وکیل فرانسه

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه ⚖️【آپدیت 2024】

امروزه پدیده مهاجرت جزء تقاضاهای رایج و پر شمار در میان مردم سراسر جهان محسوب می شود. از جمله دلایلی که موجب رونق گیری این پدیده در بین عموم شده می توان به افزایش امکانات رفاهی در کشورهای مقصد و همچنین شرایط اقلیمی، اقتصادی، اجتماعی مطلوب و… در این مناطق اشاره کرد. ما قصد داریم در این مقاله به نکات مهم درباره جست و جوی بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه بپردازیم.

بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه

بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه کیست؟

هم اکنون فرانسه بزرگ ترین کشور در اتحادیه اروپا به شمار می آید. زبان رسمی مردم این ملت فرانسوی بوده، نام واحد پولی آن یورو و همچنین پایتخت آن پاریس نام دارد. دولت فرانسه، هر ساله افراد غیر بومی بسیاری را از سایر مناطق جهان درون مرزهای خود پذیرفته و به آن ها مجوز رسمی اقامت اعطا می نماید. یکی از روش های اخذ اقامت در اغلب کشورهای قاره سبز، پناهندگی بوده که هم اکنون این شیوه جزء معروف ترین روش های مهاجرتی قلمداد می شود.

از آن جایی که اقامت در یک کشور بیگانه (غیر از وطن شخص) در چارچوب و مقررات خاصی امکان پذیر بوده، کسب اطلاعات لازم در زمینه شرایط مربوط به آن امری ضروری خواهد بود. همچنین اخذ بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه که از سابقه و تجربه کافی برخوردار باشد می تواند ایده مناسبی برای متقاضیان امر مهاجرت به کشور مذکور باشد. در حال حاضر اسکان یافتن در فرانسه از طریق پناهندگی این کشور یک روش پر ریسک در بین عموم محسوب می شود. معمولا افرادی که به هر دلیلی موفق به اخذ اقامت به شیوه های دیگر اقامت همچون اشتغال، تحصیل و … نشده، شانس خود را به این صورت امتحان می نمایند.

وکیل پناهندگی در واقع کسی است که ضمن در اختیار داشتن مجوز رسمی از کانون وکلا، دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و مسلط به زبان بین المللی نیز باشد. از مهم ترین ویژگی های یک وکیل پناهندگی معتبر این است که به طور مداوم از تمامی قوانین مقررات وضع شده مربوطه، آگاهی کامل داشته باشد. از جمله مهم ترین قوانین بین المللی در زمینه پذیرش پناهندگان آن است که کشور مهاجر پذیر می بایست در صورت اجازه اقامت به فرد تمامی حمایت های لازم را از وی به عمل آورد.

در ادامه به معرفی چند تن از معروف ترین موسسات ایرانی که در داخل کشور و در زمینه پناهندگی و مهاجرت فعالیت دارند ، اشاره شده است. لازم به ذکر است که در حال حاضر اغلب این موسسات به نوعی در بردارنده تعدادی از بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه درون خود می باشند.

موسسه مهاجرتی رویال

موسسه مهاجرتی رویال

موسسه رویال را می توان جزء آژانس های معتبری دانست که در زمینه مهاجرت به کشور فرانسه اشتغال دارد. همه ساله متقاضیان بسیاری  از طریق مراجعه به این موسسه با دریافت انواع ویزای شغلی، تحصیلی و… موفق به کسب اقامت در کشور فرانسه می شوند. گفتنی است که در حال حاضر موسسه  رویال علاوه بر کشور فرانسه به منظور ارائه خدمات لازم جهت مهاجرت به بیش از ۱۵ کشور دیگر نیز فعالیت دارد. همچنین این موسسه قادر است به دو صورت حضوری و تلفنی، متقاضیان عزیز را نسبت به ارائه مشاوره های مورد نیاز  در زمینه مهاجرت به کشورهای اروپایی یاری نماید.

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان احمد صغیر، کوچه ۱۱، پلاک اول، طبقه ۴، واحد نهم

شماره تلفن: 02190003515

موسسه مهاجرتی ورسای

موسسه مهاجرتی ورسای

یکی دیگر از آژانس های موفقی که در حال حاضر در زمینه مهاجرت به کشورهای خارجی فعالیت داشته، موسسه ورسای است. این موسسه که تاسیس آن به سال 2013 باز می گردد ضمن ارائه مشاوره های لازم به متقاضیان امر مهاجرت در صورت نیاز آنان را نیز در کشور مقصد همراهی می نماید. در صورتی که قصد اقامت در کشور فرانسه را به طرق گوناگون دارید موسسه ورسای انتخابی ایده آل جهت پی گیری امور مرتبط با کار شما خواهد بود.

آدرس: تهران، ونک پارک، خیابان شیراز جنوبی، بعد از اتوبان همت، پلاک بیستم، برج سبز طبقه دهم جنوبی

شماره تلفن: 02188055713

موسسه مهاجرتی الست گروپ

موسسه مهاجرتی الست گروپ

زمانی که صحبت از بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه به میان می آید، نمی توان موسسه مهاجرتی الست گروپ را نادیده گرفت. این موسسه با ارائه برخی تسهیلات خاص همچون تضمین بازگشت وجه پس از قرارداد، پشتیبانی ۲۴ ساعته، آموزش زبان به صورت رایگان و… در جلب رضایت مراجعه کنندگان خود تلاش می نماید. همچنین موسسه الست گروپ به کمک وکلای با تجربه خود سابقه خوبی در زمینه حل بسیاری پرونده های مهاجرتی دارد.

آدرس: تهران، خیابان جردن، خیابان ناهید (غربی)، ساختمان اداری ناهید، پلاک ۵۶

شماره تلفن: 0219131110

موسسه مهاجرتی بالدانو

موسسه مهاجرتی بالدانو

موسسه مهاجرتی بالدانو زیر نظر مجموعه حقوقی آرتا دادبان ایساتیس پیرامون بررسی راه های کسب اقامت کشورهای اروپایی از جمله فرانسه فعالیت می کند. لازم به ذکر است که طبق آخرین نظر سنجی های صورت گرفته از سوی مراجعه کنندگان به این موسسه، درصد بالایی از آن ها کیفیت خدمات ارائه شده را مطلوب توصیف کرده اند.

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی، نبش خرمشهر، طبقه نخست، واحد اول، پلاک ۱۰۹

شماره تلفن: 02143859

موسسه مهاجرتی ویتراپو

موسسه مهاجرتی ویتراپو

یکی دیگر از آژانس های مهاجرتی که هم اکنون در کشور ایران دایر بوده، موسسه ویتراپو نام دارد. در این موسسه نیز همچون بسیاری دیگر از شرکت های مهاجرتی چندین تن از بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه به ارائه خدمات می پردازند. در صورتی که متقاضیان قصد دریافت ویزای فرانسه را به منظور اشتغال یا ادامه تحصیل و… در این کشور را داشته باشند، کارشناسان این موسسه قادر خواهند بود تا به خوبی پشتیبانی های لازم را در این زمینه از موکلین خود به عمل آورند.

آدرس: تهران، نیاوران، نرسیده به چهارراه کامرانیه، مجتمع تجاری نارون، طبقه دوم، واحد ۲۰۶

شماره تلفن: 02122810082

بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه

بدیهی است که بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه که در امر مهاجرت به این کشور فعالیت داشته، می بایست از یک سری خصوصیات مرتبط با شرایط کاری مورد نظر برخوردار باشند. داشتن شرایط فوق به این افراد کمک کرده تا بتوانند به بهترین نحو نسبت به انجام وظایف خود در زمینه ارائه خدمات لازم نسبت به مشتریان اقدام نمایند. از جمله مهم ترین ویژگی هایی که یک وکیل مهاجرتی نیازمند باید از آن ها برخوردار باشند شامل موارد ذیل هستند.

  • داشتن تخصص و تجربه در زمینه مهاجرت به کشور مقصد

قطعا نخستین و مهم ترین ویژگی که یک وکیل مهاجرتی خوب باید از آن برخوردار باشد، داشتن تخصص و تجربه کافی به منظور بررسی شرایط متقاضیان امر مهاجرت است. در صورتی که وکلای مهاجرتی فاقد شرایط ذکر شده باشند قادر به ارائه راهکارهای کارگشا نبوده و در نتیجه ممکن است در فرایند مهاجرت افراد مشکل ایجاد نمایند.

  • تسلط بر زبان های خارجی (فرانسوی و انگلیسی)

همانطور که پیش تر نیز بدان اشاره شد فرانسوی زبان رسمی مردم کشور فرانسه، بوده و به منظور انجام فعالیت های اداری و شغلی، تسلط کافی بر آن امری اجتناب ناپذیر خواهد بود. همچنین زبان انگلیسی در حال حاضر زبان بین المللی در جهان محسوب شده و آشنایی نسبی با آن نه تنها برای وکلای مهاجرتی بلکه برای بسیاری از افراد شاغل لازم است.

  • میزان سابقه کاری موفق در زمینه رسیدگی به امور مهاجرت

قطعا یکی از مهم ترین عواملی که در انتخاب بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه سوی متقاضیان مهاجرت به این کشور تاثیر بسزایی داشته، میزان سابقه فعالیت آن ها می باشد. بدیهی است که هرچه قدر وکیل مورد نظر از سابقه درخشان تری پیرامون حل پرونده های مربوط به امور مهاجرت برخوردار باشد، درصد جلب اعتماد متقاضیان او نیز افزایش خواهد یافت.

  • تسلط لازم بر قوانین و مقررات کشور مقصد (فرانسه)

یک وکیل مهاجرتی لازم است تا ضمن آگاهی از شرایط اقتصادی، اجتماعی، اقلیمی، فرهنگی و … در کشور مقصد بتواند متقاضی را در امر مهاجرت به بهترین نحو راهنمایی نماید. بدیهی است که عدم برخورداری وکیل مهاجرتی از ویژگی فوق موجب شده تا موکل در تصمیم گیری دچار مشکل شده و در نهایت نارضایتی وی را در پی داشته باشد.

  • میزان رضایت موکلین قبلی

بهتر است همواره پیش از سپردن فرایند امور مهاجرت به وکیل مربوطه، ابتدا میزان رضایت موکلین سابق از کار وی مورد سنجش قرار بگیرند. مطمئنا یک وکیل مهاجرتی موفق با درک لازم از شرایط موکل خود همفکری های لازم با او را به منظور رسیدن به یک نتیجه مطلوب انجام خواهد داد.

 حق الزحمه وکیل پناهندگی در فرانسه

طبیعتا یکی از سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از متقاضیان امر پناهندگی در کشور فرانسه پیش بیاید، میزان حق الزحمه دریافتی از سوی وکلای مربوطه در قبال خدماتی که ارائه می دهند خواهد بود. در پاسخ به این سوال باید گفت که حق و الزحمه یا همان حق الوکاله این عزیزان کاملا بر اساس توافقات از پیش صورت گرفته بین طرفین و البته نوع فعالیت های در نظر گرفته شده تعیین خواهد شد.

نکته بسیار مهم: احتمالا تبلیغات متعددی در فضای مجازی درباره پیرامون مشاوره رایگان در امر مهاجرت به کشورهای خارجی دیده اید. گفتنی است که اعتماد به این افراد در اغلب مواقع پیامد مطلوبی را برای متقاضیان به همراه نداشته و چه بسا که با دریافت اطلاعات نادرست از آن ها زمینه ساز مشکلات ثانویه برای خود نیز شده اند.

بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه

کلام آخر

در این مقاله سعی بر آن شد تا به نکات لازم در زمینه انتخاب بهترین وکیل پناهندگی در فرانسه پرداخته شود. گفتنی است که یک وکیل مهاجرتی خوب ضمن ارائه مشاوره های مورد نیاز به موکلین خود آن ها را در جهت تصمیم گیری صحیح یاری می نمایند. شما خوانندگان گرامی می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام پیرامون موضوع مقاله آن را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا