مهاجرتوکیلوکیل کانادا

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک ⚖️【آپدیت 2024】

آشنایی با بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک برای آن دسته از افرادی که تصمیم دارند به شهر نورث یورک کانادا مهاجرت کنند، بسیار حائز اهمیت است. در نظر داشته باشید در این زمینه فقط یک وکیل رسمی مهاجرت کانادا و یا شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا می‌ تواند به شما در تمامی اقدام‌ ها کمک کند. اگر درخواست شما جهت مهاجرت کردن توسط اشخاصی دیگر غیر از یک وکیل و یا مشاور رسمی مهاجرت کانادا به سفارت ارسال شود، این درخواست بلافاصله رد می‌ گردد. به همین خاطر ما تصمیم گرفته‌ ایم در این بخش از مقاله شما را با وکلای رسمی و معتبر نورث یورک آشنا کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک

بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک کسی است که در وهله اول دوره وکالت تحصیلات خود را به خوبی گذرانده باشد. در این دوره سه ساله اکثر کسانی که وارد آن می‌ شوند، دارای مدرک کارشناسی هستند. همان طور که می‌ دانید وکیل مهاجرت نماینده قانونی شما در امور مهاجرتی بوده و به واسطه وکالتی که از سوی شما دارد، تمامی امور از جمله اخذ ویزا، بررسی قوانین و انتخاب بهترین شرایط جهت مهاجرت کردن، پیگیری پرونده، دریافت اقامت و شهروندی و … را به انجام می‌ رساند. تفاوتی ندارد که قصد شما برای مهاجرت کردن به دلیل تحصیل، کار، سرمایه‌ گذاری و یا تولد فرزندتان باشد. وکیل مهاجرت با دانش و تخصصی که دارد تا انتهای مسیر همراه شما است.


در واقع افراد با اخذ بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک کاملاً به این موضوع واقف هستند که تمام راه‌ های مهاجرتی آن ها قانونی و به طور صحیح پیش می‌ رود. گاهی ممکن است افراد به دلیل نداشتن دانش و اطلاعات کافی، آشنا نبودن با قوانین کشور کانادا، آگاهی نداشتن از هزینه‌ های لازم و عدم دانش کافی در جمع آوری مدارک با رد صلاحیت از سوی سفارت روبرو گردند. اما یک وکیل حرفه‌ ای و با سابقه تمامی این مشکلات و ناکامی‌ ها را از سر راه شما دور می‌ کند. وکیل همیشه سعی می‌ کند بهترین گزینه مهاجرتی را برای فرد در نظر بگیرد و در راستای هدایت شما از هیچ تلاشی نیز فروگذار نمی‌ گردد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

مهرانه طباطبایی

مهرانه طباطبایی

خانم مهرانه طباطبایی از وکلا و مشاوران رسمی معتبر مهاجرت در کشور کانادا هستند که عضو رسمی شورای قانون گذاری مشاوران مهاجرت کانادا نیز محسوب می‌ گردد. این وکیل با توجه به اینکه بیش از 7 سال در حوزه‌ مهاجرت به فعالیت پرداخته به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک در میان ایرانیان فارسی زبان شناخته شده و تاکنون توانسته صدها پرونده‌ مهاجرتی را با موفقیت باید به سرانجام برساند.

برخی از سوابق و تخصص های وی:

 • بیش از 7 سال فعالیت در حوزه مهاجرت
 • تسلط بر زبان انگلیسی و فارسی
 • گواهینامه قانون مهاجرت از کالج فناوری اطلاعات یورک
 • کارشناس مهاجرت از کالج هنرهای کاربردی و فناوری سنکا
 • دارای مدرک حسابداری
 • رئیس شرکت خدمات مهاجرتی طباطبایی

شماره تماس: 4901931 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، نورث یورک، 4576 خیابان یانگ، واحد 609

آرین آرین پور

آرین آرین پور

جناب آقای آرین آرین پور از وکلای مهاجرت به کانادا و شهر نورث یورک می‌ باشد که در تهران دارای یک دفتر حقوقی معتبر است. ایشان به زبان انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارد و می‌ تواند با سایر همکاران خود در کانادا ارتباط داشته باشد. جناب آقای آرین پور از کارنامه‌ درخشانی در سابقه‌ کاری خود برخوردار بوده و تا کنون توانسته صدها پرونده‌ مهاجرتی را با موفقیت به سرانجام برساند. اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک هستید، می‌ توانید با آرین پور یک وقت مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری بگیرید.

آدرس دفتر: تهران، بلوار میر داماد، رودبار جنوبی و خسروانی، طبقه 5، واحد 10

مسعود فیض

مسعود فیض

جناب آقای مسعود فیض از وکلای پر تلاش ایرانی در نورث یورک کانادا محسوب می‌ گردد که به انواع خدمات از جمله مشاوره و راهنمایی‌ های مناسب و کاربردی، درخواست نامه‌ های مربوط به کل خانواده، اخذ انواع ویزا و مجوزهای موقت و … می‌ پردازد. ایشان به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک دارای یک دفتر حقوقی معتبر در این شهر بوده و کارنامه درخشانی را در سوابق کاری خود به ثبت رسانده است.

برخی از سوابق و تخصص های وی:

 • گواهینامه برنامه مشاور مهاجرتی از کالج هامبر، موسسه Prime Tech
 • مشاور مهاجرت شرکت خدمات مهاجرت جهانی
 • دستیار حقوقی خدمات حقوقی فیض
 • عضو مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC)

شماره تماس: 6500274 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، نورث یورک، 222 خیابان فینچ غربی

بنفشه بهزادی

بنفشه بهزادی

از دیگر بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک کانادا می‌ توانیم به وکیل بنفشه بهزادی کارشناس امور مهاجرت در کانادا اشاره کنیم. ایشان به خدمات گسترده‌ ای از جمله مشاوره‌ مهاجرتی، مهاجرت تجاری، شرکتی و سرمایه‌ گذاری به نورث یورک، حمایت از خانواده های مهاجرین، اجازه‌ تحصیل، ویزای استارت آپ کانادا و … می‌ پردازد. او با سال‌ ها تجربه و تخصص در زمینه‌ امور مهاجرت پرونده‌ های بسیار زیادی را به سامان رسانده و در امور مجوز کار به کانادا و برنامه‌ های پذیرش استانی فعالیت می‌ کند.

برخی از سوابق و تخصص های وی:

 • مشاور مهاجرتی مهاجرت از کالج اشتون (Ashton)
 • مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی و مدیریت عمومی از دانشگاه یورک
 • عضو مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC)
 • انجمن مشاوران حرفه ای مهاجرت کانادا (CAPIC)
 • مشاور مهاجرتی (خدمات مهاجرتی Destican)

شماره تماس: 8408586 (416+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، نورث یورک، 18 سامرست وی

ساناز بشارت

ساناز بشارت

ساناز بشارت از وکلای رسمی مهاجرت به کشور کانادا در شهر نورث یورک و استان انتاریو می‌ باشد. ایشان به عنوان بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک در میان ایرانیان فارسی زبان شناخته شده و سال‌ ها است که در این کشور یک شرکت خدمات سرمایه‌ گذاری و مهاجرتی را تاسیس نموده که در آن به ارائه‌ انواع خدمات مهاجرت از جمله سرمایه‌ گذاری، کاری، خرید ملک، بیزینس و … می‌ پردازد.

برخی از سوابق و تخصص های وی:

 • عضو مشاوران شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC)
 • مشاور ارشد شرکت خدمات مهاجرتی بشارت و همکاران
 • مشاور مهاجرت خدمات مهاجرتی Mbridge

شماره تماس: 8549074 (647+)

آدرس دفتر: کانادا، انتاریو، نورث یورک، خیابان 25 شپرد غربی، واحد 300

مزایای مشاوره گرفتن از وکیل متخصص در نورث یورک

افراد قبل از مشاوره با بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک در وهله اول پس از تحقیقات بسیار باید به انتخاب وکیل متخصص بپردازند. مشاوره گرفتن با یک وکیل تخصصی و پایه یک دادگستری که به تمامی جنبه‌ های حقوقی کشور کانادا آشنایی دارد، می‌ تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی آینده افراد باقی بگذارد. معمولاً مهاجران به دلایل متفاوتی اعم از رفع ریجکتی ویزا، اخذ ویزای کار، اقامت موقت، اخذ اقامت دائم ویزای تحصیلی و به جهت مشاور مهاجرت خویشاوندی به مشاوره یک وکیل متخصص و حرفه‌ ای نیاز دارند.

در نظر داشته باشید جریان پرونده مهاجرتی شما در داشتن یک کار خوب، زندگی در یک مکان امن و مناسب و بسیاری از موارد دیگر تاثیر گذار است. به همین خاطر شما نمی‌ توانید پرونده خود را به افراد آماتور و تازه کار بسپارید. زیرا قوانین مهاجرتی نورث یورک و کشور کانادا نیز به دلیل یک سری از موارد مدام در حال تغییر کردن می‌ باشد. زمانی که پرونده مهاجرتی شما ناکام باقی می‌ ماند این موضوع در ادامه زندگیتان و خانواده‌ تان تاثیر جدی می‌ گذارد.

به همین خاطر مشاوره برای افزایش اطلاعات و آگاهی شما، شناختن بهتر وکیل و یک سری از موارد دیگر از اهمیت وافری برخوردار است. در طول جلسات مشاوره وکیل متخصص قرارداد معتبر و مشخصی را با متقاضی برقرار می‌ نماید که در این قرارداد تمامی وظایف وکیل نسبت به موکل کاملاً تعیین می‌ گردد. بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک تمامی اطلاعات معتبر و قانونی کشور مقصد را در اختیارتان قرار می‌ دهد و فرد به خوبی می‌ تواند اقدامات و تصمیم گیری‌ های مهم زندگی خود را بر اساس همین اطلاعات به دست آورده بگیرد.

هزینه وکیل مهاجرت در نورث یورک چقدر است؟

یکی دیگر از مهم‌ ترین موضوعاتی که معمولاً قبل از انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک ذهن مهاجران را به خود درگیر می‌ کند، هزینه‌ های لازمه برای وکیل است. برای انتخاب وکیل دقت کنید که وکیل مهاجرتی شما در تمام زمینه‌ ها متخصص است و با تصمیمگیری‌ های درست و قانونی می‌ تواند به خوبی شما را راهنمایی کند. این موضوع خود یکی از عواملی است که بر روی هزینه‌ های ناشی از انتخاب یک وکیل خوب و سرشناس تاثیر می‌ گذارد.

با توجه به اینکه امروزه موسسات و شرکت‌ های مهاجرتی گوناگونی هستند که همگی هزینه‌ های متفاوتی را ابلاغ می‌ نمایند؛ تعیین نمودن هزینه‌ ها کار چندان راحتی نمی‌ باشد. برای انجام دادن اقدامات مهاجرتی شما در وهله اول باید با بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک در رابطه با هزینه‌ ها مشورت کنید تا آگاهی درستی از آن ها داشته باشید. از جمله عواملی که مستقیماً بر روی میزان هزینه‌ ها تاثیر می‌ گذارد تجربه و سواد یک وکیل است. وکیل باید تخصص، تجربه و مهارت لازمه در انجام امور را داشته باشد.

اگر شما قصد داشته باشید از ابتدا تا انتهای مسیر مهاجرتی خود را تنها با یک وکیل به پایان برسانید این موضوع خود بر افزایش هزینه های شما تاثیر می گذارد‌. اما در برخی از مواقع نیز افراد یک سری از کارهای مهاجرتی خودشان را خود به تنهایی انجام داده و برخی دیگر از مراحل سخت را نیز به بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک واگذار می‌ کنند. در این صورت هزینه‌ هایی که شما می‌ بایست به وکیل مهاجرتی بدهید تا حد زیادی کاهش می‌ یابد.

مزایای مشاوره گرفتن از وکیل متخصص در نورث یورک

کلام آخر

از شما ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید. در صورتی که قصد داشته باشید به شهر نورث یورک کانادا مهاجرت نمایید این موضوع را باید بدانید که انتخاب بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک شانس شما را برای پذیرش در کشور مقصد افزایش می‌ دهد. در این مقاله ما وکلای شاخص و برجسته این شهر را به حضورتان رساندیم تا انتخاب برایتان راحت‌ تر باشد. در ادامه نیز نکاتی را در خصوص قواعد مهاجرت و حق الوکاله وکیل برایتان لیست کرده‌ ایم تا با آگاهی کامل از شرایط موجود به سوی مهاجرت به کانادا پیش روید. خوشحال می‌ شویم که تجربیات و نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

وکیل مهاجرت در نورث یورک از چه ویژگی‌ هایی برخوردار است؟

بهترین وکیل مهاجرت در نورث یورک فردی است که از مدارک و کد وکالت برخوردار بوده و سابقه درخشانی نیز در حیطه انجام انواع پرونده‌ های مختلف داشته باشد.

چه مواردی را برای معتبر بودن وکیل مهاجرت در نورث یورک باید بررسی کنیم؟

کارشناسان همواره پیشنهاد می‌ کنند که برای انتخاب یک وکیل قابل اعتماد حتماً اعتبار مجوز فعالیت کد وکالت و همچنین سایر پرونده‌ های موفق شده وی را نیز مورد بررسی قرار دهید.

وکیل مهاجرت در نورث یورک چه وظایفی دارد؟

وکیل وظیفه دارد شما را تا انتهای مسیر همراهی نماید و تمام مراحل مهاجرت را نیز کاملاً قانونی و درست پیش پایتان قرار دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا