وکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در ترکیه ⚖️【آپدیت 2024】

در حال حاضر، ترکیه یکی از مقاصد برجسته برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌ ملکی و امور ملکی است. با وارد شدن این کشور به دنیای سرمایه‌گذاری‌های خارجی و تسهیلات برای خرید ملک توسط اتباع غیر ترک، نیاز به راهنمایی حرفه‌ای و وکلاء متخصص در این زمینه افزایش یافته است. به عنوان یک کشور با بافت فرهنگی متنوع و بازار ملکی پویا، ترکیه نیاز به وکلایی دارد که از دانش فنی عالی و تجربه‌ بی‌نظیری در زمینه حقوق ملکی برخوردار باشند. در این مقاله، ما به بررسی بهترین وکیل ملکی در ترکیه می‌پردازیم. این وکلاء متخصص توانسته‌اند مراجعین خود را در معاملات خرید و فروش ملک، اخذ اقامت و دیگر امور مرتبط با حقوق ملکی در ترکیه یاری کنند.

بهترین وکیل ملکی در ترکیه

بهترین وکیل ملکی در ترکیه کیست؟

بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه، شخصی است که با دقت و دانش گسترده‌ای به موکل خود خدمات ارزشمندی ارائه می‌دهد. او تسلط کامل به قوانین و مقررات مرتبط با ترکیه دارد و توانایی سرعت بخشیدن به روند حقوقی را داراست. این وکیل دانش فراوانی در زمینه‌های حقوقی دارد و با تجربه‌ای چشمگیر، استراتژی‌های برتری را به موکلان خود ارائه می‌دهد.
علاوه بر شفافیت در روند پرونده، امانت داری و حفظ حریم شخصی نیز از ویژگی های بارز یک وکیل خوب می‌باشد. وی از موکلان خود اطلاعات کاملی دریافت می‌کند و تمام تلاش خود را برای دستیابی به اهداف موکلانش به کار می‌گیرد.
بهترین وکیل ایرانی در ترکیه باید دارای تجربه گسترده در انواع پرونده‌ها مانند موارد مهاجرتی، خانواده، کیفری، و حقوقی باشد. از طرفی، ایشان باید دقیقاً با روند و اصول حقوقی آشنا باشند تا پرونده‌ها را به بهترین شکل ممکن پیش ببرند. ترکیه برای مهاجرت و مسائل حقوقی چالش‌هایی دارد و بهترین وکیل ملکی در ترکیه باید بتواند این چالش‌ها را مدیریت کند.

فرزاد قدس

فرزاد قدس بهترین وکیل ملکی در ترکیه

آقای فرزاد قدس یک وکیل رسمی و ثبت شده ایرانی است که در کشور ترکیه فعالیت می‌کند. او در دفتر مرکزی خود واقع در شهر استانبول، خدمات حقوقی گسترده‌ای را ارائه می‌دهد، از جمله فعالیت های آقای قدس مسائل مرتبط با تجارت، مهاجرت و املاک می‌باشد. فرزاد قدس علاوه بر زبان فارسی به زبان ترکی و انگلیسی نیز تسلط کامل دارد و علاوه بر اینکه به عنوان یکی از بهترین وکلاء ایرانی در ترکیه شناخته می‌شود، عضو انجمن وکلای مهاجرت آمریکا نیز می‌باشد. ایشان دانش و تخصص بسیاری در زمینه‌های حقوقی و ثبتی مرتبط با سرمایه‌گذاری ملی ایرانیان دارد و فارغ‌التحصیل رشته حقوق هستند. همچنین، عضو جامعه‌ جهانی وکلاء نیز می‌باشند.

همانطور که گفتیم آقای فرزاد قدس یک وکیل متبحر در زمینه مهاجرت به آمریکا می‌باشند و تخصص زیادی در این زمینه دارند. اگر شما به دنبال خدمات حقوقی در زمینه مهاجرت، کسب تابعیت و اخذ اقامت هستید، آقای فرزاد قدس می‌توانند شما را راهنمایی کنند. ایشان دوره ال‌ام کشور آمریکا را از دانشگاه ایالتی میشیگان با موفقیت گذرانده‌اند و با تبحر و دانش حقوقی بالا به تحقق موفقیت در صدها پرونده مهاجرتی در آمریکا کمک کرده‌اند.

حوزه کاری و خدمات آقای فرزاد قدس:

 • مهاجرت به ایالات متحده آمریکا
 • امور مرتبط با املاک و سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت به ترکیه

شماره تماس: 0905384807427+

قاسم بعدی بناب

آقای قاسم بعدی بناب، یکی از وکلاء و متخصصان خانواده و طلاق است که از شهر تبریز تا استانبول به عنوان یکی از بهترین وکلاء ایرانی در ترکیه شناخته می‌شود. ایشان دکترای حقوق خصوصی خود را در شهر تبریز اخذ کرده و اکنون با پروانه وکالت از کانون وکلای آذربایجان شرقی، در استانبول در حوزه حقوق خانواده و امور املاک فعالیت می‌کنند.

اگر شما نیاز به مشاوره در زمینه قوانین ایران و ترکیه، امور خانواده و طلاق، تنظیم قراردادهای مختلف، مسائل مربوط به املاک و مسکن و … دارید، می‌توانید به راحتی با دکتر قاسم بعدی بناب به صورت آنلاین تماس بگیرید تا از خدمات و مشاوره حرفه‌ای ایشان بهره‌مند شوید.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور ملکی
 • مسائل خانوادگی
 • انحصار وراثت

شماره تماس: 905358231945+

آدرس دفتر: Ghasem Boedi Bonab

فروغ امیر عابدین

فروغ امیر عابدین وکیل ملکی در ترکیه

فروغ امیر عابدین، یک وکیل پایه یک دادگستری در ترکیه است که با دلسوزی و تخصص به خدمات حقوقی مراجعین می‌پردازد. ایشان دفتر وکالتی خود را با افتخار در شهر ازمیر تأسیس کرده و تمرکز اصلی خود را بر روی مشاوره‌ حقوقی و مهاجرت به ترکیه قرار داده‌اند. فروغ امیر عابدین از جمله وکلای شایسته و مسلط در زمینه دعاوی دادگستری به شمار می‌آید و به عنوان یکی از بهترین وکلاء ایرانی در ترکیه شناخته می‌شود. وی توانایی دارد تا در زمینه امور املاک و سرمایه‌گذاری در این کشور به شما خدمات ارزشمندی ارائه دهد.

فروغ امیر عابدین دارای تسلط بر زبان‌های فارسی و ترکی است و به عنوان یکی از بهترین وکلاء و مشاوران حقوقی در ترکیه شناخته می‌شود. اگر به دنبال یک وکیل با تجربه، متخصص در امور اشتغال و کار در ترکیه هستید، خانم فروغ امیر عابدین می‌تواند به شما در این مسائل کمک نماید.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور املاک
 • مهاجرت
 • دعاوی دادگستری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 905349144347+

آدرس دفتر: Forough Amirabedin Law،İzmir, Turkey، Istanbul

سام بیات

سام بیات وکیل ملکی در ترکیه

آقای سام بیات در زمینه مهاجرت و امور مهاجرتی تخصص و سابقه بسیاری دارد که او را به یکی از وکلای برجسته ایرانی در ترکیه تبدیل کرده است. ایشان به عنوان یکی از موفق‌ترین وکلاء در زمینه مهاجرت در ترکیه شناخته می‌شود و پس از اخذ مدرک‌های مرتبط، توانسته یکی از بزرگترین موسسات مهاجرتی با سابقه در ترکیه را تأسیس نماید. به علاوه، او در کانادا و استرالیا نیز در زمینه مهاجرت به فعالیت پرداخته و مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد.

ایشان مدیر حقوقی بیات هستند که نزدیک به 28 سال تجربه و سابقه در زمینه ماهجرت و خرید ملک در ترکیه دارد. ایشان با همکاری وکلای خبره در موسسه خود همواره تلاش دارند بهترین خدمات را به مهاجرین ارائه نمایند.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • مهاجرت و سرمایه‌گذاری
 • مشاوره

شماره تماس: 464626921290+

آدرس دفتر: ۱۰ floor, A block, BJK Plaza,Vişnezadeh, Süleyman Seba street,34357 Beşiktaş, Istanbul.

بابک حجت

بابک حجت وکیل ملکی در ترکیه

آقای بابک حجت از وکلای خبره ایرانی در ترکیه هستند که به مسائل ملکی نیز رسیدگی می کنند. ایشان علاوه بر ترکیه در دفاتر معتبر دیگری همچون آمریکا، دبی و ایران فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای متخصص شناخته می شوند. با تسلط بر زبان‌های عربی، انگلیسی، فارسی و ترکی، ایشان می‌تواند شما را در مسائل مختلف از جمله سرمایه‌گذاری، امور املاک و مهاجرت به کشورهای گوناگون چون آمریکا و ترکیه راهنمایی کند.

بابک حجت یکی از وکلاء و متخصصان در زمینه‌های متنوع سرمایه‌گذاری است، از جمله سرمایه‌گذاری در دومینیکا، برنامه EB5، سرمایه‌گذاری L1 و سرمایه‌گذاری E2. با اخذ پاسپورت دومینیکا، شما می‌توانید به بیش از 120 کشور در اروپا سفر کنید. دکتر بابک حجت دارای تحصیلات بالایی می‌باشد و در کشورهای متعددی آماده ارائه خدمات حقوقی در زمینه مهاجرت و سرمایه‌گذاری است.

حوزه کاری و خدمات:

 • سرمایه‌گذاری
 • مهاجرت

شماره تماس: 97145182504+

آدرس دفتر: Lawmaks، 48 Burj Gate Tower

وظایف وکیل ملکی در ترکیه چیست؟

مشاوره حقوقی: وکیل ملکی به مراجعین خود در مورد مسائل حقوقی مرتبط با ملک و امور ملکی مشاوره می‌دهد. این مشاوره ممکن است شامل تفسیر قوانین مربوط به مالکیت، اجاره، خرید و فروش، و سایر مسائل حقوقی باشد.
تدوین قراردادها: وکیل ملکی می‌تواند قراردادهای مربوط به مالکیت مسکونی یا تجاری، اجاره، خرید و فروش، تنظیم و تدوین کند. این قراردادها باید مطابق با قوانین مربوطه و حقوق مشتری باشند.

نظارت بر معاملات: وکیل ملکی ممکن است در معاملات خرید و فروش ملک یا اجاره ملک نقش نظارتی داشته باشد. این نقش شامل بررسی مستندات و معامله ها به منظور اطمینان از رعایت قوانین و منافع مشتری می‌شود.

نمایندگی در دادگاه: اگر مسائل حقوقی مرتبط با ملک به دادگاه برسد، وکیل ملکی می‌تواند به عنوان نماینده مشتری در دادگاه حضور یابد و دفاع از منافع مشتری را بر عهده بگیرد.

ترتیب معاملات مالی: وکیل ملکی ممکن است در معاملات مالی مرتبط با ملک کمک کند، از جمله مسائل مالیاتی، تنظیم قراردادهای وام و تسهیلات مالی.

حل اختلافات: در صورت وقوع اختلافات یا نزاع مربوط به ملک، این وکیل می‌تواند به حل این اختلافات از طریق مذاکره، تفاهم‌نامه‌ها، یا در صورت لزوم تقدیم دعاوی حقوقی کمک کند.

پژوهش حقوقی: وکیل ملکی باید با تغییرات قوانین و مقررات مرتبط با امور ملکی آشنا باشد و پژوهش‌های حقوقی مرتبط را انجام دهد تا به مشتریان خود بهترین مشاوره را ارائه دهد.

می توانید جهت مهاجرت از بهترین وکیل ایرانی در ترکیه مشاوره دریافت کنید.

ویژگی های یک وکیل ملکی خوب در ترکیه

 • وکیل باید در زمینه‌ی مورد نیاز شما تخصص داشته باشد و تجربه کافی در آن زمینه را داشته باشد.
 • وکیل باید قادر به تحلیل مسائل حقوقی باشد و متناسب با آن بهترین راه‌حل ممکن را ارائه دهد.
 • او باید دانش کاملی از قوانین و مقررات مربوط به زمینه کاری داشته باشد.
 • وکیل باید از اخلاق حرفه‌ای پیروی کند و اطلاعات مشتریان را محرمانه نگه دارد.
 • وکیل باید دارای مهارت‌های ارتباطی قوی برای ارتباط موثر با موکل و دیگر طرف‌های معاملاتی باشد.
 • وی باید قدرت مذاکره و توافق را داشته باشد تا به حل و فصل دعاوی برسد.
 • وکیل باید مسئولیت پرونده‌های مشتریان را به دقت بپذیرد و به تعهدات خود عمل کند.
 • در حل مسائل حقوقی، خلاقیت و توانایی پیدا کردن راه‌حل‌های جدید مهم است.
 • وکیل باید به مراجعین خود احترام بگذارد و در زمان‌های مهم پاسخگو آنها باشد.
بهترین وکیل ملکی در ترکیه

در انتخاب وکیل ملکی در ترکیه به چند نکته توجه داشته باشید!

وقتی قصد انتخاب بهترین وکیل ملکی در ترکیه را دارید لازم است چند نکته را در نظر بگیرید. در ابتدا باید به تمامی مدارک و مجوزهای وکیل نگاه کنید تا اطمینان حاصل کنید که او رسمیت دارد. سپس به خدمات حقوقی ارائه شده توسط وکیل توجه کنید. باید مطمئن شوید که وکیل شما در زمینه مورد نظر تجربه و تخصص دارد. بعضی وکلاء ممکن است هزینه بالا و زمان طولانی را برای انجام کارهای شما درخواست کنند، در حالی که برخی دیگر هزینه منصفانه‌ای دارند و خدمات قابل قبولی ارائه می‌دهند.

نکته آخری که باید به آن توجه کنید، این است که وکالت یک شغل دشوار است و نیازمند افرادی با تجربه و پشتکار می‌باشد. بنابراین، در انتخاب بهترین وکیل ملکی در ترکیه، شما باید دقت کنید. وکیلی که انتخاب می‌کنید قابل اعتماد، صادق و روشن بین باشد. همچنین، شما نیز باید تعهدات خود را رعایت کنید و مبلغ حق الوکاله را به موقع پرداخت کنید. هر دو طرف باید به تعهدات خود عمل کنند.

کلام آخر

مهاجرت به کشورهای دیگر همواره یک تجربه چالش برانگیز است چرا که ممکن است اطلاعات کافی در زمینه قوانین و مقررات آن کشور نداشته باشیم. به همین دلیل، وجود یک وکیل متخصص و قابل اعتماد بسیار اهمیت دارد. در انتخاب بهترین وکیل ملکی در ترکیه، شما می‌توانید از تخصص و تجربه او بهره‌برده و به راحتی مسائل حقوقی خود را حل کنید. این مقاله به منظور راهنمایی شما در انتخاب وکیل مناسب تهیه شده است و امیدواریم که به شما کمک کند. نظرات و دیدگاه‌های شما برای ما بسیار ارزشمند هستند و ما با امتناع به آن‌ها گوش می‌دهیم. از همکاری شما سپاس‌گزاریم و برای شما آرزوی موفقیت در امور حقوقی، ملکی و مهاجرتی را داریم.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا