وکیلوکیل فرانسه

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در پاریس ⚖️【آپدیت 2024】

یافتن بهترین وکیل ایرانی در پاریس برای مهاجران می‌ تواند ریسک رد شدن پرونده‌ حقوقی شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. وکالت و حقوق یکی از دوست داشتنی‌ ترین رشته‌های دنیا می‌ باشد. قوانین کشور فرانسه با ایران از لحاظ حقوقی شباهت‌های زیادی دارند. به همین خاطر ما در این کشور می‌ توانیم وکلای فارسی زبان بسیاری را مشاهده کنیم. زمانی که فردی با یک مشکل حقوقی روبرو می‌ گردد، مهم‌ ترین دغدغه‌ وی پیدا کردن یک وکیل مجرب و حرفه‌ ای می‌ باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با بهترین وکلا پاریس خواهیم داد.

بهترین وکیل ایرانی در پاریس

بهترین وکیل ایرانی در پاریس کیست؟

فرانسه یک کشور با یک زبان نا آشنا برای ما مردم ایران است. به همین خاطر آشنا نبودن با قوانین حقوقی همچون امور ملکی، تحصیلی، کاری، سرمایه‌ گذاری، خانواده، کیفری و سایر مشکلات دیگر می‌ تواند زندگی را برای ما در این کشور پیچیده‌ تر کند. بهترین وکیل ایرانی در پاریس همان کسی است که می‌ تواند در برابر دشوارترین موقعیت‌ها به شما کمک کند. در تمامی کشورهای خارجه یک وکیل حاذق و کاربلد ایرانی وجود دارد که می‌ توانند با اطلاعات کافی و به روز خود در حوزه‌ امور حقوقی شما را یاری نمایند.

پاریس نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای یافتن بهترین وکیل ابتدا باید پارامترهای لازم آن را در نظر بگیرید. یک وکیل خوب فردی است که اطلاعات به روزی داشته باشد و بر تمامی قوانین و امور وکالتی آگاه باشد. علاوه بر آن وکیل پاریس حتما باید به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشد تا بتواند با سایرین به همکاری بپردازد و در دادگاه‌های فرانسه نیز با قدرت فن بیان بالا از حق موکلین خویش دفاع کند. در ادامه لازم است اضافه کنیم، بهترین وکیل ایرانی در پاریس به فردی اشاره دارد که با اعتماد به نفس کامل و به دور از هر گونه دروغ و ریا مسیر پرونده را با تلاش و پشتکار در جهت مطلوب پیش ببرد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در پاریس می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

رضا فعالی

رضا فعالی

رضا فعالی عضو کانون وکلای پاریس و بهترین وکیل ایرانی در پاریس شناخته می‌ شود. ایشان با توجه به این که تاکنون توانسته به جلب رضایت هزاران موکل در پرونده‌ مهاجرت و دعاوی دادگستری بپردازد، به عنوان بهترین وکلا در فرانسه در میان افراد فارسی زبان شناخته شده و در دادگاه‌های فرانسه در حوزه‌ دعاوی دادگستری به خوبی می‌ تواند از حق موکلین خود دفاع کند.

او تحصیلات خود را در زمینه‌ کارشناسی ارشد رشته‌ حقوق تجارت از دانشگاه فرانسه وکیل در فرانسه دریافت نموده و اینک در زمینه‌ شرکت‌ها، مهاجرت، حوزه‌ سلامت و پزشکی به مردم خدمات ارائه می‌ نماید. علاوه بر آن او از دانشگاه سوربن پاریس موفق به دریافت دکترای حقوق خصوصی گشت. ایشان متخصص دعاوی ملکی، دعاوی خانوادگی و دعاوی ثبتی هستند و مهارت و تخصص بسیار بالایی در حل انواع مشکلات حقوقی مردم دارد. رضا فعالی به زبان های انگلیسی، فارسی و فرانسوی تسلط داشته و در دیافت اقامت دائم و اخذ ویزا کمک فراوانی می کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • تجارت
 • املاک
 • مهاجرت به فرانسه

شماره تماس: 0613047174

آدرس دفتر: FAALI LAWYER، Paris، France

کولین بهاره

کولین بهاره

کولین بهاره دسان به عنوان مشاورین متخصص در شرکت حقوقی به فعالیت می‌ پردازد. ایشان در همان ابتدای کار تمرکز خود را در زمینه‌ دادرسی و قانون ساخت و ساز توسعه قرار داد و حالا پس از چندین سال به مشاوره و پشتیبانی از شرکت‌های بین‌المللی تمایل به نفوذ در بازار ایران می‌ پردازد. او در ارتباط با ایران و فضای اقتصادی و فرهنگی کشور دانش و تبحر بسیار بالایی دارد و می‌ تواند افراد را در حوزه‌ سرمایه‌گذاری، املاک و مستغلات و اشتغال در فرانسه کمک کند. وی در زبان‌های فارسی و فرانسوی تسلط کافی داشته و در شرکت حقوقی خود یعنی به ارائه‌ خدمات حقوقی می‌ پردازد.

خانم دسان با 15 سال سابقه‌ کاری که در حوزه‌ وکالت در کشور فرانسه توانسته 100 درصد پرونده‌های مهاجرتی را از 2000 میلادی با ارائه نمودن کلی سرویس‌های قانونی مهاجرت به موفقیت برساند. از جمله خدمات وی در حوزه‌ ارائه‌ امور مهاجرت می‌ توانیم به تمدید هر نوع اقامت، درخواست انواع ویزاها، خرید و فروش، اجاره‌ املاک و مستغلات، طلاق و انحصار وراثت اشاره کنیم. علاوه بر آن وی در رابطه با مهاجرت و امور حقوقی همواره سمینارهایی ارائه می‌ کند که با شرکت در جلسه‌های تخصصی مشاوره می‌ توانید اطلاعات ارزشمندی به دست آورید. او بهترین وکیل ایرانی در پاریس شناخته می‌ شود.

حوزه کاری و خدمات:

 • املاک و مستغلات
 • مهاجرت
 • تجارت
 • خانواده و طلاق
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 33668187847

آدرس دفتر: Cabinet De Gaulle Fleurance & Associés 9 rue Boissy d’Anglas، Paris 75008

لیلا صابر

لیلا صابر

خانم لیلا صابر نه تنها در فرانسه بلکه در سایر کشورهای اروپایی همانند نیویورک، آرژانتین و هنگ کنگ دارای دفاتر حقوقی می باشد. او صاحب یک شرکت حقوقی بین المللی فرانسوی به نام ZIEGENFEUTER-GAETJENS-SABER (Z.G.S.) است. ایشان با توجه به اینکه در رابطه با دعاوی دادگستری تبحر بالایی دارد به عنوان بهترین وکیل ایرانی در پاریس شناخته می‌ شود. او در دعاوی و داوری‌های پیچیده برای شرکت‌های درگیر در منازعات صنعتی فراملی تخصص داشته و می‌ تواند به حل اختلافات قراردادی، پرونده‌های پیچیده‌ قانون کار و پرونده‌های کلاهبرداری و فساد بپردازد.

از دیگر خدمات وی می‌ توانیم به انجام کلیه امور تجاری و سرمایه‌گذاری‌های خارجی، قراردادهای مجوز معاملات، املاک و مستغلات و حق امتیاز اشاره کنیم. شرکت ایشان در حوزه‌ املاک و مستغلات و هوا فضا و حقوق دریایی تخصص بالایی داشته و دارای یک دپارتمان قوی قانون کار و مالیات می‌ باشد. اگر شما نیز برای حقوق بین المللی اشتغال و دعاوی دادگستری به بهترین وکیل ایرانی در پاریس نیازمند هستید، می‌ توانید به خانوم لیلا صابر مراجعه کنید. ایشان به زبان‌های فرانسه، انگلیسی و آلمانی نیز تسلط بالایی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • اشتغال
 • دعاوی دادگستری
 • مالیات

شماره تماس: 33145613232

آدرس دفتر: SABER AVOCATS ASSOCIES، 114 Rue la Boétie, 75008 Paris, France، Paris 75008

هاجر ملکیان

هاجر ملکیان

دکتر هاجر ملکیان از بهترین وکیل ایرانی در پاریس و وکیل رسمی دادگستری در کشور فرانسه شناخته می‌ شود. در حوزه‌ حقوقی و وکالت بیش از 9 سال سابقه‌ کاری دارد و می‌ تواند موکلین خود را در انواع زمینه‌های حقوقی از جمله ملکی، مهاجرتی، بانکی، قضایی و اداری راهنمایی و همراهی نماید. ایشان توانستند با سال‌ها تلاش مدرک تحصیلی خود را از معتبرترین دانشگاه‌های پاریس دریافت کنند. وی در سال 2017 میلادی موفق شد دکترای خود را با بالاترین امتیازات از بهترین دانشگاه حقوقی فرانسه دریافت کند.

دکتر ملکیان دارای مدرک دانشگاهی در زمینه‌ حقوق حمایت از داده‌ها از سوی دانشگاه پانتئون اسس در فرانسه می‌ باشد. او مدرک کارشناسی ارشد حقوق عمومی بین‌المللی اروپایی از سوی دانشگاه پاریس در فرانسه دارد. علاوه بر آن لیسانس حقوق فضایی و لیسانس مهندسی نرم‌افزار نیز اخذ کرده است. به همین خاطر از هاجر ملکیان همیشه به عنوان بهترین وکیل ایرانی در پاریس یاد می‌ گردد. دکتر ملکیان با تسلط داشتن بر سه زبان انگلیسی، فارسی و فرانسوی در حوزه‌ حقوقی و مهاجرتی یکی از برترین هاست.

حوزه کاری و خدمات:

 • ماکیت معنوی
 • مهاجرت به فرانسه
 • املاک
 • تجارت

شماره تماس: 0783494650

آدرس دفتر: Cabinet d’avocat MALEKIAN، 2 Rue Jacquemont، Paris 75017

بامداد شمس

بامداد شمس

بامداد شمس به عنوان وکیل رسمی دادگستری فرانسه از حقوق دانان برجسته در حوزه‌ حقوق بین‌الملل شناخته می‌ شود. او به سه زبان اصلی یعنی فرانسوی، انگلیسی و فارسی مسلط می‌ باشد. تخصص دکترای او در زمینه‌ حقوق بین‌الملل خصوصی است. او توانست تحصیلات خود را در بهترین دانشگاه‌های پاریس با بالاترین امتیازات در زمینه‌ حقوق بگذراند. از جمله حوزه فعالیت‌های اصلی وی می‌ توانیم به دعاوی شرکت‌های بین‌المللی، مهاجرت به فرانسه، مالیات اشخاص حقیقی و حقوقی ثبت شرکت و تجارت بین‌ الملل اشاره کنیم.

ایشان بیش از 9 سال است که در زمینه‌ دعاوی دادگستری و مهاجرت به اشتغال می‌ پردازد و در این رابطه از تجربه و تبحر بالایی برخوردار می‌ باشد. بامداد شمس یکی از وکیلان برجسته‌ای است که با سال‌ها تلاش توانست به عنوان بهترین وکیل ایرانی در پاریس در میان افراد فارسی زبان شناخته شود. اگر برای امور کسب و کار، سرمایه‌ گذاری، مالیات و اشتغال به دنبال یک وکیل رسمی دادگستری هستید، می‌ توانید به بامداد شمس اعتماد کنید.

حوزه کاری و خدمات:

 • اشتغال
 • مالیات
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 130304627

آدرس دفتر: Bamdad Shams International، 7 Rue Eric de Martimprey، Pontoise 95300

وکیل ملک در پاریس چه کمکی به ما می کند؟

شاید این سوال در ذهن شما باشد که وکیل املاک دقیقا چه کمکی در پاریس می‌ تواند برای ما بکند؟ این موضوع را در نظر داشته باشید که شناسایی فروشنده‌ ملک از اهمیت بالایی برخوردار می‌ باشد. یکی از مزایای کمک از بهترین وکیل ایرانی در پاریس در حوزه‌ املاک این است که به افراد کمک می‌ کنند تا بتوانند فروشنده را به خوبی شناسایی کنند. وکیل شما را راهنمایی می‌ کند تا به خوبی بتوانید شرایط ملک را مورد ارزیابی قرار بدهید. اسناد و مدارک را به خوبی بررسی کنید و پس از شناسایی کامل فروشنده اقدام به خرید نمایید.

به طور کلی حوزه اختیارات وکیل کاملا در حوزه‌ املاک مشخص شده است که آیا حق فروش و گرفتن بهای معامله در این ملک وجود دارد یا خیر. مثلا در بسیاری از موارد مشاهده کرده‌ایم که یک ملک وراثتی بوده و آن شخص حق فروش ملکی را ندارد و تلاش می‌ کند با بی‌اطلاعی وراث ملک را بفروشد که در این صورت شما نیز بعدها با مشکل روبرو خواهید شد.

شما در وهله‌ اول باید از این موضوع اطمینان خاطر کسب کنید که شخص فروشنده دارای ملک ممنوع‌ المعامله است یا خیر. این موضوع شاید به سادگی از سوی شما مشخص نشود که بهترین وکیل ایرانی در پاریس در حوزه‌ املاک می‌ تواند تمامی جوانب را بسنجد و مشاوره ارزشمندی به شما ارائه دهد.

چرا از وکیل مهاجرت به پاریس کمک بگیریم؟

شما به صورت شخصی نیز می‌ توانید برای اخذ ویزای فرانسه اقدام نمایید. اما برای اینکه از برخی اشتباهات و تبعات که می‌ تواند خسارت‌های جبران ناپذیری برایتان به بار آورد، جلوگیری شود بهتر است به بهترین وکیل ایرانی در پاریس برای مهاجرت مراجعه نمایید. وکیل می‌ تواند مانع از اتلاف وقت و هزینه‌ شما گردد، در ادامه به یک سری از فاکتورهای مزایای وکیل مهاجرت اشاره خواهیم کرد:

 • تجربه و تخصص بالا

تجربه و تخصص بالای بهترین وکیل ایرانی در پاریس، می تواند تاثیر بسیار زیادی در پیروزی و موفقیت پرونده های مهاجرتی داشته باشد. به این دلیل که با تجربه و تخصصی که دارد، به راحتی می تواند ویزای فرانسه شما را دریافت کند و همچنین او با داشتن این تجربه می تواند هرگونه تغییرات جزئی که در مهاجرت شما ممکن است، ایجاد شود را از آن مطلع شود و آن‌ها را حل کند.

 • کمک به درک قوانین اقامتی فرانسه

کمک گرفتن از یک وکیل که در کار خود مهارت و تجربه لازم را دارد، با آگاهی کامل و جامع از قوانین مهاجرت و درک صحیح آن‌ها به سرعت به اخذ اقامت فرانسه شما بپردازد. وکلای با تجربه در تمامی مراحل مهاجرت اعم از دریافت تابعیت و اقامت تخصص بسیار بالایی دارند و به درستی می‌ توانند در حین و بعد از فرایند مهاجرت شما را راهنمایی کنند و مانع دیپورت و یا ریجکت ویزا گردند.

 • پیشنهاد گزینه‌های مختلف مهاجرت

همانطور که مطلع هستید، برای گرفتن اقامت و ورود به فرانسه روش‌های مهاجرتی متعددی وجود دارد که می‌ توان از طریق کار، سرمایه‌ گذاری، ثبت شرکت، تحصیل در پاریس و … به مهاجرت پرداخت. بهترین وکیل ایرانی در پاریس تمامی این شرایط و ضوابط را مورد بررسی قرار داده و بهترین پیشنهاد را به شما می‌ دهد.

وکیل ملک در پاریس چه کمکی به ما می کند؟

کلام آخر

موضوع این بخش از مقاله ما در رابطه با بهترین وکیل ایرانی در پاریس است. افرادی که بعد از ایجاد مشکلات حقوقی به دنبال وکلای با تجربه و کاربلد در پاریس هستند، می توانند با انتخاب این وکلا مسیر پرونده خود را در جهتی مطلوب پیش ببرند. امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. در بخش دیدگاه ها منتظر نظرات شما دوستان هستیم.

از چه راهکارهایی می توان به پاریس مهاجرت کرد؟

در این میان روش های متنوعی وجود دارد که وکیل مهاجرت می تواند به شما کمک کند. راهکارهایی چون پناهندگی، ازدواج، تحصیل، کار و … از روش های مهاجرت هستند.

بهترین وکیل ایرانی در پاریس چگونه می تواند به ما کمک کند؟

با همکاری سایر وکلای خارجی و تخصص و تجربه ای که در رابطه با قوانین کشور مقصد دارند، می توانند سودمند واقع گردند.

خدمات وکیل آنلاین ایرانی در پاریس چیست؟

او با بررسی پرونده شما در هر کجا که باشید به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری می تواند با شما ارتباط برقرار نماید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا