مهاجرتوکیلوکیل انگلستان

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان ⚖️【آپدیت 2024】

در این بخش از مقاله قصد داریم به موضوع انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان بپردازیم که معمولا سوال بسیاری از کاربران سایت است. مهاجرت به کشوری همچون انگلستان همواره با توجه به اینکه قوانین سفت و سختی دارد، افراد به تنهایی نمی‌ توانند آن را با موفقیت به انجام برسانند. قوانین کشور انگلستان نیز همانند سایر کشورها مدام در حال تغییر و تحول است. به همین خاطر افراد برای جلوگیری از ریجکت شدن نیاز دارند تا پرونده‌ مهاجرتی خود را به یک وکیل خبره و کاردان بسپارند تا علاوه بر تسریع در امور مهاجرت، آن ها را از بسیاری خطرات و ریسک‌ های مهاجرتی با ارائه‌ استراتژی های شاخص وکیل مهاجرتی نجات دهند. در ادامه لیستی از این وکلای کاردان را با هم بر می‌ شماریم.

بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان

بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان همان فردی است که از مجوز رسمی وکالت در این کشور برخوردار می‌ باشد. اگر شما قصد مهاجرت به کشور انگلستان را دارید و به دنبال یک وکیل مهاجرتی خوب در این زمینه هستید می‌ توانید مدارک و سابقه‌ وکلای مهاجرتی که در ادامه برای شما لیست کرده‌ ایم را مورد بررسی قرار داده و رسمیت داشتن آن‌ ها را در این کشور بررسی کنید. افراد بسیاری هستند که در انگلستان و تهران به عنوان وکیل مهاجرتی فعالیت می‌ کنند؛ اما تنها برخی از آن ها هستند که از تجربه، مهارت و دانش کافی در خصوص مهاجرت برخوردار می‌ باشند و می‌ توانند پرونده‌ متقاضیان خود را بی کم و کاست به موفقیت برسانند.

ما پیشنهاد می‌ کنیم که برای انتخاب یک وکیل خوب همواره تحقیقات لازم را انجام دهید. زیرا برخی از وکلا تنها موجب اتلاف وقت و هزینه‌ شما می‌ گردند. یکی از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان داشتن صداقت و تعهد او است. یعنی وکیل نباید به غیر از به هدف رساندن موکل خود و منافع او به چیز دیگری فکر کند. وکیل مهاجرتی باید از اطلاعات به روز و آگاهی بالایی برخوردار باشد تا با تمامی قوانین و محدودیت‌ های کشور انگلیس آشنا بوده و بتواند موکل را از شرایط موجود آگاه سازد. از دیگر ویژگی‌ های وکیل معتبر بودن و شهرت داشتن او در میان سایر موکلین است.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

آرش مسعود پور

آرش مسعود پور بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان

آقای آرش مسعود پور توانست در سال 2012 از دانشگاه بیرمنگام در رشته‌ بازرگانی فارغ التحصیل شود. ایشان اینک یک وکیل ارشد مهاجرت و پناهندگی در انگلستان است و برای افرادی که قصد دارند به این کشور مهاجرت نمایند، مشاور حقوقی ارائه می ‌نماید. آرش مسعود پور به زبان ‌های فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارد و در امور مهاجرتی یکی از متخصص ‌ترین ها می ‌باشد. شما می توانید برای انجام امور پناهندگی، دریافت ویزا و خدماتی از این قبیل به او مراجعه نمایید.

ایشان از سال 2019 به عنوان سرپرست ارشد کمپانی globalmigrationsolutions مشغول به کار می باشند و تمامی وکلای فعال در این کمپانی، متخصص در حوزه مهاجرت، پناهندگی و حقوق بشر هستند.

جهت اعطای وکالت به آقای آرش مسعود پور و دریافت مشاوره از ایشان، با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

شماره تماس: 07554808488
ایمیل: [email protected]
آدرس دفتر:
Global Migration Solutions Ltd، 1 Victoria Square، Birmingham B11B

موسسه مهاجرتی مهرآیین مخبری

موسسه مهاجرتی مهرآیین مخبری

دکتر مهر آیین مخبری یکی از متخصصان بالقوه در حوزه‌ اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی در انگلستان می‌ باشد. خانم مخبری در بخش پذیرش دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فعالیت نموده و در روند اخذ مهاجرت تحصیلی تاکنون امتیازات بسیار ویژه‌ ای به دست آورده است. ایشان به عنوان مدیر مجموعه در دپارتمان پذیرش دانشگاه کالیفرنیای جنوبی بر تمامی مضامین مهاجرت به خوبی تسلط دارند و این م ی‌تواند موجب کsf اعتماد متقاضیان گردد.

وی در تمامی رشته‌ های تحصیلی و رتبه‌ های علمی دانشگاه‌ های آمریکا و کانادا دارای بالاترین امتیازات بوده و در خصوص اخذ ویزای تحصیلی مهاجرت به انگلستان، ایتالیا، آلمان، هلند، کانادا یکی از بهترین‌ ها محسوب می‌ شودو خانم مهر آیین مخبری از بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان بوده و که به مشاوره‌ تخصصی نیز در حوزه‌ مهاجرت می‌ پردازند.

شماره تماس: 02191001222+

آدرس دفتر: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، برج سایه، طبقه ۹، واحد ۲

سیما احسانی

سیما احسانی

سیما احسانی یکی از بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان است که در گروه شرکت مهاجرتی ILS Global به همراه همکاران متخصص خود به فعالیت می‌ پردازد. شرکت مهاجرتی خانم احسانی دارای مجوز رسمی از اداره‌ مهاجرت انگلستان بوده و خدمات گوناگونی از جمله ویزای کارآفرینی، ویزای دانشجویی و انواع ویزاهای متنوع ارائه می‌ نمایند. وکلای آل ای اس گلوبال با مدیریت خانم سیما احسانی همگی جزء خبره‌ ترین نیروهای حقوقی در حوزه‌ مهاجرت هستند. خانم احسانی تحصیلات عالی خود را در دانشگاه‌ های برتر بریتانیا گذرانده و توانسته به اخذ مدرک معتبر اداره‌ مهاجرت بریتانیا و ایران بپردازد.

سیما احسانی در رابطه با مهاجرت به شما مشاوره‌ دقیق و کاملا متناسب با شرایط تان می‌ دهد. تمامی پرسنل این شرکت حقوقی همه با پشتیبانی 24 ساعته در اختیار متقاضیان هستند. دقت و سرعت بالا در انجام پرونده‌ های مهاجرتی متقاضیان از جمله مهم‌ ترین ویژگی ایشان بوده و از سابقه‌ بسیار درخشان و بالایی نیز در پذیرش ویزا برخوردار می‌ باشد. او شعب گوناگونی در تهران، لندن، بیرمنگام و ولورهمپتون دارد که می‌ توانید رزرو و وقت مشاوره‌ خود را دریافت کنید.

شماره تماس: 441212334249+

آدرس دفتر: Unit 302, the Gazette Building, 160-168 Corporation St, Birmingham, England, B4 6TF

اصلانی

اصلانی

خانم اصلانی در لندن انگلستان دارای موسسه‌ حقوقی معتبر به نام A&S IMMIGRATION است. او کارشناس ارشد حقوق و دارنده‌ پروانه‌ رسمی وکالت در رابطه با امور مهاجرت به انگلستان می‌ باشد. ایشان با توجه به سابقه‌ کاری درخشان و بالایی که در حوزه‌ مهاجرت دارند، به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان در میان افراد فارسی زبان شناخته شده و آماده‌ ارائه‌ خدمات حقوقی به موکلان خود در انواع زمینه‌ ها از جمله اخذ ویزای کاری، ویزای تحصیلی، انواع خدمات حقوقی در انگلستان و مشاوره‌ مهاجرت می‌ باشد.

شرکت A&S IMMIGRATION جزء چندین شرکت برتر رسمی اداره‌ مهاجرت انگلیس بوده که بهترین شیوه‌ های پیشروی در امور مهاجرتی را به متقاضیان خود ارائه می‌ نماید. ایشان از تحصیلات بالایی در حوزه‌ مهاجرت برخوردار بوده و به خوبی می‌ توانند متقاضیان خود را در امر مهاجرت یاری رساند. خانم اصلانی به زبان‌ های انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی دارند و شما می‌ توانید با او وقت مشاوره‌ آنلاین نیز دریافت کنید.

شماره تماس: 442086160278+

آدرس دفتر: 1A Dallind Road, King Street، London England، post code: W6 0JD

سارا سهرابی

سارا سهرابی

یکی دیگر از بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان که در لندن دارای یک دفتر حقوقی معتبر است، خانم سارا سهرابی می‌ باشد. سارا سهرابی علاوه بر امور مهاجرت به انگلستان در دعاوی دادگستری، خانواده و طلاق، انحصار وراثت و املاک نیز به فعالیت می‌ پردازد. ایشان وکیل رسمی دادگستری بوده و به زبان‌ های عربی، انگلیسی، فارسی و ترکی تسلط بسیار بالایی دارد.

وی در خصوص طرح دعاوی، دریافت انواع ویزاها، پناهندگی و مهاجرت و … به ارائه‌ مشاوره‌ های تخصصی و حرفه‌ ای پرداخته و با توجه به سوابق بالای خود در امور مهاجرت با تیم حقوقی و تخصصی خود در ایران در حوزه‌ قضایی جزء معتبر ترین کادرها و متخصص‌ ترین وکلا محسوب می‌ گردند.

شماره تماس: 02083492655+

آدرس دفتر: Newman Law LLP، 10 Hendon Ln,London N3 1TR

آرش مسعود پور

آرش مسعود پور

آرش مسعود پور چندین سال است که بیشتر تمرکز حقوقی خود را بر روی امور مهاجرت و پناهندگی به کشور انگلستان گذاشته است. او با توجه به سوابقی که در کارنامه‌ خود به ثبت رسانده جزء بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان محسوب شده و کارمند ارشد مهاجرت و پناهندگی با وکلای مهاجرت به انگلستان است. ایشان در سال 2012 از دانشگاه بیرمنگام در رشته‌ امور بازرگانی فارغ التحصیل گردید. وی به زبان‌ های انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی دارد و جزء وکلای رسمی در اداره‌ مهاجرت انگلستان محسوب می‌ گردد.

شماره تماس: 01216160190+

آدرس دفتر: Global Migration Solutions Ltd، 1 Victoria Square، Birmingham، B1 1BD United Kingdom

بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان چه وظایفی بر عهده دارد؟

  • درخواست انواع ویزا:

یکی از مهم ترین خدمات بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان درخواست دادن انواع ویزا است. روند اخذ ویزا همان طور که گفته ایم بسیار پیچیده و سخت بوده و برای اخذ انواع ویزاهای توریستی، تحصیلی، ازدواج، کاری و بیزینسی نیازمند یک وکیل خوب هستید. وکیل با در دست داشتن اطلاعات و آگاهی کامل در این زمینه از آخرین تغییرات در روند اخذ ویزا با خبر بوده و می‌ تواند در این زمینه مشاوره بدهد.

  • درخواست اقامت و شهروندی انگلستان:

درخواست اقامت و شهروندی کشور انگلستان، تمدید ویزا، رفع ویزا، ریجکت شدن پرونده‌ مهاجرتی و تغییرات ویزا همه جزء خدماتی هستند که وکیل مهاجرت آن‌ ها را انجام می‌ دهد. متقاضیان مهاجرتی در صورت برخورداری از شرایط و مدارک موجود می‌ توانند با کمک وکیل به درخواست اقامت و شهروندی این کشور بپردازند. اگر شما جز افرادی هستید که از تجربه‌ ریجکتی میزا برخوردار هستید به کمک بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان می‌ توانید شانس موفقیت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

  • خدمات مشاوره مهاجرتی:

ارائه‌ خدمات مهاجرتی از جمله یکی دیگر از مهم ترین وظایف وکیل محسوب می‌ شود. با توجه به اینکه در بحث مهاجرت تنوع بسیار زیاد است و افراد نمی‌ دانند که سفر خود را از کجا باید شروع کنند و یا چطور وقت سفارت انگلستان را دریافت کنند؟ چه مدارکی برای مهاجرت لازم است؟ چه مشکلاتی که قرار است پیش روی آن‌ ها قرار بگیرند؟ در وهله‌ اول آن‌ ها باید مسیر و تمام پیچ و خم‌ های مهاجرت را بشناسند. وکیل با برگزاری چند جلسه‌ مشاوره و آشنا شدن متقاضی با شرایط موجود در این زمینه همواره بهترین راهکارها را پیشنهاد می‌ دهد.

  • مجوز اسپانسر شیپ مشاغل:

درخواست دادن مجوز اسپانسر شیپ برای مشاغل یکی دیگر از خدمات وکیل است. در واقع یکی از مهم‌ ترین مدارکی که در پرونده‌ های مهاجرتی باید داشته باشید اخذ گواهی اسپانسر شیپ از سوی اداره‌ مهاجرت انگلستان است. بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان برای اخذ این مجوز شما را یاری می‌ کند و با ارتباط موثر و سازنده‌ ای که با اداره‌ مهاجرت انگلستان دارد می‌ تواند در روند این کار تسهیل ببخشد.

در اختیار داشتن وکیل مهاجرتی به انگلستان در روند پرونده چه میزان تاثیر دارد؟

معمولا قوانین سخت‌ گیرانه کشور انگلستان در اخذ ویزا سفر را برای متقاضیان بسیار دشوار کرده است. به همین خاطر بهره‌ مندی از یک وکیل با تجربه، حرفه‌ ای و آگاه که از همه‌ مسائل قانونی مهاجرت اطلاعات دارد می‌ تواند در مسیر برای ما اهمیت داشته باشد. در اختیار داشتن وکیل که از مجوز قانونی فعالیت از اداره‌ مهاجرت انگلستان نیز برخوردار است به تمامی دغدغه و نگرانی‌ های ما پایان می‌ دهد.

همان طور که همه می‌ دانیم برای مهاجرت راهکارهای متنوعی وجود دارد. با توجه به آگاهی که وکلا از تمام این مسیر ها دارند همواره بهترین روش‌ ها را به متقاضیان خود پیشنهاد می‌ دهند تا نگران ریسک هدر رفتن زمان و سرمایه‌ خود نباشید. اگر جهت اخذ شهروندی، اخذ ویزا و … از بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان بهره‌ مند گردید، شانس موفقیت شما مطمئنا چندین برابر خواهد شد. وکیل در رابطه با شرایط کار، رفاه، اوضاع اجتماعی و سیاسی کشور انگلستان آگاه بوده و با همدلی و همیاری شما بدون دغدغه و طی کردن مراحل قانونی یک تجربه‌ عالی از سفر مهاجرتی را برایتان به ارمغان می‌ آورد.

بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان چه وظایفی بر عهده دارد؟

کلام آخر

در این مقاله در رابطه با بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان صحبت کردیم تا در صورت مهاجرت به این کشور بتوانید به راحتی وکلای مورد نظر خود را بیابید. انگلستان جزء آن دسته از کشورهایی می‌ باشد که معمولا در حوزه‌ مهاجرت سخت گیر است. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم همواره از وکلایی کمک بگیرید که در این زمینه خبره هستند. در ادامه نیز تلاش کردیم تا به مباحث تاثیرات و وظایف یک وکیل مهاجرتی خوب اشاره کنیم تا شما بدانید که برای امور مهاجرت داشتن یک وکیل الزامی است. حال از شما دعوت می‌ کنیم تا اگر تجربه‌ و نظری در این زمینه دارید آن را با سایر مخاطبین سایت نیز به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت به انگلستان در حوزه سرمایه گذاری چه خدماتی دارد؟

بهترین وکیل مهاجرت به انگلستان پس از مهاجرت کردن در رابطه با نحوه سرمایه گذاری و مکان مناسب آن اطلاعات سودمندی می دهد.

هزینه وکیل مهاجرت به انگلستان برای تحصیل چقدر است؟

حق الوکاله وکیل در حوزه تحصیل برای مقاطع کارشناسی، ارشد و دکترا با توجه به شرایط متقاضیان متغییر می باشد.

 نحوه استعلام وکیل مهاجرت چگونه است؟

برای مطمئن شدن از وکیل مهاجرتی باید وارد سایت استعلام شوید تا از قانونی بودن آن اطمینان کسب کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا