وکیلوکیل انگلستان

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در لندن ⚖️【آپدیت 2024】

پناهنده شدن در شهر لندن قوانین خاص خود را دارد که برای موفقیت در آن به بهترین وکیل پناهندگی در لندن نیاز خواهید داشت. زیرا قوانین این شهر مدام در حال تغییر کردن بوده و ممکن است شما به تنهایی از پس آن برنیایید. معمولا افرادی که قصد پناهندگی به کشور انگلیس را دارند، جهت مانع شدن از ریجکت شدن پرونده‌ خود به وکیل مراجعه می‌ کنند. یکی از روش‌ هایی که شما می‌ توانید پناهندگی لندن را دریافت کنید ارائه نمودن درخواست از خارج از انگلستان می‌ باشد. یعنی شما می‌ توانید درخواست خود را به کمک وکیل پناهندگی در لندن ارائه کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با این وکلای شایسته آشنا شویم.

بهترین وکیل پناهندگی در لندن

بهترین وکیل پناهندگی در لندن کیست؟

بهترین وکیل پناهندگی در لندن کسی است که با اطلاعات بالا و شاخص خود در رابطه با مهاجرت و پناهندگی به انگلستان همواره شایسته‌ ترین راهکارها را جهت پناهندگی به این کشور با توجه به شرایطی که شما دارید توصیه می نماید. وکیل پناهندگی به شهر لندن همواره می‌ بایست بهترین مسیر و راه و چاه ها را برای شما متذکر شود تا طی کردن پروسه‌ مهاجرت برای شما با خطرات بالا و هزینه‌ های هنگفت همراه نباشد. در نظر داشته باشید فردی که شما به عنوان نماینده‌ خود در شهر لندن انتخاب کرده‌ اید کسی است که خدمات بسیاری ارائه می‌ کند.

او برای به موفقیت رسیدن پرونده‌ شما باید دارای ویژگی‌ هایی همچون تسلط بر چندین زبان زنده‌ دنیا، به روز بودن اطلاعات، تعهد و صداقت، تخصص و تبحر بسیار بالا و اعتبار کاری برخوردار باشد. اگر قصد مهاجرت به لندن را دارید و همواره به دنبال بهترین وکیل پناهندگی در لندن هستید، به این ویژگی‌ ها توجه کنید. وکیلی که اطلاعات به روزی در رابطه با مهاجرت داشته باشد قطعا شما را با شکست مواجه نخواهد کرد. علاوه بر آن زبان انگلیسی یک موضوع جدا ناپذیر در فرایند مهاجرت است. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم وکیل انتخابی شما حتما از این قابلیت بهره‌ مند باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل پناهندگی در لندن می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

آرش نصوری

آرش نصوری

یکی از بهترین وکیل پناهندگی در لندن انگلستان آرش نصوری است. ایشان دارای یک دفتر وکالتی جامع و معروفی هستند که با وکلای سرشناسی به فعالیت می‌ پردازند. او در حوزه‌ مهاجرت، دریافت انواع ویزاه‌ های کاری، ویزای تحصیل، قانون پناهندگی و راهنمای عملیاتی تخصص و تبحر بسیار بالایی دارد. آقای آرش نصوری مسلط بر زبان انگلیسی بوده و به خوبی می‌ تواند با تجربیات به روز و بالایی که دارد شما را در امر پناهندگی یاری کند. آقای آرش نصوری تحصیلات والای خود را در انگلستان گذرانده و اینک به عنوان وکیل رسمی در لندن فعالیت می‌ کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • اخذ ویزا
 • سیستم مدیریت حمایت مالی

شماره تماس: 0448458726660+

آدرس دفتر: لندن، خیابان berkeley sq house berkeley sq mayfair

هومن مهر

هومن مهر

هومن مهر از لیسانس حقوق از دانشگاه نور تیمتون برخوردار است. ایشان تاکنون در سه کشور مختلف زندگی کرده و با فرهنگ‌ های کشورهای اروپایی به خوبی آشنایی دارد. او می‌ تواند به پنج زبان زنده‌ دنیا صحبت کند. جناب آقای هومن مهر تخصص حقوقی خود را بر روی امور پناهندگی و مهاجرت به شهر لندن گذاشته است.

علاوه بر آن یک مشاور موفق در موسسه‌ خود نیز به حساب می‌ آید. او دارای دیپلم عالی حقوق از کالج حقوق لندن بوده است. ایشان می‌ تواند در زمینه سرمایه‌ گذاری و کسب و کار در کشور انگلستان نیز خدمات بالقوه‌ ای ارائه دهد. اگر به دنبال بهترین وکیل پناهندگی در لندن هستید که به اخذ ویزای کار و تحصیل و کارآفرینان و … بپردازید می‌ توانید به آقای مهر مراجعه کنید.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 442071188005+

آدرس دفتر: Westkin Associates Immigration، 17 Hanover Square, Mayfair، London W1S 1HT

علی میر محمد رضایی

علی میر محمد رضایی

دکتر میر محمد رضایی از وکلای سرشناس در لندن است. او در انواع عرصه‌ های اقتصادی به فعالیت پرداخته و می‌ تواند با دانش حقوقی بالای خود شما را در امر پناهندگی یاری دهد. ایشان به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در لندن به زبان انگلیسی، فارسی، ترکی و دری کاملا تسلط داشته و جزء یکی از بهترین‌ ها محسوب می‌ گردد. او دارای مدرک لیسانس در رشته‌ حقوق در کشور هلند بوده و اینک عضو هیئت داوری ایران نیز می‌ باشد.

وی در سال 1995 از دانشگاه حقوقی ایران فارغ التحصیل شده و توانسته به اخذ مدرک وکالت در زمینه‌ حقوق پناهندگی بپردازد. از جمله خدمات میر محمد رضایی می‌ توانیم به اخذ اقامت مهاجرتی، امور تجارت بین‌ الملل، قبول وکالت در کلیه امور اداری، قبول داوری و مشاور حقوقی، قبول مشاوره حقوقی و قضائی رایگان و … اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • تجارت
 • املاک

شماره تماس: 31630026263+

آدرس دفتر: Pars Lawyer Co، Startbaan 8، Amsterdam، 1185 XR

احمد اسدی

احمد اسدی

جناب آقای احمد اسدی در آوریل 2013 با توجه به تخصص و تبحری که در حوزه‌ وکالت داشت عضو کانون وکلای دادگستری لندن گردید. او به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در لندن در زمینه‌ های مهاجرت، بازبینی‌ های اداری و روند رسیدگی به امور قضایی خدمات گسترده‌ ای ارائه می‌ نماید.

ایشان در خصوص وکالت مشاوره نیز ارائه می‌ کند. او در مقطع کارشناسی توانست به اخذ مدرک حقوق خود بپردازد و پس از آن در ژوئن 2009 نیز دوره‌ حقوقی خود را به اتمام رساند. ایشان به عنوان یک وکیل رسمی و اصلی دادگستری در لندن به فعالیت می‌ پردازد و دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق نیز می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی

شماره تماس: 02089469466+

آدرس دفتر: Courtyard Solicitors LLP، 2 St Mark’s Pl، London، SW19 7ND

هیلای جانبدار

هیلای جانبدار

خانم هیلای جانبدار از وکلای رسمی دادگستری در لندن انگلستان است. او تسلط بسیار بالایی به زبان انگلیسی، دری و زبان فارسی دارد. ایشان در امور مهاجرت و پناهندگی فارسی زبانان از تخصص و مهارت فوق‌العاده‌ ای برخوردار می‌ باشد. به طوری که ریاست اداره‌ مهاجرت در لندن را به وی سپرده‌ اند.

به جرئت می‌ توانیم بگوییم که خانم جانبدار بیش از 10 سال است که در حوزه‌ پناهندگی به فعالیت می‌ پردازد و در این خصوص توانسته تجربیات زیادی به دست آورد. ایشان در زمینه‌ های حقوق بشر، ویزای کار آفرین و سرمایه‌ گذار، پناهندگی، بازداشت‌ های غیر قانونی، ملیت و پرونده‌ های حقوقی اروپا چندین سال است که کار کرده و تجربه به دست آورده است. ایشان یکی دیگر از بهترین وکیل پناهندگی در لندن می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • حقوق بشر

شماره تماس: 044207613141402+

آدرس دفتر: old street 326

محمد رضا قدیری

محمد رضا قدیری

رضا قدیری به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در لندن از سال 2018 فعالیت رسمی خود را با کانون وکلای ULA آغاز نمود و در این شرکت به عنوان مدیر حقوقی نقش بسیار مهمی را ایفا می‌ نماید. او در کانون وکلای ULA تاکنون مشتریان زیادی را جذب نموده و فعالیت خود را در زمینه‌ مهاجرت و پناهندگی به صورت حرفه‌ ای به انجام می‌ رساند.

از جمله خصوصیات جناب آقای رضا قدیری می‌ توانیم به سابقه‌ قوی آموزشی و تجربه‌ گسترده‌ او در انواع زمینه‌ های حقوقی اشاره کنیم. ایشان در حوزه تخصص‌ های گوناگونی همانند دادرسی مالی، مهاجرت و پناهندگی، دادرسی مدنی و آسیب‌ های شخصی مجرمان به فعالیت می‌ پردازد و به زبان انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بالایی دارد. او جزء وکلای با سابقه در حوزه‌ پناهندگی محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت و پناهندگی
 • دادرسی مالی
 • دادرسی مدنی

شماره تماس: 0447366992979+

آدرس دفتر: RG Solicitors، 17 Willesden Ln, North Maida Vale، London، NW6 7RB

مزایای داشتن وکیل پناهندگی به لندن چیست؟

جهت مهاجرت کردن به لندن روش‌ های متعددی وجود دارد که بهره‌ مندی از وکیل مهاجرت متخصص موجب می‌ گردد تا شما بتوانید مناسب‌ ترین روش را انتخاب کنید. به گونه‌ ای که در کوتاه‌ ترین زمان ممکن پرونده‌ شما به نتیجه برسد. استفاده از بهترین وکیل پناهندگی در لندن مزایای بالقوه‌ ای برای شما به همراه خواهد داشت و این موضوع شانس شما را برای رسیدن به نتیجه‌ مطلوب افزایش می‌ دهد. حضور وکیل موجب صرفه‌ جویی در زمان شما شده و باعث می‌ گردد که در زمان کوتاهی بتوانید به نتیجه‌ دلخواه خود دست پیدا کنید.

علاوه بر آن وکیل پناهندگی همواره می‌ تواند با بررسی و سنجش شرایط مختلف بهترین راهکارها و استراتژی‌ ها را پیشنهاد دهد. بهترین وکیل پناهندگی در لندن به صورت کاملا مداوم پرونده‌ شما را پیگیری می‌ کند و اطلاعات کاملا قابل اعتماد و درستی به حضورتان می‌ رساند. او شما را با شرایط کاری، رفاهی، اجتماعی و تحصیلی کشور انگلستان به خوبی آشنا می‌ کند و شما می‌ توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به وکیل پناهندگی خود مراجعه کنید. در واقع با وجود وکیل تمامی موانع و مشکلات به مرور به نتیجه می‌ رسند و همواره به این موضوع واقف خواهید بود که فردی وجود دارد تا به امور پناهندگی شما به صورت مداوم رسیدگی کند.

وکیل پناهندگی به لندن چه وظایفی دارد؟

یکی از مهم‌ ترین وظایف بهترین وکیل پناهندگی در لندن بار علمی بالای او است. بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله کشور انگلستان دارای قوانینی هستند که این قوانین روز به روز دچار تغییرات می‌ گردند. مهاجرت نیز جزء آن دسته از موضوعاتی است که مدام دچار تغییرات می‌ گردد. به همین خاطر یکی از مهم ترین وظایف وکیل پناهندگی برخورداری از اطلاعات کافی و به روز در رابطه با پناهندگی، پروژه‌ اخذ ویزا و دریافت اقامت می‌ باشد. وکیلی که از اطلاعات و دانش کافی در رابطه با امور مهاجرت و پناهندگی لندن برخوردار باشد، موجب می‌گردد که پرونده‌ پناهندگی شما نیز روند سریع‌ تری به خود بگیرد.

بهترین وکیل پناهندگی در لندن کسی است که با وجود صدها پرونده‌ مهاجرتی توانسته با به دست آوردن تجربیات بالا در امور مهاجرتی متقاضیان را کمک کند و فرد متقاضی بتواند بدون هیچ مشکلی در کوتاه‌ ترین زمان و کم ترین هزینه‌ ها به دریافت ویزا و پناهندگی خود بپردازد. بهتر است افراد متقاضی در انتخاب وکیل پناهندگی نهایت دقت را داشته باشند. زیرا پناهندگی جزء مواردی است که با پیچیدگی‌ ها و مشکلات و سختی‌ های زیادی روبرو می‌ گردد. وکیل باید بتواند درست‌ ترین روش و شایسته‌ ترین راهکارها را پیاده کند.

مزایای داشتن وکیل پناهندگی به لندن چیست؟

کلام آخر

ما این مقاله را در رابطه با بهترین وکیل پناهندگی در لندن تعبیه نمودیم. در نظر داشته باشید پناهندگی همواره مشکلات و سختی‌ های خود را دارد. اما شما با انتخاب وکلای مهاجرت خوب و شایسته می‌ توانید این پروسه را بدون خطر و ایجاد استرس و نگرانی بگذرانید. البته اگر همواره در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشید. شما می‌ توانید برای انتخاب بهترین وکلای پناهندگی در شهر لندن از این وکلای نام برده شده در این مقاله بهره‌ مند گردید. تمامی این وکلا در رابطه با امور مهاجرت به شما مشاوره نیز ارائه می‌ نمایند. از شما ممنونیم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید. خوشحال می‌ شویم نظرات خود را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل پناهندگی در لندن چه کمکی در پرونده می کند؟

بهترین وکیل پناهندگی در لندن مدام به پیگیری و بررسی پرونده مهاجرتی متقاضیان پرداخته و تمامی اطلاعات را به حضور متقاضی می رساند.

پناهندگی به لندن دارای چه مراحلی است؟

در وهله اول وکیل تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز را آماده کرده و پس از آن در خواست پناهندگی شما را ارسال می کند.

حق الوکاله وکیل پناهندگی در لندن به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل متعددی از جمله نوع خدمات ارائه شده، میزان زمان صرف شده و مراحل پیش رفتن پرونده و … دخیل هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا