدرس دفتر: ۲۲۰۰-۴۹۵۰ Yonge St, North York, ON M2N 6K1, Canada

شماره تلفن: ۹۰۵۴۵۷۱۶۶۰

علی معنوی

علی معنوی وکیل طلاق در تورنتو

جناب آقای معنوی در سال ۲۰۰۸ موفق به اخذ مدرک حقوق از دانشگاه کانادا در مقطع لیسانس یا همان کارشناسی شده اند. همچنین ایشان در کانون وکلای انتاریو و چندین موسسه حقوقی دیگر فعالیت گسترده ای داشته که به نوبه خود بر تجربیات ایشان در عرصه حل و فصل نمودن بسیاری از پرونده های قضایی مرتبط با طلاق و… افزوده است. آقای معنوی در سال ۲۰۰۹ اقدام به تاسیس دفتر حقوقی خود در کانادا کرده و به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه وکالت آغاز نمودند. لازم به ذکر است که قدرت تسلط بر زبان های فارسی و انگلیسی موجبات ارتباط بهتر میان ایشان و موکلین را فراهم ساخته است. در حال حاضر جناب آقای معنوی پیرامون مسائلی همچون امور مهاجرتی، جنایی، حقوق خانواده و… نیز فعالیت دارند.

آدرس دفتر: Suite 100, 10265 Yonge Street, Richmond Hill, Ontario, Canada Practice Areas: Family Law, Criminal Law, Immigration Law

شماره تماس: 237-6777


نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل طلاق در تورنتو چیست؟

 انتخاب وکیل مناسب همواره یکی از مهم ترین مراحل در روند پیگیری اغلب پرونده های قضایی محسوب می شود. برخی از مهم ترین نکاتی که رعایت آن ها تاثیر زیادی در انتخاب بهترین وکیل طلاق در تورنتو دارند به شرح زیر هستند.

تعیین حق الوکاله:

معمولا تمامی وکلای حقوقی در عوض خدمات ارائه شده از سوی خود به موکلین، دستمزدی را تحت عنوان حق الوکاله از آنان دریافت می نمایند. بنابراین این موضوع  می بایست پیش از همکاری میان دو طرف به صورت توافقی حل شود و افراد مطابق با میزان بودجه ای که در اختیار داشته و البته شرایط حاکم بر پرونده قضایی خود اقدام به اخذ بهترین وکیل ایرانی در تورنتو نمایند.

بررسی کارنامه وکیل:

دیگر موضوعی که همواره پیش اخذ بهترین وکیل طلاق در تورنتو می بایست مد نظر قرار بگیرد، بررسی رزومه کاری اوست. بدون شک وکیلی که از میزان تحصیلات و تخصص بالاتری برخوردار بوده و سابقه  رسیدگی به پرونده های متعددی را داشته باشد، شانس بیشتری را نیز برای موکل خود به منظور حل و فصل نمودن مشکلات حقوقی او به ارمغان خواهد آورد.

مشورت با چند وکیل:

بدیهی است که همانند هر شغل دیگر، در عرصه وکالت نیز افرادی با سطح دانش، تخصص و تجربه متفاوت مشغول به فعالیت هستند. به همین دلیل مشورت کردن با چندین وکیل معتبر می تواند هریک از طرفین دعاوی را بهتر در جریان پرونده حقوقی آن ها قرار داده و بهترین گزینه ممکن را به منظور رسیدگی به امورشان نمایان سازد.

بهترین وکیل طلاق در تورنتو

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در تورنتو

لازم است تا وکلای در امر رسیدگی به مسائل حقوقی و قضایی، به منظور موفقیت در کار خود از یک سری ویژگی های خاص برخوردار باشند. در ادامه برخی از مهم ترین این ویژگی ها به اختصار بیان شده اند.

آشنایی کافی با قوانین و مقررات:

یک وکیل خوب همواره باید از تازه ترین قوانین و مقررات حقوقی وضع شده توسط مراجع قضایی مطلع باشد. به عنوان مثال بهترین وکیل طلاق در تورنتو که به ارائه خدمات در این زمینه مشغول است می بایست از آخرین تغییرات حاصل شده پیرامون آن آگاه بوده و همچنین به طور دائم پیگیر تغییرات احتمالی در آینده نیز باشد.

رازدار بودن:

به جرات می توان گفت مهم ترین ویژگی اخلاقی که هریک از وکلای حقوقی الزاما باید از آن برخوردار باشند، رازدار بودن است. گاهی لازمه شغل وکالت این بوده که شخصی که مامور پیگیری پرونده حقوقی طرفین دعاوی است از ریزترین جزییات زندگی موکل خود آگاه باشد. در این صورت اگر وکیل انتخابی توانایی حفظ اسرار خصوصی مربوط به موکل خود را نداشته باشد طبعا زمینه ساز مشکلات بسیاری برای وی در آینده خواهد شد.

صبور بودن:

یکی دیگر از مهم ترین خصوصیات هر وکیل موفقی، صبوری اوست. بدیهی است که روند رسیدگی به بسیاری از پرونده های حقوقی ایجاد شده قدری طولانی خواهد بود. در این صورت داشتن صبر و حوصله کافی از سوی بهترین وکیل طلاق در تورنتو، وی را در راه  حل و فصل نمودن پرونده های مذکور کمک شایانی خواهد نمود.

توانایی آنالیزکردن:

بدون تردید در طول سالیان اخیر راز موفقیت بسیاری از وکلای حقوقی که بررسی پرونده های سنگین به آن ها محول شده است را می توان قدرت آنالیزشان  از طرف مقابل دعاوی دانست. زمانی که یک وکیل توانایی آن را داشته باشد که بتواند ذهن شخصی که در سمت دیگر پرونده حقوقی اوست را بخواند قادر به اتخاذ تصمیمات و استراتژی های کارآمد تری به نفع موکل خود خواهد بود.

بهترین وکیل طلاق در تورنتو

کلام آخر

گزینش بهترین وکیل طلاق در تورنتو موضوعی است که در مقاله فوق مورد بررسی قرار گرفت و توضیحاتی پیرامون آن به مخاطبین گرامی داده شد. توجه داشته باشید که نکاتی که در زمینه انتخاب وکیل به آن ها اشاره شد می بایست همواره در اولویت قرار بگیرند. همچنین در اینجا چند تن از معروف ترین وکلای حقوقی که در عرصه طلاق فعالیت دارند نام برده شدند. شما مخاطبین گرامی می توانید در صورت وجود هرگونه ابهام، سوال و … در خصوص عنوان مقاله آن را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 13 =

دکمه بازگشت به بالا