مهاجرتوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه ⚖️【آپدیت 2024】

امروزه افراد کشور ترکیه را جهت مهاجرت برای هدف‌ های گوناگون اعم از سرمایه‌ گذاری، تحصیل، کار و زندگی انتخاب می‌ کنند. همان طور که خود نیز می‌ دانید دوری از خانواده و زندگی کردن در یک کشور غریب که با قوانین و مقررات آن آشنایی کافی ندارید، کار چندان راحتی نخواهد بود. همین موضوع موجب گشته که نقش بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه اهمیت بیشتری پیدا کند. حضور یک وکیلی که با تمامی قوانین کشور ترکیه آشنا بوده و بتواند فرایند اخذ اقامت را ترسیع ببخشد بسیار ارزشمند است.

بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه

بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه کیست؟

در ایران و کشور ترکیه دفاتر و موسسات مهاجرتی بسیاری مشغول به حال هستند که هر کدام از این موسسات دارای وکلای متعددی می‌ باشند. افراد با مراجعه به هر کدام از این موسسات مهاجرتی قادر هستند تا مشکلات خود را در میان گذاشته و در صدد رفع آن ها برآیند. اما اعتماد کردن و پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه کار بسیار دشواری بوده و کسب نتایج مطلوب در این زمینه نیازمند تحقیقات فراوانی است. بهترین وکیل مهاجرت فردی است که از دانش‌ آموختگان حقوق محسوب شده و با قوانین کشور ترکیه نیز به خوبی آشنا می‌ باشد.

وکیل می‌ داند که از چه طریقی می‌ تواند به اخذ اقامت دائم یا موقت، اخذ ویزا و اخذ شهروندی بپردازد تا متقاضی متحمل ضررهای مالی و جبران ناپذیر نگردد. با وجود اخذ بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه دیگر نگرانی از باب نقص قوانین و همچنین امور مهاجرتی به این کشور نخواهید داشت و بدون ایجاد هیچ گونه مشکل و دغدغه‌ ای می‌ توانید به راحتی به کشور ترکیه مهاجرت کرده و در آن زندگی کنید. وکیل مهاجرتی سال های متمادی زیادی مشغول به انجام امور مهاجرتی بوده و با تجربیات شاخص خود متقاضیان را به اهداف خود نزدیک می کند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

موسسه مهاجرتی آوام

موسسه مهاجرتی آوام

یکی از فعال‌ ترین موسسات مهاجرتی در حوزه‌ مهاجرت به ترکیه موسسه‌ مهاجرتی آوام است. این موسسه با بهره‌مندی از تخصصی‌ ترین پلتفرم‌ ها و با کمک از تیم تخصصی خود جهت مشاوره بهترین راهکارهای مهاجرتی را پیشنهاد می‌ نماید. شما می‌ توانید به دنبال اخذ بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه با موسسه‌ آوام در تماس باشید. این موسسه 9 سال سابقه‌ درخشان در عرصه‌ مهاجرت داشته و دارای مجوز از وزارت علوم می‌ باشد. آوام تاکنون توانسته با وکلای مجرب خود 500 پرونده‌ مهاجرتی را به سرانجام برساند.

شماره تماس: 02188724227

آدرس دفتر: خیابان شهید بهشتی، خیابان احمد قصیر، کوچه 11، پلاک 1، طبقه 4، واحد 9

موسسه مهاجرتی شایان

موسسه مهاجرتی شایان

یکی دیگر از شرکت‌ های خدمات مهاجرتی که متشکل از متخصصان حوزه‌ خدمات حقوقی و مهاجرتی کشور ترکیه است، موسسه‌ مهاجرتی شایان می‌ باشد. این موسسه به انجام انواع امور حقوقیاعم از امور ملکی، سرمایه‌ گذاری، حقوقی، تحصیلی و مهاجرتی در کشور ترکیه می‌ پردازد و دارای شعب متعددی می‌ باشد.

شما می‌توانید با مراجعه به این موسسه و ملاقات با بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه پروسه‌ اخذ شهروندی خود را با موفقیت به سرانجام برسانید. موسسه‌ شایان تاکنون توانسته جوایز زیادی در خصوص حوزه‌ کاری خود کسب نماید و جزء معروف‌ ترین موسسات مهاجرتی ایرانی در ترکیه محسوب می‌ گردد.

شماره تماس: 0905382006994+

آدرس دفتر: Kısım Mah ،Çobançeşme , No.6 , Route Ataköy 7.8.9.10. Kısım Mah ،Bakırköy ،istanbul

موسسه مهاجرتی ایران ترکیه

موسسه مهاجرتی ایران ترکیه

موسسه‌ مهاجرتی ایران ترکیه فعالیت اصلی خود را در حوزه‌ مهاجرت به صورت تخصصی از سال 1387 آغاز کرد و اکنون به عنوان یکی از بهترین موسسات مهاجرتی به ترکیه در ایران شناخته می‌ باشد. این موسسه به انجام انواع امور مهاجرتی اعم از اخذ ویزاهای توریستی، کاری، تحصیلی و مهاجرت از طریق کار، ازدواج، سرمایه‌ گذاری و … می‌ پردازد. اگر به دنبال بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه هستید می‌ توانید به موسسه‌ مهاجرت ایران ترکیه مراجعه کنید.

شماره تماس: 02188514470

آدرس دفتر: خیابان شهید بهشتی، ابتدای خیابان سرافراز، کوچه اعتصام الملک، پلاک 10، ساختمان موسسه حقوق بین الملل سلام

موسسه مهاجرتی کاربین

موسسه مهاجرتی کاربین

یکی دیگر از این موسسات حقوقی در زمینه‌ مهاجرت می توانیم به موسسه‌ مهاجرتی کاربین اشاره کنیم. این موسسه فعالیت تخصصی خود را از سال 1390 آغاز نموده و زیر نظر وزارت کشور و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی به همکاری می‌ پردازد.

از جمله خدمات موسسه کاربین می‌ توانیم به انجام امور مهاجرتی کاری و تحصیلی به کشور ترکیه، کانادا، استرالیا و آلمان اشاره کنیم. مطابق با نظرسنجی‌ های انجام شده این موسسه‌ مهاجرتی به همراه بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه تاکنون بالای 76 درصد از پرونده‌ های مهاجرتی را با موفقیت به سرانجام رسانده است.

شماره تماس: 02128111107

آدرس دفتر: تهران، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع تجاری گالریا، ساختمان شمالی، طبقه 1، واحد 2

موسسه نیلگام سفر

موسسه نیلگام سفر

شرکت مهاجرتی نیلگام سفر از سال 1387 شروع به کار کرده است. این شرکت در وهله‌ اول هولدینگ موسسه‌ ایران آنکارا بود و و طی سال‌ های متوالی به نام نیگام سفر تغییر یافت. این شرکت انواع خدمات مهاجرتی اعم از اخذ ویزا و پیکاپ ویزا می‌د پردازد و متقاضیان بدون هیچگونه نگرانی می‌ توانند خدمات مهاجرتی خود را به بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه بسپارند.

شماره تماس: 02175237

آدرس دفتر: تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی، بین شمس تبریزی و نفت شمالی، جنب بانک شهر، پلاک 148، طبقه اول

اهمیت اخذ وکیل مهاجرت به ترکیه برای سرمایه گذاری

یکی از بهترین روش‌ های مهاجرت به ترکیه که معمولا از سوی وکلا نیز پیشنهاد می‌ گردد، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. کشور ترکیه از لحاظ اقتصادی رتبه‌ بسیار مناسبی را در سطح جهانی کسب کرده است. این موضوع موجب گشته که بسیاری از سرمایه گذاران تصمیم بگیرند کشور ترکیه را با آگاهی از شرایط اقتصادی جهت سرمایه گذاری بپذیرند. معمولا بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه راه‌ های متنوعی را اعم از خرید سهام، خرید اوراق دولتی، کارآفرینی و … به افراد پیشنهاد می‌ دهد که شما حتما می‌ بایست در خصوص انتخاب یکی از این موارد با وکلای برجسته مشورت کنید.

وکیل مهاجرت با توجه به این که از اوضاع اقتصادی کشور ترکیه اطلاع جامع دارد، در این زمینه می‌ تواند کمک به سزایی نماید. بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه با توجه به اینکه تجربه و سابقه‌ بالایی در امر مهاجرت دارد، می‌ تواند پروسه‌ جست و جو کار را برای شما آسان نماید. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم که همواره از راهنمایی و مشاوره‌ وکلای برجسته غافل نشوید.

یک وکیل مجرب و کاردان با توجه به چندین سال کار کردن در زمینه‌ های مختلف مهاجرت تمامی شرایط را سبک و سنگین می‌ کند و همواره بهترین راهکار را به متقاضی ارائه می‌ نماید. او موجب می‌ گردد که شما بتوانید قدم‌ های مثبتی برای حل پرونده‌ خود بردارید و از هر گونه خطا و اشتباه به دور باشید. برگزاری جلسات حقوقی نیز با وکیل بسیار ارزشمند است و در این جلسات شما را از تمامی مبانی پرونده آگاه می‌ سازد.

اهمیت اخذ وکیل مهاجرت به ترکیه برای سرمایه گذاری

ویژگی های موفق ترین و بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه

برای اینکه در استخدام کردن بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه موفق شوید باید با ویژگی‌ های یک وکیل کاردان و خلاق آشنا شوید. این صفات عبارتند از:

تسلط بر قوانین مهاجرتی ترکیه:

با توجه به اینکه کشور ترکیه به خاطر شرایط سیاسی و اقتصادی با کشورهای دیگر در ارتباط است، قوانین مهاجرتی آن نیز مدام در حال تغییر می‌ باشد. انتخاب یک وکیل مهاجرت از این لحاظ ارزشمند است که او بر قوانین به روز کشور ترکیه اطلاعات کافی دارد و مطابق با کوچک ترین تغییرات پروسه‌ مهاجرتی را در جهتی مثبت سوق می‌ دهد. یک وکیل خوب و کاردان با دیگران و سایر وکلای داخل ترکیه ارتباط دوستانه و شفافی دارد و به خوبی می‌ تواند پرونده‌ مهاجرتی شما را به بهترین نحو ممکن مدیریت کند.

دانش و تجربه بالا:

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی‌ های وکیل مهاجرتی داشتن تجربه‌ کاری در امر مهاجرت است. زمانی که به دنبال یک وکیل مهاجرت هستید کورکورانه عمل نکنید و در اولین برخورد خود با وکیل او را استخدام ننمایید. پیشنهاد می‌ کنیم که سابقه‌ کاری وکیل را مورد بررسی قرار بدهید تا بتوانید پرونده‌ خود را به حرفه‌ ای‌ ترین وکلا بسپارید. برای اینکه از دانش و تجربه‌ وکیل مهاجرتی با خبر شوید؛ سایر پرونده‌ های قبلی او را نیز بررسی کرده و پرس و جو نمایید.

مورد اعتماد بودن:

متقاضیان معمولا در جلسات مشاوره برای اینکه بتوانند رابطه‌ عمیقی با وکیل مهاجرتی برقرار کنند تا روش‌ های صحیح و کمترین ریسک مهاجرتی را بیابند لازم است جزئی از زندگی کاری و شخصی خود را برای وکیل شرح دهند. به همین خاطر وکیل مهاجرت باید صد در صد قابل اعتماد باشد.

مسئولیت پذیری:

مهاجرت کردن یک امر هزینه بردار بوده و افراد برای اخذ ویزا و سایر خدماتی که ارائه می‌ نمایند، هزینه‌ های زیادی صرف می‌ کنند. بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه باید به اندازه‌ کافی مسئولیت‌ پذیر بوده و پشتکار داشته باشد. کوچک ترین سستی و تعلل در کار وکیل می‌ تواند شما را از اهدافتان دور کند و به اتلاف انرژی و هزینه منجر گردد.

تسلط بر زبان ترکی:

پیشنهاد می‌ کنیم وکیلی که انتخاب می‌ کنید حتما به زبان ترکی تسلط داشته باشد تا بتواند با سایر وکلا در ترکیه و آگاهی از شرایط کنونی ارتباط موثری با دیگران برقرار کند. او باید از هزینه‌ زندگی دانشجویی، شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی ترکیه آگاه بوده و موکل را نیز از این بابت مطلع سازد.

برآورد هزینه ها بر طور شفاف:

یک وکیل مهاجرت علاوه بر صادق بودن باید در همان وهله‌ کار و پروسه‌ مهاجرتی تمامی هزینه‌ ها را براورد کرده و یک حق الوکاله معقولانه‌ ای از متقاضی دریافت کند. او باید دستمزد خود را به طور شفاف در همان ابتدای کار و قبل از شروع پروسه‌ مهاجرت اعلام نماید.

کلام آخر

ترکیه یکی از کشورهایی است که از لحاظ سطح اقتصادی و فرهنگی دارای رتبه‌ مناسبی در جهان می‌ باشد. به همین خاطر بیشتر افراد در تلاش هستند تا به این کشور مهاجرت نمایند. ما در این مقاله یک سری از موسسات مهاجرتی معتبر در این زمینه را معرفی نموده‌ ایم تا بدون نگرانی بتوانید وکیل حرفه‌ ای و مورد نظر خود را بیابید. در نظر داشته باشید اخذ بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه نیاز به تحقیق و تجربیات بالا می‌ باشد. مهاجرت جزء امور بسیار سخت و پیچیده بوده که برای موفقیت در آن نیاز به مشاوره و استفاده از راهنمایی‌ های وکلا دارید. به همین خاطر پیشنهاد می‌ کنیم با مطالعه‌ این مقاله همواره تصمیم درست و به جایی بگیرید. اکنون از شما دعوت می‌ کنیم که اگر تجربه و یا نظری در این خصوص دارید آن را در قسمت دیدگاه با سایر مخاطبان سایت نیز به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت به ترکیه در روند سرمایه گذاری به این کشور چه کمکی می کند؟

بهترین وکیل مهاجرت به ترکیه شما را با قوانین و مقررات سرمایه گذاری آشنا کرده و بهترین راهکارها را پیشنهاد می دهد.

چگونه به وکیل مهاجرتی به ترکیه می توان اعتماد کرد؟

با پرس و جو و تحقیق از دفاتر دارای مجوز و معتبر مهاجرتی می توانید وکیل مورد اعتماد خود را بیابید.

آیا در پروسه مهاجرتی اخذ وکیل الزامی است؟

استخدام وکیل ترکیه امری الزامی نیست؛ اما برای آگاهی بیشتر و سهولت پرونده بهترین کار مشورت گرفتن از وکیل است.

3.5/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 14 =

دکمه بازگشت به بالا