وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در دبی ⚖️【آپدیت 2024】

قانون اساسی فدرال اختیارات قانونی را در امارات تقسیم بندی کرده که بهترین وکیل ایرانی در دبی باید شرایط امارات فدرال را داشته باشد. وکالت در دبی نسبت به سایر کشورها کمی سخت بوده و وکیل ایرانی حتما باید از قوانین کشور پیروی کرده و مجوزهای لازم را برای فعالیت کردن داشته باشد. طبق قانون تنها وکلای متبحر و متخصص می‌ توانند در امارات متحده‌ عربی به خدمات حقوقی بپردازند. وکلایی که بتوانند به ارائه‌ مشاوره حقوقی، دفاع از موکل خود در برابر دادگاه، تنظیم پیش نویس قراردادها، نمایندگی موکل در برابر دادگاه‌های قضایی و … بپردازند. ما در این بخش بهترین وکلای دبی را به شما عزیزان معرفی نمودیم.

بهترین وکیل ایرانی در دبی

بهترین وکیل ایرانی در دبی کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در دبی به شخصی اشاره دارد که به نوعی نماینده‌ حقوقی فرد در کشور خارجه باشد. نماینده‌ای که به موجب اخذ پرونده وکالت آن هم از نوع کانون وکلای دادگستری بتواند در مراجع قضایی از حق موکل خود به خوبی دفاع کند. اگر به دنبال یک وکیل ایرانی خوب در دبی هستید تا امور حقوقی شما را در زمینه‌های متنوع با موفقیت پیش ببرد، ما در این مقاله بهترین وکلا را به شما معرفی نموده‌ایم. این وکلا هر کدام در حیطه‌های گوناگونی از جمله حقوق تجارت، قراردادهای بین‌المللی، ثبت شرکت، مهاجرت، امور کیفری و … در شهر دبی و در امارات به فعالیت می‌ پردازند.

در حقیقت وظیفه‌ اصلی وکیل این است که بتواند به عنوان نماینده‌ شخص حقیقی یا حقوقی با پشتکار و تلاش فراوان ماموری از جانب موکل خویش باشد. او می‌ بایست نماینده، قانون دان، مدافع و قیم موکل خود گردد. اگر شما نیز به دنبال بهترین وکیل ایرانی در دبی هستید باید بدانید که بیشتر موکلای موجود در دبی همه متبحر و متخصص در کار خود هستند. در کل عمارت متحده‌ عربی چند دسته از وکلا را در کشور و مناطق خود به رسمیت می‌ شناسد. می‌ توانیم به وکلای تمرینی، وکلای عملیاتی یا حقوقی و وکلای غیر عملیاتی یا همان مشاوران حقوقی اشاره کنیم.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در دبی می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

بابک حجت

بابک حجت

دکتر بابک حجت یکی از بهترین وکیل ایرانی در دبی است که در حوزه سرمایه گذاری تخصص زیادی دارد. او بر سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی تسلط کامل دارد. ایشان می تواند به متقضیان در سرمایه گذاری EB5، سرمایه گذاری L1، سرمایه گذاری E2، سرمایه گذاری در دومینیکا و … کمک وافری نماید. شما با مهاجرت و اخذ پاسپورت دومینیکا می توانید به 120 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید. یکی دیگر از مهم ترین تخصص های وکیل حجت مهاجرت است. وی در این حوزه مشاوره های ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهد.

اگر قصد مهاجرت به آمریکا، دبی و دیگر کشورها را دارید، به دکتر بابک حجت می توانید اعتماد کنید. وی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در دبی وکیل تجارت، امور حقوقی و کسب و کار بوده و از سابقه درخشانی نیز برخوردار می باشد. ایشان مدیر و راهبرد شرکت حقوقی بزرگی در دبی است.

حوزه کاری و خدمات:

 • مشاور سرمایه گذاری
 • کسب و کار
 • تجارت
 • مهاجرت به آمریکا
 • امور حقوقی

شماره تماس: 97145182504

آدرس دفتر: 48 Burj Gate Tower Level 20 – دبي، United Arab Emirates

کرمعلی بهرامی

کرمعلی بهرامی

علی بهرامی از دیگر بهترین وکیل ایرانی در دبی است که خدمات حقوقی متنوعی ارائه می‌ دهد. او عضو دائمی انستیتو حقوق بشر، عضو رسمی سازمان بین‌ المللی وکلا و حقوقدانان، قاضی سابق قوه‌ قضایی ایران، مستشار قانونی و رسمی در امارات عربی، عضو مجلس هيية المحکمین العرب الاعلی است. وی در امور حقوقی از تجربه و تبحر بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد و به وکالت در امور انواع دعاوی املاک در دبی و عجمان، دعاوی حقوقی، جزایی، تجاری و خانوادگی می‌ پردازد.

ایشان خدمات مشاوره‌ای در رابطه با نحوه‌ ثبت شرکت‌های تجاری و اقامت به دوبی نیز ارائه می‌ نماید. اگر به دنبال خدمات حقوقی و جزایی، تجاری و ثبت شرکت در قطر نیز هستید، می‌ توانید به دکتر کرم علی بهرامی مراجعه کنید. او با تسلط کامل بر زبان عربی و فارسی یکی از بهترین وکلا در امور جنایی محسوب می‌ گردد.

جناب آقای کرم علی بهرامی با توجه به تخصص ویژه‌ای که دارد، وکالت افرادی که بدهی‌های مالی به اشخاص حقیقی و حقوقی دارند را نیز قبول می‌ کند. تنظیم حقوقی شرکت نامه‌ها و قراردادهای تجاری وکالت در دعاوی جزایی و معدنی، چک‌های بلامحل و وکالت در پرونده‌های پلیس جنایی بین‌ الملل یا اینترپل از جمله تخصص‌های او است.

حوزه کاری و خدمات:

 • جنائی
 • تجارت
 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت

شماره تماس: 71506848100

آدرس دفتر: 10th floor, One Sheikh Zayed Road، Dubai United Arab Emirates

کتایون رحیمیان

کتایون رحیمیان

کتایون رحیمیان یکی از برجسته‌ ترین وکلای ایرانی در کشور دوبی است که توانست جایزه‌ بهترین وکیل خارجی در دبی را به دست آورد. وی در امارات برای دفاع از حق موکلان خود در دادگاه‌های مختلف توانست موفقیت‌های بسیاری را به دست آورد.

او موفقیت‌های زیادی در زمینه‌ جزایی کسب کرد و اکنون به عنوان بهترین وکیل ایرانی در دبی شناخته می‌ شود. او حتی در دوران دبیرستان توانست مقام اول کشوری را در حوزه‌ نوشتن مقاله در موضوع گفتگوی تمدن‌ها از رئیس جمهور وقت دریافت کند و زمانی که به دوبی سفر کرد به گروه حقوقی عیسی ابن حیدر پیوست و 3 سال بعد از آن دفتر وکالتی خود را به صورت مستقل در دوبی تاسیس کرد.

معمولا کسانی که موکلین کتایون رحیمیان بوده‌اند از او به عنوان نماد قدرت و سخاوت یاد می‌کنند. وی در سال 2013 میلادی از رئیس دادگاه وقت دوبی توانست به کسب بهترین جایزه‌ وکیل خارجی بپردازد. تاکنون 67 کیس جزایی را در کشور دبی با پیروزی به انجام رسانده است. در کل ایشان یکی از بهترین وکیلان در زمینه‌ حقوق جزا هستند که با توجه به تمامی این تعریف‌ها توانست سبک جدیدی را در جهان در زمینه‌ی وکالت ابداع کند که اینک شاگردان بسیار فراوانی دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور حقوقی
 • جنائی و کیفری

خلیل آسایش

خلیل آسایش

خلیل آسایش عضو کانون وکلای تهران و وکیل دادگستری و مستشار قانونی دوبی است. او به امور وکالت در کشور امارات و دوبی می‌ پردازد. از تخصص اصلی ایشان می‌ توانیم به اجرای حکم دادگاه خارجی و داوری بین‌المللی اشاره کنیم.

ایشان از مقررات حقوق تجارت بین‌ الملل و انجام امور وکالت در اتاق داوری بین المللی اطلاعات و دانش بسیار بالایی دارد و می‌ تواند با اجرای آرای قضایی در دادگاه‌های خارجی و داخلی همچون امارات متحده‌ی عربی، ترکیه، عمان و غیره به خدمات حقوقی بپردازد. خلیل آسایش به عنوان بهترین وکیل ایرانی در دبی توانسته خدمات بالقوه زیادی را در حل اختلافات سرمایه‌ گذاری، امور حقوقی، تجارت، کسب و کار و مهاجرت به انجام برساند.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور حقوقی بین الملل
 • مشاور حقوقی
 • کیفری
 • تجارت

شماره تماس: 00971521583759 یا 00971547961516

آدرس دفتر: دبی، اتوبان شیخ زاید، نرسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج spin، طبقه 14

رسول کوهپایه زاده

رسول کوهپایه زاده

رسول کوهپایه زاده از سال 1386 عضو کانون وکلای دادگستری ایران گردید. او به عنوان بهترین وکیل ایرانی در دبی مشغول به کار می‌ باشد. او در حوزه‌های متنوعی از جمله کیفری و حقوق، مهاجرت و خانواده در دبی به قبول پرونده‌های گوناگون می‌ پردازد. اینک در سابقه و رزومه‌ وکالتی وی می‌ توان پرونده‌های معروف و بزرگی همچون فساد فی ارض، قاچاق سازمان یافته و پولشویی و اینترپول، اختلال عمده در نظام اقتصادی، دعاوی حقوقی مربوط به اختلافات قراردادی، بدهکاران بانکی، مطالبه‌ وجه چک، دعاوی ثبتی و ملکی، ستاد اجرایی و … را مشاهده نمود.

ایشان در دبی عضو بنیاد ملی نخبگان گردید و دارای لیسانس علوم سیاسی از دانشگاه شهید بهشتی و لیسانس حقوق و علوم سیاسی از دانشگاه سعید بهشتی می‌ باشد. علاوه بر آن یکی از استعدادهای بسیار درخشان حقوق و علوم سیاسی بوده است. او اینک مدرس دانشگاه می‌ باشد و پژوهشگر مکتب مقطع دکترای حقوق بین‌الملل و دارای گواهی قبولی در آزمون جامع است. جناب آقای رسول کوه‌ پایه‌زاده در سال 2020 دفتر و موسسه به نام‌های legal consultancy و Management consultancy در دوبی و شارجه تاسیس کرد و در آنجا به فعالیت‌های تخصصی در حوزه‌ حقوق می‌ پردازد. او بهترین وکیل ایرانی در دبی است که توانست بورسیه‌ شرکت ملی نفت ایران را به دست آورد و به دانشگاه کویین مری لندن اعزام گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • پرونده های حقوقی بزرگ املاک و مستغلات
 •  املاک و مستغلات
 • کیفری
 • مشاور حقوقی

آدرس تماس: 00971506082949

آدرس دفتر دبی: No. 2207, Al Manara Tower, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates

وجه تمایز وکیل حقوقی از مشاوران حقوقی در دبی چیست؟

شاید از نظر شما وظایف مشاوران حقوقی و وکلای حقوقی یکی باشد، اما در حقیقت اینطور نیست. وظیفه‌ بهترین وکیل ایرانی در دبی با مشاور کاملا مجزا از یکدیگر است. در رابطه با مشاوران باید بگوییم مشاوران حقوقی مجاز هستند تا به ارائه‌ نظرات و همچنین مشاوره دادن به افراد در حوزه‌ پیش‌نویس قراردادها، ثبت و انحلال شرکت‌ها و نمایندگی مشتریان در مقابل دادگاه‌های قضایی بپردازند. وکلا نه تنها به ارائه‌ این گونه از خدمات می‌ پردازند، بلکه می‌ توانند در دادگاه‌های دبی، ادارات امنیتی، مقامات قضایی و سایر دادگاه‌های سازش دعوی نماینده و قیم موکل خود باشند.

از جمله وظایف بهترین وکیل ایرانی در دبی می‌ توانیم به شاخص‌هایی همچون دفاع از موکلان در مقابل دادگاه ها، نمایندگی موکل در برابر دادگاه‌های قضایی در تمام زمینه‌ها، تنظیم پیش نویس قراردادها و ثبت و انحلال شرکت‌ها اشاره نماییم. در واقع وکیل حقوقی علاوه بر آن که می‌ تواند خدمات یک مشاور را ارائه دهد، فعالیت‌های سنگین دیگری را نیز بر عهده دارد که برای انجام دادن آن‌ها نیاز است در دبی به کسب پرونده‌ وکالت بپردازد. امارات و دبی تنها کشوری است که تنها وکلای متبحر و متخصص را استخدام می‌ کند.

وجه تمایز وکیل حقوقی از مشاوران حقوقی در دبی چیست؟

چه کسانی حق دریافت پروانه وکالت در دبی را دارند؟

همان طور که اشاره کردیم معدود کسانی هستند که حق وکالت در کشور دبی را دارند. حال می‌ خواهیم با هم بررسی کنیم که چه کسانی می‌ توانند در این کشور پرونده‌ وکالت دریافت کنند. از جمله افرادی که می‌ خواهند در دبی به شغل وکالت بپردازد، حتما باید دارای شروط زیر باشند:

 •  تابعیت امارت متحده عربی را داشته باشند.
 • بالای 21 سال سن داشته باشند.
 • مجوزهایی که برای وکالت لازم است را داشته باشند.
 • طی کردن حداقل یک سال دوره کار آموزی اهمیت دارد.
 • از مدرک معتبر از دانشگاه مورد تایید امارات بهره مند باشد.

کلام آخر

کشور دبی از همه لحاظ دارای بهترین امکانات برای کار و تحصیل است. موضوع این بخش از مقاله ما در ارتباط با بهترین وکیل ایرانی در دبی بود. ایرانیانی که مقیم کشور امارات و یا دبی هستند و به یک وکیل مجرب و حرفه ای نیاز دارند، با مطالعه این مطلب می توانند به هدف خود برسند. دبی با توجه به اینکه قوانین سختی را برای وکلا گذاشته است ما می توانیم با وکیل های مجربی در ارتباط باشیم. جهت هرگونه سوال و انتقادات می توانید در بخش دیدگاه ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از همراهی شما متشکریم.

آیا در دبی وکیل جنائی فارسی زبان وجود دارد؟

بله، بهترین وکیل ایرانی در دبی در بخش جنائی با سابقه بسیار درخشان و تخصص بالایی وجود دارد که نام برده شده است.

وکیل ایرانی که در دبی در حال فعالیت است می‌تواند در دادگاه از موکل خود دفاع کند؟

خیر، تنها وکلایی می توانند در دادگاه حضور پیدا کنند که شهروند امارات متحده عربی با شند.

هزینه وکیل در دبی چقدر است؟

معمولا هزینه بهترین وکیل ایرانی در دبی نسبت به سایر مناطق امارات مثل ابوظبی بیشتر است. آن را نیز می توانیم به خاطر متبحر بودن وکلا دبی بدانیم.

4.5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا