وکیلوکیل انگلستان

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان ⚖️【آپدیت 2024】

امروز قصد داریم با معرفی بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان به تمام پرسش‌ های شما در رابطه با پناهندگی این کشور پاسخ دهیم. خوشحال می‌ شویم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. معمولا در این راه افراد سودجو و غیر مسئول بسیار هستند که قصد دارند از راه‌ های غیر قانونی و به صورت قاچاقی و با خطرات بسیار بالا شما را راهی انگلستان کنند. در این باره باید بگوییم یکی از بهترین راهکارها جهت مهاجرت و یا پناهندگی مراجعه به بهترین وکلا قانونی کشور خود انگلستان است که با کمترین هزینه و بدون خطر شما را راهنمایی می‌ نمایند.

 بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان

بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان کیست؟

اگر واقعا قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارید، حتما باید به سراغ بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان بروید. یک وکیل مهاجرت خوب در رابطه با شرایط و اهداف شما به گفت و گو می‌ پردازد و همیشه سعی می‌ کند، بهترین گزینه‌ های مهاجرت را پیش روی شما قرار دهد. در طول یک جلسه‌ مشاوره وکیل در رابطه با وضعیت شما برای پناهندگی و الزامات مورد نیاز جهت اخذ ویزا صحبت می‌ کند. اگر قصد پناهندگی داشته باشید، وکیل با وکلای عالی رتبه‌ موسسات گوناگون در آن کشور به مشورت می‌ پردازد و این خود می‌ تواند یک اقدام بسیار مهم و حیاتی باشد.

وکیل مهاجرت خدمات و وظایف سنگین و بالقوه‌ ای بر عهده دارد. او می‌ بایست علاوه بر ارائه‌ خدمات مهاجرتی به درخواست اقامت و شهروندی شما بپردازد. علاوه بر آن از دیگر وظایف بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان درخواست مجوز اسپانسر شیب برای مشاغل است. با توجه به پیچیده بودن روند مهاجرتی به انگلستان توصیه می‌ کنیم که حتما به سراغ بهترین وکلا بروید. این وکلا با تجربه و حرفه‌ ای که دارند می‌ توانند به اخذ ویزا از جمله ویزای توریستی، تحصیلی، ازدواج و … به شما کمک کنند. وکلای مهاجرت با تبحر و سابقه‌ بالای خود شما را در این امر یاری کرده تا بتوانید با خیال راحت پروسه‌ پناهندگی خود را طی کنید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

نرگس بدری کوهی

نرگس بدری کوهی

نرگس بدری کوهی از وکلای دادگستری و رسمی کشور انگلستان است. او در شهر لندن دارای یک دفتر مهاجرتی حقوقی و کاملا قانونی می‌ باشد که علاوه بر ارائه‌ خدمات مهاجرت و پناهندگی به انگلستان به ارائه‌ خدمات دعاوی دادگستری نیز می‌ پردازد. ایشان به زبان انگلیسی و فارسی تسلط کاملی دارند و می‌ توانند از راه دور نیز به ارائه‌ خدمات مشاوره‌ حقوقی بپردازند.

وی جزء وکلای خرید و فروش ملک و مهاجرت و پناهندگی به انگلستان از طریق سرمایه گذاری و خرید سهام شرکت‌ های معتبر می‌ باشد. اگر شما پس از پناهندگی قصد سرمایه گذاری در کشور انگلیس را داشته باشید، می‌ توانید به بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان، نرگس بدری کوهی مراجعه نمایید. او از جمله وکلای شایسته و متبحر در کار خویش است که در حوزه‌ مهاجرت نیز از سابقه‌ کاری بسیار بالا و درخشانی برخوردار می‌ باشد. طبق آمار به دست آمده وی پرونده‌ های مهاجرتی بسیاری را در این باره توانسته حل و فصل کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی به انگلستان
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 0442072209130+

آدرس دفتر: W Legal 47 Red Lion St، London WC1R 4PF United Kingdom

نادیا بزاز

نادیا بزاز

نادیا جزء وکلای واجد شرایط و همچنین کارآمد در حوزه‌ وکالت است. او سرپرست ارشد مهاجرت سطح 2 IAAS بوده که با بیش از 12 سال تجربه‌ کاری در حوزه‌ پناهندگی و مهاجرت در انگلستان به فعالیت می‌ پردازد. تخصص او علاوه بر پناهندگی در زمینه‌ های خانواده، قوانین عمومی و حقوق بشری می‌ باشد. وی جز بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان بوده و می‌ تواند به دریافت انواع مدارک و مجوزهای پناهندگی شما بپردازد.

او با وکلای بسیاری در انگلستان همکاری می‌ کند و جزء وکیل هایی است که در بسیاری از خدمات حقوقی از جمله دعاوی دادگستری، خانواده، صدمات بدنی و … به فعالیت می‌ پردازد. ایشان به زبان عربی، دری، انگلیسی و فارسی تسلط کاملی دارد و یکی از وکلای ثبت شده در شهر لندن است. او دارای یک دفتر وکالتی معتبر برای امور مهاجرتی افراد فارسی زبان است.

حوزه کاری و خدمات:

 • پناهندگی و مهاجرت
 • خانواده
 • دعاوی دادگستری
 • صدمات بدنی

شماره تماس: 02038276118+

آدرس دفتر: AxiomStone، 2nd Floor, Berkeley Square House, Berkeley Square, Mayfair، London W1J 6BD

محمد رضا قدیری

محمد رضا قدیری

محمدرضا قدیری از دیگر وکلای رسمی در انگلستان است که در حوزه‌ مهاجرت و پناهندگی به فعالیت می‌ پردازد. ایشان نه تنها در زمینه‌ مهاجرت بلکه در انواع زمینه‌های حقوقی از جمله دعاوی دادگستری، جنایی، خانواده و طلاق خدمات بالقوه و ارزشمندی ارائه می‌ نماید. اما باید بگوییم آقای قدیری بیشترین تمرکز خود را بر روی امور پناهندگی به کشور انگلستان گذاشته است. او با توجه به تحصیلات عالی مرتبه که داشته می‌ تواند به زبان‌های عربی، دری، انگلیسی، فارسی، هندی و اردو با تسلط کامل صحبت کند.

او در خصوص پناهندگی با وکلای انگلیسی زیادی در ارتباط است که همین عامل در اخذ انواع ویزاها، دریافت اقامت، شهروندی و پناهندگی کمک وافری به موکلان می‌ نماید. آقای قدیری در رابطه با پناهندگی بهترین مشاوره‌ها را ارائه می‌ نماید. او به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان از تخصص بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • دعاوی دادگستری
 • امور کیفری
 • خانواده

شماره تماس: 0442080951214+

آدرس دفتر: RG Solicitors، 17 Willesden Ln, North Maida Vale، London NW6 7RB

گلنار بكائی

گلنار بكائی

خانم گلنار بکائی از مدیران و موسسان شرکت Hoffman-Bokaei Solicitors است. او تاجر ایرانی با شخصیتی بسیار خوش برخورد، الهام بخش و خون گرم می‌ باشد که در امور حقوقی خود فردی متمرکز، متعهد و وفادار به موکلان خویش است. او تجربه‌ بسیار گسترده و متنوعی در خصوص پناهندگی به انگلستان دارد. وی اینک یک مشاور مهاجرتی در شهر لندن بوده و با رئیس مشترک باشگاه تجاری و افسر اجرایی انجمن محافظه‌ کاران هندون در راستای خدمات پناهندگی به فعالیت می‌ پردازد.

ایشان با سازمان‌ های قابل توجهی همکاری می‌ کند و از مهارت بسیار بالایی در امور پناهندگی برخوردار می‌ باشد. او به زبان انگلیسی و فارسی تسلط بسیار کاملی دارد و در دفتر حقوقی خود آماده‌ ارائه‌ خدمات حقوقی و کیفری در زمینه‌ دعاوی مدنی، خانوادگی، اداری و ثبتی در ایران می‌ باشد و بیشتر تمرکز خود را بر روی امور مهاجرت و سرمایه گذاری و املاک گذاشته است و سعی می‌ کند همواره به حفظ حقوق موکلان خویش در انگلستان بپردازد. بسیاری از فارسی زبانان از او به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان یاد می‌ کنند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • پناهندگی
 • کیفری
 • خانواده

شماره تماس: 02074332380+

آدرس دفتر: Hoffman-Bokaei Solicitors، 42 Station Rd, Edgware، London HA8 7ZZ

احمد اسدی

احمد اسدی

احمد اسدی از متخصصان مهاجرت به انگلستان است. وی تحصیلات خود را در ایران و در دانشگاه لندن گذرانده است. او عضو کانون وکلای انگلستان بوده و در مقطع کارشناسی حقوق فارغ التحصیل شد و سپس توانست دوره‌ حقوقی خود را در ژوئن 2009 به پایان برساند. وی جزء وکلا واجد شرایط و بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان است. او از مدرک کارشناسی ارشد برخوردار می‌ باشد. ایشان با تمامی جنبه‌ های مهاجرت و پناهندگی و همچنین مسائل مربوط به ملیت از جمله درخواست تجدید نظر در دادگاه‌های مهاجرت و همچنین زمینه‌ های بازبینی اداری و روند رسیدگی قضائی آشنا است.

آقای اسدی در حوزه پناهندگی تاکنون پرونده های متنوع و متفاوتی را توانسته به سرانجام برساند. ایشان بر تمامی پیچیدگی های مهاجرتی، جمع آوری مدارک مورد نیاز و طریقه اخذ ویزا و … تسلط کافی دارد. او به زبان انگلیسی و فارسی نیز به خوبی آگاه بوده و به همکاری با سایر وکلا انگلستان می پردازد. احمد اسدی جزء بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان در میان ایرانیان مهاجر بوده و بسیار خوش برخورد است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت
 • پناهندگی

شماره تماس: 02089469466+

آدرس دفتر: Courtyard Solicitors LLP، 2 St Mark’s Pl

چرا برای مهاجرت به وکیل پناهندگی در انگلستان نیاز داریم؟

برای اینکه بتوانید به اخذ اقامت کشور انگلستان یا هر کشور دیگری بپردازید، حتما باید یک فرایند و پروسه‌ طولانی و پیچیده‌ ای را طی نمایید. اگر خود راه و چاه پناهندگی به کشورهای خارجه را نمی‌ دانید، در این صورت زمان زیادی را از دست خواهید داد. این در صورتی می‌ باشد که تازه بتوانید به اخذ دریافت مجوز بپردازید که در بیشتر موارد نیز این مجوزها به سادگی قابل دریافت نمی‌ باشند.

اگر بخواهیم به بیانی رساتر بگوییم شما برای دریافت مجوز به بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان نیاز دارید؛ زیرا تقاضا کنندگان جهت دریافت نمودن مجوز تابعیت و پناهندگی در کشور انگلس بسیار زیاد هستند و این کشور نیز با قوانین سخت و بسیار پیچیده‌ ای روبرو می‌ باشد. ورود به حوزه‌ مهاجرت نه تنها به دانش و تبحر بالایی نیاز دارد، بلکه مسئولیت زیادی را نیز می‌ طلبد. اگر شما در این حوزه کوچک ترین اشتباهی انجام دهید، این اشتباه کوچک می‌ تواند زندگی شما را به طور کل از بین ببرد.

اگر می‌ خواهید به کشور انگلستان پناهنده شوید، باید اطلاعات جامع و کاملی از قوانین و برنامه‌های مهاجرتی و همچنین پیچ و خم‌های بوروکراسی وزارت کشور انگلستان را بدانید. تمام این گفته‌ ها تنها گوشه‌ ای از کار هستند. در کنار تمام آن‌ ها ارائه‌ مدارک مورد نیاز و سایر موارد نیز دخیل می‌ باشد. تنها راه کمک به شما و همچنین کوتاه شدن پروسه‌ مهاجرت انتخاب بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان است.

هزینه وکیل پناهندگی به انگلستان چقدر است؟

معمولا هزینه‌ بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان با سه عامل مورد محاسبه قرار می‌ گیرد که در کنار هم قرار دادن این عوامل ما می‌ توانیم میزان حق الوکاله وکیل مهاجرتی را مشخص کنیم. این سه فاکتور عبارتند از:

 • مهاجرت و پناهندگی دارای روش‌ها و روندهای بسیار متفاوتی است. به همین خاطر وکلای مهاجرت به انگلستان با توجه به پروسه‌ مهاجرت و همچنین میزان سختی و آسانی آن ها درخواست هزینه می‌ نمایند.
 • از دیگر مواردی که در حق الوکاله بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان تاثیر می گذارد، میزان توانمندی فردی و یا گروهی وکلا و همکاری آن ها با سایر وکلا است. همچنین تشخیص شرایط پرونده و مدت زمانی که به طور می‌ انجامد می‌ باشد.
 • برخی از هزینه‌ های دولتی شامل درخواست ویزا، شهروندی، ارائه‌ تمکن مالی جهت اثبات هزینه‌ های زندگی در انگلستان، تحصیل و … بر روی حق الوکاله مهاجرتی شما تاثیر گذار است.
چرا برای مهاجرت به وکیل پناهندگی در انگلستان نیاز داریم؟

کلام آخر

پناهندگی به حمایتی اشاره دارد که یک کشور به افراد غیر شهروند از قلمرو دیگر اعطا می‌ نماید. زمانی که پناهندگان از یک کشور به کشور دیگر رجوع می‌ کنند از لحاظ علمی و قانونی حتما باید به صورت رسمی درخواست پناهندگی خود را به کشور مقصد اعلام کنند. بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان فردی است که با تمامی قوانین مهاجرت کشور انگلیس به خوبی آشناییت داشته باشد. ما این مقاله را در خصوص معرفی بهترین وکلا ارائه نمودیم که امیدواریم برای تمامی شما عزیزان سودمند واقع گردد. در نظر داشته باشید، جهت مهاجرت حتما باید به وکلا رسمی و ثبت شده‌ کشور انگلیس مراجعه کنید. خوشحال می‌ شویم نظرات خود را در این خصوص با ما به اشتراک بگذارید.

آیا وکیل تضمینی پناهندگی به انگلستان وجود دارد؟

خیر، هیچ وکیلی نمی تواند مهاجرت و پناهندگی را برای شما تضمین کند. زیرا عوامل متعددی در این راه دخیل هستند.

بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان کیست؟

بهترین وکیل کسی است که از تعداد پرونده های موفق بالا و سابقه کاری خوبی برخوردار است.

وکیل پناهندگی در انگلستان چه خدماتی ارائه می کند؟

مهم ترین وظیفه بهترین وکیل پناهندگی در انگلستان ارائه دادن روش های مهاجرتی درست و قانونی است.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سلام عرض ادب احترام برای پناهندگی میخواستم ۲۰ سال سابق بیزینس دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =

دکمه بازگشت به بالا