وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در استانبول ⚖️【آپدیت 2024】

امروزه با توجه به وجود انواع مشکلات حقیقی و حقوقی هر فردی چه در کشور خودش و چه در کشور خارجه به یک وکیل حرفه‌ ای و متخصص نیاز دارد. ما در این مقاله سعی داریم که بهترین وکیل ایرانی در استانبول را معرفی کنیم. قوانین کشور ترکیه نیز مانند سایر کشورها روز به روز در حال به روز رسانی است و اگر شما در استانبول زندگی می‌.کنید و در آن شهر قصد دارید که هر گونه اقدام حقوقی انجام دهید و با قوانین آن آشنایی کافی ندارید، این موضوع باعث می‌ شود که نیاز شما به یک وکیل حرفه‌ ای و امین به خوبی حس گردد.

بهترین وکیل ایرانی در استانبول

بهترین وکیل ایرانی در استانبول کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در استانبول به شخصی گفته می‌ شود که با دارا بودن از مجوز فعالیت وکالت از سوی نهادهای قانونی ایران بتواند فعالیت حقوقی خود را در کشور ترکیه با همکاری سایر وکلای کشور ترکیه به انجام برساند. وکیل خوب کسی است که با قوانین کشور ترکیه به خوبی آشنایی دارد و می‌ تواند در مراجع قضایی در راستای حل مسائل به عنوان نایب ایرانیان مقیم کشور ترکیه اقدام به فعالیت نماید.

از جمله عمده خدمات یک وکیل حرفه‌ ای برای فارسی زبانان خارج از کشور می‌ توانیم به مهاجرت به استامبول، اخذ شهروندی، خرید ملک، ثبت شرکت، ازدواج، اخذ تابعیت استانبول، انتقال پول، پیشگیری از انواع دعاوی حقوقی و کیفری و … اشاره کنیم. به طور کلی وکیل باید با تمام قوانین کشور مورد نظر آشنا باشد. اگر می خواهید پرونده شما در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای معقول به انجام برسد، حتما باید از یک وکیل خوب و متخصص کمک بگیرید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در استانبول می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

دکتر بهزاد خوئی

دکتر بهزاد خوئی

دکتر بهزاد خوئی دارای تخصص دکترای حقوق بین‌الملل است. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در استانبول موسس و مدیر موسسه‌ حقوقی بین‌المللی کبالت در استانبول بوده است. ایشان داور تجاری بین المللی و عضو کمیسیون حقوقی و داوری اتاق بازرگانی بین‌المللی lcc می باشد. وی به عنوان یکی از حرفه‌ ای‌ ترین و متعهد‌ترین وکلا در استامبول شناخته می‌ شود. علاوه بر آن یک مشاور حقوقی معتمد در رابطه با اتباع خارجی بوده و در حوزه‌ کاری خود بسیار با سابقه می‌ باشد. ایشان با کنسولگری‌های کشورهای خارجه در استانبول ترکیه نیز همکاری دارد. دکتر بهزاد خوئی به عنوان موسس حقوق بین‌المللی به حل پرونده‌های تجارت و املاک پرداخته و امتیازات درخشانی را در کارنامه‌ خود ثبت کرده است.

حوزه کاری و خدمات:

 • متخصص حقوق خارجی
 • تجارت
 • املاک
 • مهاجرت به ترکیه و اخذ ویزا

شماره تماس: 09144407595

آدرس دفتر: Cevizli Mahallesi, Adelet İş Merkezi, Kastamonu Sokak No. 23, Kat 12, D. 48, Istanbul 34865

محمد قنبری

محمد قنبری

دکتر محمد قنبری وکیل پایه یک دادگستری مقیم ترکیه خدمات حقوقی و مهاجرتی خود را در شهر استانبول بنا نهاده است. او به زبان‌ های فارسی، انگلیسی و ترکی تسلط کافی دارند. خدماتی همچون اخذ انواع اقامت، مشاوره حقوقی و تجاری و حقوق انواع شرکت‌ های تجاری می‌ پردازد. ایشان یکی از بهترین وکیل ایرانی در استانبول است که به امور حقوق خانواده، امور حقوق شرکت‌ های حمل و نقل بین المللی، امور بانکی، دعاوی بنگاه کیفری در ایران ترکیه و بسیاری از مسائل حقوقی و تجاری دیگر می‌ پردازد. ایشان تا کنون توانسته پروانه‌های بسیاری را با موفقیت حل کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • جنائی
 • املاک
 • تجارت بین الملل
 • مهاجرت به ترکیه

شماره تماس: 9021260361347

آدرس دفتر: Ghanbari Law TurkeyNishistanbul Yeni 34186

فروغ امیر عابدین

فروغ امیر عابدین

فروغ امیر عابدین یکی دیگر از وکلای فارسی زبان ایرانی و وکیل پایه یک دادگستری مستقر در استانبول ترکیه است. او در دفتر وکالتی خود به مشاوره‌ حقوقی و امور مهاجرتی در کشور ترکیه می‌ پردازد و مسلط به زبان حقوقی ترکیه است. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل ایرانی در استانبول شناخته شده و با رفتاری کاملا شایسته و محترمانه با موکلین خود به گفتگو می‌ پردازد و مشاوره ارائه می‌ نماید. شما می‌ توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مهاجرت به مشاوره با فروغ امیر عابدی در تماس باشید.

حوزه کاری و خدمات:

 • دعاوی دادگستری
 • کسب و کار
 • مهاجرت به ترکیه
 • املاک و تجارت

شماره تماس: 905349144347

آدرس دفتر: Forough Amirabedin Lawİzmir, Turkey Istanbul

اکبر خدادادی

اکبر خدادادی

دکتر اکبر خدادادی یکی از عمده تخصص‌ های خود را در حوزه‌ ارائه‌ مشاوره در خصوص سرمایه‌گذاری گذاشته است. ایشان مدیر موسسه‌ بین‌المللی گلوبال کادرو می‌ باشد. او یکی از حرفه‌ای‌ ترین و متخصص‌ ترین مشاوران امور مهاجرتی به ترکیه و استانبول است. اگر می‌ خواهید در حوزه‌ مهاجرت و کسب و کار و امور بانکی در ترکیه اطلاع پیدا کنید، می‌ توانید با ایشان تماس حاصل نمایید. او به زبان‌ های گوناگونی از جمله عربی، انگلیسی، فارسی، روسی و ترکی تسلط کافی دارد. اکبر خدادای بهترین وکیل ایرانی در استانبول و مشاور متخصص است.

حوزه کاری و خدمات:

 • سرمایه گذاری
 • مهاجرت به ترکیه

شماره تماس: 902122124401

آدرس دفتر: 34380 Global Cumhuriyet Mahallesi, Halaskargazi Cd. No:113 Istanbul

الهام اکبری ناصر

الهام اکبری ناصر

دکتر الهام اکبر ناصر وکیل پایه یک دادگستری ایران مقیم کشور ترکیه در شهر استانبول به ارائه‌ی کلی خدمات حقوقی و مهاجرتی می‌ پردازد. وی در ایران نیز به امور مهاجرتی افراد رسیدگی می‌ کند و یکی از بهترین مشاوران در این حوزه است. از جمله زبان‌ های خارجی او می‌ توانیم به انگلیسی و ترکی اشاره کنیم که در این 2 زبان تسلط کامل را دارد. او اینک مدیر شرکت Bird of peace می‌ باشد و در کار خود بسیار متخصص و حرفه‌ ای است. اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در استانبول ترکیه هستید که بتواند در امور مهاجرتی شما را یاری کند، ما به شما الهام ناصر را معرفی می‌ کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به ترکیه
 • سرمایه گذاری
 • امور حقوقی

شماره تماس: 00905356037580

آدرس دفتر: Bird of PeaceKocatepe, Şht. Muhtar Bey Cd. No:21 D:5 Istanbul 34437

فرزاد قدس

فرزاد قدس

فرزاد قدس وکیل رسمی ایرانی مقیم استانبول، عضو انجمن وکلای مهاجرت آمریکا و عضو جامعه‌ جهانی وکلا می‌ باشد. او بیشتر تمرکز خود را بر روی امور مهاجرت، اقامت و شهروندی گذاشته است. فرزاد قدس فارغ التحصیل رشته‌ حقوق بوده و در دانشگاه ایالتی ایالات میشیگان کشور آمریکا مدرک خود را اخذ کرده است. او در امور مهاجرتی و روش‌ های سرمایه گذاری موفق تبعه خارجی از تبحر و مهارت بسیار بالایی برخوردار است و می‌ تواند سرنوشت موکلین را در امور مهاجرت به طور کل تغییر دهد و به نتیجه‌ی برساند. اگر قصد اخذ انواع اقامت و ویزاهای های مهاجرتی و غیر مهاجرتی را دارید و یا می‌ خواهید از طریق تحصیل کار، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی به کشورهای دیگر مهاجرت کنید، می‌ توانید با فرزاد قدس در ارتباط باشید. او به زبان‌ های انگلیسی، ترکی و فارسی تسلط کامل دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • املاک
 • مهاجرت به آمریکا
 • مهاجرت به ترکیه

شماره تماس: 00902128232307

آدرس دفتر: Farzad Ghods Law & Immigration MERKEZ MAH. AKAR CAD. I TOWERS BOMONTİ BLOK NO: 3 / 150 ŞİŞLİ

جانان وحدانی

جانان وحدانی

یکی دیگر از بهترین وکیل ایرانی در استانبول می‌ توانیم به جانان وحدانی اشاره کنیم. ایشان مشاور مهاجرت و سرمایه‌گذاری در ترکیه می‌ باشد. اگر به دنبال وکلای با تجربه و مشاورین سرمایه‌گذاری حرفه‌ای و قابل اعتماد هستید یا قصد دارید به دریافت کارت اقامت و پاسپورت کشور ترکیه بپردازید، می‌ توانید به خانم وحدانی اعتماد کنید. او در حوزه کاری خود از سابقه‌ بسیار زیادی برخوردار بوده و پرونده‌ های پیچیده بسیاری را به موفقیت رسانده است. ایشان تا کنون در امور مهاجرت توانسته بسیاری از افراد را وارد کشور ترکیه کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • مهاجرت به ترکیه
 • سرمایه گذاری
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 2122254415

آدرس دفتر: Alfa ImmigrationCumhuriyet Cd., İstanbul, Turkey

علیرضا حسینی

علیرضا حسینی

آقای علیرضا حسینی در زمینه‌های مختلفی در کشور ایران و ترکیه در حوزه وکالت فعالیت می‌ کند. او وکیل پایه یک دادگستری بوده و به امور دعاوی ملکی، کیفری، حقوقی و مهاجرت می‌ پردازد. ایشان در ترکیه دارای دو دفتر وکالت با آدرس های متفاوت می‌ باشد و در تهران نیز از دفتر حقوقی برخوردار است. علیرضا حسینی یکی از بهترین وکیل ایرانی در استانبول می‌ باشد و در هر دو کشور می‌ تواند شما را در امور مهاجرت، انواع دعاوی کیفری و ملکی کمک کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور کیفری
 • انواع امور حقوقی
 • مهاجرت به استانبول
 • دعاوی ملکی
 • تجارت و املاک

شماره تماس: 00905314017996

آدرس دفتر1: Mevlana Mah. Sultan Ahmet Cad. Delta Plaza B1 Blok. kat:6 D:12 Esenyurt / ISTANBUL

آدرس دفتر2: Baris Mahallesi Belediye Cad. Ginza Lavinya Apt. No: 30/62 Beylikduzu/Istanbul Beylikduzu /ISTANBUL

سعید محمدی

سعید محمدی

دکتر سعید محمدی در امور مهاجرت، انواع دعاوی دادگستری و سرمایه‌گذاری‌ های بین‌المللی مشاور و متخصص است. او قاضی سابق و همچنین عضو کمیسیون بین‌ المللی قضاوت در امور حقوق بشر بوده که در این حوزه 14 سال سابقه داشته. اگر به دنبال اخذ اقامت ترکیه و سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک و ثبت شرکت‌ ها هستید می‌ توانید با سعید محمدی در این رابطه به گفتگو بپردازید. او مشاوره در امور مهاجرت به انواع کشورها از جمله انگلستان، آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا، نیوزلند و دریافت اقامت دائم به کشورهای فوق می‌ باشد.

شماره تماس: 905059924445

آدرس دفتر: Rüstem Paşa Mahallesi, Fatih Cad. Teknik İş Merkezi No:9, 77200 Yalova Merkez/Yalova, Turkey

بابک حجت

بابک حجت

دکتر بابک حجت وکیل ایرانی در استانبول و آنکارا ترکیه است. او متخصص سرمایه‌گذاری در آمریکا بوده و هم اکنون آماده‌ پاسخگویی به تمام سوالات حقوقی شما عزیزان می‌ باشد. ایشان در ایران، دبی، آمریکا و ترکیه دارای دفتر حقوقی بوده و به امور مهاجرت می‌ پردازد. اگر قصد دارید در رابطه با اخذ ویزا و مهاجرت به ترکیه و یا دبی با او به گفتگو بپردازید و مشاوره دریافت کنید، می‌ توانید از راه‌های ارتباطی زیر تماس حاصل نمایید. بابک حجت یکی از بهترین وکیل ایرانی در استانبول برای مهاجرت شناخته می‌ شود.

شماره تماس: 905525168565

آدرس دفتر: 48 Burj Gate Tower Level 20 

در انتخاب وکیل در استانبول باید چه نکاتی را مد نظر قرار دهیم ؟

و در مرتبه‌ی اول باید تمام تلاش خود را بر روی این بگذارید، به افرادی مراجعه نمایید که دارای مدارک و مجوز لازم در زمینه‌ پرداختن به امور حقوقی و وکالت باشند. یا این روزها افراد سودجو خود را به عنوان وکیل و مشاور می‌ خوانند و هزینه‌های هنگفتی از مردم دریافت می کنند. دوم این است که در حوزه‌ امور حقوقی خود به وکیلی مراجعه کنید که در آن زمینه تبحر کافی را داشته باشد و معتبر باشد. فراموش نکن وکالت کار سخت و حرفه‌ ای هست که به تجربه و تلاش زیادی نیاز دارد. بنابراین برای انتخاب بهترین وکیل ایرانی در استانبول حتما باید سخت گیر باشید.

قوانین استانبول در زمینه وکالت چیست؟

قوانین استانبول در زمینه وکالت چیست؟

نحوه‌ی انتخاب وکیل در ترکیه همانند ایران است. یعنی شرایط اخذ پرونده‌ وکالت در کشور ترکیه و در شهر استانبول همانند قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌ باشد. تنها یک تفاوت کوچک وجود دارد و آن هم دوره‌ کارآموزی در میان دو کشور است. مطابق قانون 168 وکیل می‌ تواند با موافقت موکل خودش در رابطه با حق الوکاله با موکل خود به تفاهم برسد. اگر به تفاهم نرسند هر دو طرف مجبور می‌ شوند از تعرفه‌ های مطلوب کانون وکلای ترکیه استفاده نمایند. علاوه بر آن وکیل این اجازه را دارد که از وکالت موکل خود در صورت پرداخت نکردن حق الوکاله استعفا دهد.

کلام آخر

امروزه در هر کشوری هر خانواده ای برای راهنمایی در امور برای خود وکیل دارد. زمانی که شما در استانبول زندگی می کنید یا قصد مهاجرت به ان جا را دارید، باید این موضوع را بدانید که اگر آگاهی کافی بر مسائل و قوانین ترکیه نداشته باشید، در این صورت متحمل خسارت های جبران ناپذیری خواهید شد. ما بهترین وکیل ایرانی در استانبول را در این مقاله معرفی نمودیم. خوشحال می شویم نظریات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

در چه اموری به وکیل در استانبول نیاز داریم؟

افراد برای مهاجرت به ترکیه، ثبت شرکت در ترکیه، طرح و پیگیری انواع دعاوی حقوقی و کیفری، ازدواج در ترکیه و … به بهترین وکیل ایرانی در استانبول نیاز دارند.

وکیل به چه کسی می گویند؟

وکیل به فردی اشاره دارد که از سوی شخص دیگری اعم از حقوقی یا حقیقی، به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور می شود.

آیا برای مهاجرت به استانبول به وکیل نیاز است؟

بله، مهاجرت پروسه بسیار سختی است. برای پرداخت هزینه های کم و پرداخت نکردن خسارات به وکیل مهاجرتی خوب نیاز است.


4.5/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا