وکیلوکیل انگلستان

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در لندن ⚖️【آپدیت 2024】

زمانی که در لندن زندگی می کنید، در برخورد با مسائل حقوقی با توجه به تفاوت و پیچیدگی قوانین کشور ها به وکیل نیاز خواهید داشت. بهترین وکیل ایرانی در لندن از موضوعات مورد مطالعه ما در این مقاله است. با توجه به اینکه هر کشوری از قوانین خاص خود پیروی می کند، افراد در مواجه با مشکلات حقوقی نمی توانند راحت برخورد کنند. در این میان وجود وکیل اهمیت زیادی دارد. در ادامه این مطلب ما 10 تا از توانمند ترین وکلای ایرانی در لندن را نام بردیم که مطالعه آن ها می تواند سودمند و مفید واقع گردد.

بهترین وکیل ایرانی در لندن

بهترین وکیل ایرانی در لندن کیست؟

برای انتخاب بهترین وکیل ایرانی در لندن نیاز است که حساسیت‌ های بیشتری به خرج دهید. زیرا این روزها افراد سود جوی بسیاری هستند که می‌ توانند مراجعین را به آسانی فریب دهند. بهترین وکیل به فردی اشاره دارد که از مدارک و مجوزهای لازم برخوردار باشد. این امر از کلاهبرداری و فریب مراجعین جلوگیری می‌ نماید. یک وکیل توانمند با تجربه کسی است که دارای مدارک لازم می‌ باشد. در نظر داشته باشید وکیل خوب با کمترین هزینه و زمان می‌ تواند نتیجه‌ پرونده را در مسیر مطلوب پیش ببرد. اما وکیل ناتوان خسارت‌ های جبران ناپذیری را وارد می‌ کند. حتما در رابطه با انتخاب وکیل خوب تحقیقات لازم را به انجام برسانید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در لندن می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

آرش مسعود پور

آرش مسعود پور بهترین وکیل ایرانی در لندن

آقای آرش مسعود پور توانست در سال 2012 از دانشگاه بیرمنگام در رشته‌ بازرگانی فارغ التحصیل شود. ایشان اینک یک وکیل ارشد مهاجرت و پناهندگی در انگلستان است و برای افرادی که قصد دارند به این کشور مهاجرت نمایند، مشاور حقوقی ارائه می ‌نماید. آرش مسعود پور به زبان ‌های فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارد و در امور مهاجرتی یکی از متخصص ‌ترین ها می ‌باشد. شما می توانید برای انجام امور پناهندگی، دریافت ویزا و خدماتی از این قبیل به او مراجعه نمایید.

ایشان از سال 2019 به عنوان سرپرست ارشد کمپانی globalmigrationsolutions مشغول به کار می باشند و تمامی وکلای فعال در این کمپانی، متخصص در حوزه مهاجرت، پناهندگی و حقوق بشر هستند.

جهت اعطای وکالت به آقای آرش مسعود پور و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 07554808488
ایمیل: Arash@globalmigrationsolutions.Co.uk
آدرس دفتر:
Global Migration Solutions Ltd، 1 Victoria Square، Birmingham B11B

سیروس منصوری

سیروس منصوری

سیروس منصوری جزء وکیلان با تجربه‌ ایرانی در لندن انگلستان است. او در حوزه‌ قانون ازدواج و مهاجرت به انگلستان بیش از 30 سال است که تجربه دارد و خدمات حقوقی خود را با بالاترین کیفیت و به روزترین اطلاعات به مشتریان ارائه می ‌نماید. از جمله خدمات ایشان می ‌توانیم به امور مهاجرتی و دعاوی دادگستری، جنایی، انحصار وراثت و … اشاره کنیم. او به عنوان یکی از بهترین وکیل ایرانی در لندن شناخته می‌ گردد. در نظر داشته باشید آقای منصوری خدمات خود را در تمام سطح لندن از جمله قضات دادگاه عالی، قضات مهاجرت و قضات منطقه‌ای گسترش داده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • انحصار وراثت
 • امور مهاجرت
 • قانون کیفری
 • خانواده و طلاق

شماره تماس: 442084017352

آدرس دفتر: Katharine St , Croydon CR0 1QD , United Kingdom

سارا سهرابی

سارا سهرابی

سارا سهرابی از دیگر وکیلان توانمند شهر لندن است که دارای دفتر خدمات حقوقی فاسی در این شهر می ‌باشد. او در امور مهاجرت به انگلستان وکالت افراد را قبول می‌ کند. خدماتی از جمله امور تجاری، درمانی، ویزای دانشجویی، آماده کردن دعوت ‌نامه‌ ویزا، طلاق و قیومیت، مسائل جنایی، امور خانوادگی و … ارائه می دهد. سارا سهرابی چندین سال است که در کشور انگلستان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در لندن برای فارسی زبانان شناخته شده و خدمات و مشاوره‌ حقوقی ارائه می ‌نماید. او تخصص خود را در بهترین دانشگاه دریافت کرده و در امور مهاجرتی با آگاهی از قوانین کشور انگلستان می ‌تواند کمک به سزایی نماید.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • دعاوی دادگستری
 • املاک
 • انحصار وراثت
 • مهاجرت به انگلستان

شماره تماس: 02083492655

آدرس دفتر: Newman Law LLP 10 Hendon Ln, London N3 1TR

یاسمن اسعد

یاسمن اسعد

اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در لندن جهت امور املاک تجاری و مسکونی هستید، ما به شما یاسمین اسعد وکیل ایرانی در لندن انگلستان را معرفی می ‌کنیم. وی از تجربیات بسیار زیادی در حوزه‌ تمامی جنبه ‌های املاک و مسکن برخوردار می ‌باشد. او تا کنون در سطح ملی و بین المللی از خاورمیانه تا آسیا مشتریان بالقوه ای در حوزه‌ مشاغل امور مالی داشته است. از جمله خدمات ایشان می‌ توانیم به خرید، فروش، ساخت و سازهای جدید، نقل و انتقال حقوق صاحبان سهام، وام‌ های تضمین شده، سرمایه گذاری مجدد، تغییر کاربری واحد های تجاری و … اشاره کنیم. خانوم یاسمین اسعد در لندن دارای دفتر حقوقی بوده و به زبان فارسی و دری تسلط کافی دارد. او یکی از با سابقه ‌ترین وکلا در زمینه‌ املاک است.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • املاک

شماره تماس: 00442076131402

آدرس دفتر: Ronald Fletcher Baker LLP 326-328 Old St, London EC1V9DR

جواد مقیمی

جواد مقیمی

جواد مقیمی وکیل پایه یک دادگستری است. او هم در کشور ایران و هم در لندن انگلیس دارای موسسه‌ حقوقی می ‌باشد. ایشان به مدت 3 دهه است که پرونده‌ های بزرگ بی شماری را به پایان رسانده و ما این را می ‌توانیم جزو موفقیت‌ های او بدانیم. تاکنون توانسته رضایت و اعتماد بسیاری از موکلین را در موسسه‌ خود به دست آورد. آقای جواد مقیمی بعد از دریافت پرونده‌ وکالت خود در انگلستان به تاسیس شرکت پرداخت و در آن خدمات حقوقی منحصر به فردی را ارائه می‌ نماید که در طول سابقه‌ وکالت بسیار کم سابقه است. ایشان به زبان فارسی صحبت کرده و به زبان انگلیسی نیز مسلط می ‌باشد. شما می‌ توانید وکالت خود را با خیالی آسوده به او بسپارید.

 • خانواده و طلاق
 • صدمات بدنی
 • تجارت

شماره تماس: 02039151010

آدرس دفتر: JMGB legal 85 Uxbridge Rd, Ealing London W55TH

دکتر عبدالکریم انواری

دکتر عبدالکریم انواری

دکتر عبدالکریم انواری یکی از با تجربه‌ ترین وکلا در حوزه‌ تجارت، ساخت و ساز بین ‌المللی، دعاوی تجاری، ثبت شرکت ‌ها، امور حقوق خانواده، سرمایه‌ گذاری خارجی، حقوق بانکی و مالی و … است. ایشان در تمام این حوزه ‌ها سالیان سال است که به وکالت پرداخته و توانسته پرونده ‌های حقوقی بسیاری را به حل و فصل برساند. وی یکی دیگر از بهترین وکیل ایرانی در لندن بوده که سابقه درخشانی در پرونده وکالت خود دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به انگلستان
 • تجارت بین الملل

شماره تماس: 07766712652

آدرس دفتر: Anvari & Associates London, UK London United Kingdom

آبتین یگانه

آبتین یگانه

آبتین یگانه بیشتر تمرکز خود را بر روی جنبه‌ های دادرسی مدنی و تجاری و همچنین اشکال گوناگون حل اختلافات جایگزین گذاشته است. در حقیقت او به مواردی همچون ادعاهای قانون ارث، افترا، مدیریت شهرت، رفتار متقلبانه، غفلت حرفه ‌ای، اختلافات کارگردانی و … می پردازد. ایشان در کشور انگلستان به عنوان بهترین وکیل ایرانی در لندن شناخته می ‌شود. شما می ‌توانید برای مشاوره‌ حقوقی به صورت آنلاین با این وکیل از راه ‌های ارتباطی قرار داده شده ارتباط برقرار نمایید. در نظر داشته باشید آبتین یگانه در حوزه‌ امور دادرسی مدنی از توانمندی و شایستگی بالایی برخوردار است و همواره با موکلین خود با رفتار محترمانه و شایستگی فوق ‌العاده ‌ای برخورد می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • ورشکستگی
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 02035883500

آدرس دفتر: Saracens Solicitors Strand Bridge House, 140 Strand London WC2R 1HH

کوروش اسدی

کوروش اسدی

کوروش یکی از مشاورین حقوقی ایرانی است. وی 10 سال سابقه‌ درخشان در زمینه‌ مسکن اجتماعی، اختلافات مستاجر و دادخواهی در مرکز لندن، املاک تجاری، اعتبارات مالیاتی و قانون تامین اجتماعی دارد. اگر بخواهیم در رابطه با ماهیت کوروش اسدی صحبت کنیم باید بگوییم او از ویژگی شاخصی برخوردار بوده که موجب می‌ گردد بسیاری از موکلین برای رسیدگی به پرونده‌ های خود به او مراجعه کنند. او خدمات مشاوره ‌ای ارزشمندی به مشتریان خود ارائه می ‌نماید. آقای اسدی به زبان انگلیسی تسلط کاملی داشته و با ایجاد شرکت در لندن توانسته مهارت‌ ها و توانمندی‌ های بالقوه خود را در اختیار مشتریان بگذارد. او برای حل پرونده ‌ها با روشی کاملا حرفه‌ ای پیش می ‌رود.

شماره تماس: 00442079981080

آدرس دفتر: lamb conduit passage،haiborn 11

آرمان خسروی

آرمان خسروی

آرمان خسروی دارای یک شرکت حقوقی بسیار معتبر و موفق در لندن است. او به خدمات گوناگونی از جمله دعاوی تجاری، ملک تجاری، خدمات قانون خانواده و طلاق، قانون استخدام و … در شهر لندن می‌ پردازد و از سابقه‌ بسیار بالایی در حوزه‌ وکالت برخوردار می‌ باشد. وی تاکنون توانسته به حل و فصل پرونده‌ های زیادی بپردازد و در برخورد با مشتریان رفتار بسیار شایسته‌ ای دارد. شما می‌ توانید برای ارتباط با این وکیل حقوقی با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تماس: 442032190145

آدرس دفتر: Oliver Fisher Solicitors2nd Floor, Astley House, 33 Notting Hill GateLondonW11 3JQ

وکیل حقوقی در لندن به چه مواردی رسیدگی می کند؟

زمانی که شما در انگلستان با امور حقوقی روبرو می‌ گردید، به یک وکیل حقوقی نیاز خواهید داشت. از جمله وظایف یک وکیل حقوقی می توان به مواردی همچون سرمایه‌گذاری، مشکلات و مسائل خانوادگی، مهاجرت به انگلستان، ازدواج و طلاق در انگلستان، تحصیل در کار، مسائل واریز و برداشت پول، انحصار وراثت، مشاوره در حوزه‌ دعاوی تجاری، خرید و فروش واحدهای مسکونی در لندن، ثبت شرکت یا کسب و کار در انگلستان و …اشاره کنیم.

در واقع وکیل حقوقی فارسی زبان در لندن به خوبی از قوانین و مقررات حاکم بر کشور تسلط کافی را داشته و در این حوزه می‌ تواند راهنمایی‌ های لازم را به شما عزیزان ارائه نماید. اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در لندن در حوزه‌ امور حقوقی هستید، می‌ توانید سابقه‌ پرونده‌ وی را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین وکیل مهاجرت به لندن چه ویژگی هایی دارد؟

 • بهترین وکیل ایرانی در لندن که در زمینه‌ مهاجرت به فعالیت می‌ پردازد، با توجه به پیچیدگی ‌های پرونده حتما باید از تخصص و تجربه‌ کافی برخوردار باشد.
 • یکی از مهم ترین فاکتورهای بهترین وکیل مهاجرت تعهد و صداقت او است. در واقع وکیل تنها نباید به هدف موکل خود بیندیشد و منافع موکل را بر همه چیز واقف بداند.
 • وکیل مهاجرت می بایست اطلاعات به روزی داشته باشد تا با شکست مواجه نگردد.
بهترین وکیل مهاجرت به لندن چه ویژگی هایی دارد؟

کلام آخر

ما در این مقاله لیستی از بهترین وکیل ایرانی در لندن را برای شما همراهان گرامی ارائه کردیم. فرقی نمی کند در کدام کشور یا شهر زندگی می کنید، مطمئنا شما به عنوان یک ایرانی در هر کجای دنیا که باشید در امور مالی، حقوقی و یا کیفری به وکیل نیاز خواهید داشت. ممنونم که تا پایان مقاله با ما همراه بوده اید. منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

حق الوکاله وکیل مهاجرت به لندن به چه عواملی بستگی دارد؟

زمان صرف شده بر روی پرونده، تخصص و تجربه کافی و کشوری که در آن به فعالیت می پردازد، همه بر روی هزینه وکیل تاثیر گذار هستند.

به چه طریقی می توان وکیل تخصصی در لندن را تشخیص داد؟

برای تشخیص وکیل تخصصی می توانید از شماره پروانه وی استعلام دریافت کنید.

چرا حضور وکیل فارسی زبان در لندن اهمیت دارد؟

با توجه به پیچیدگی قوانین افرادی که در این شهر زندگی می کنند، به بهترین وکیل ایرانی در لندن نیاز خواهند داشت.

3.7/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا