وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در دانمارک ⚖️【آپدیت 2024】

به دلیل اینکه سالانه ایرانیان زیادی به دانمارک مهاجرت می‌کنند. این بخش از مقاله را به معرفی بهترین وکیل ایرانی در دانمارک اختصاص داده‌ ایم. دانمارک به عنوان کشور شادی‌ها شناخته می‌ شود و از فرهنگ بالای رانندگی برخوردار می‌ باشد. این کشور بسیار سرسبز بوده و جزء پر آب‌ ترین کشورها محسوب می‌ گردد. اگر شما نیز در کشور دانمارک زندگی می‌ کنید و یا می‌ خواهید مهاجرت کنید، مطمئنا برای مشکلات حقوقی خود و یا مهاجرت و پناهندگی به بهترین وکلای ایرانی حاضر در دانمارک نیاز خواهید داشت. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین آن‌ ها را برشماریم.

بهترین وکیل ایرانی در دانمارک

بهترین وکیل ایرانی در دانمارک کیست؟

یکی از مهم‌ ترین سوالاتی که معمولا ذهن افراد را به خود مشغول می‌ کند، این است که چگونه می‌ توان به یک وکیل فارسی زبان در دانمارک اعتماد کرد و بهترین موسسه حقوقی را انتخاب نمود؟ کاملا واضح است که بحث حقوق موضوع بسیار پیچیده و سختی بوده و برای پیش بردن پرونده در مسیر درست باید به سراغ وکیل ایرانی در دانمارک رفت. اما این که چگونه می‌ توان به یک وکیل مجرب و معتبر اعتماد پیدا کرد با بررسی رزومه و سابقه کاری وکیل میسر می‌ گردد. شما باید برای شناخت وکیل پرونده‌های سابق او را که در گذشته به انجام رسانده را بررسی کنید که تا چه حد موفقیت آمیز بوده و چه تعداد متقاضیان از وی راضی و یا ناراضی هستند.

این موضوع به شما کمک می‌ کند تا تصمیم گیری درستی داشته باشید. وکیل ایرانی در دانمارک کسی است که از سابقه و رزومه‌ درخشانی برخوردار باشد. سابقه‌ کاری وی نقش بسیار موثری در جریان پرونده‌ شما خواهد داشت. معمولا برخی از افراد از طریق دوستان و آشنایان وکیل مورد اعتماد خود را پیدا می‌ کنند؛ اما در صورتی که این امکان برای شما وجود ندارد راهی جز تحقیق نخواهید داشت. بهترین وکیل فردی است که با تسلط بر چندین زبان دنیا به ویژه انگلیسی و آشنایی با قوانین کشور دانمارک بتواند مشاوره‌ مطلوبی به موکل خویش ارائه نماید. او باید از ویژگی‌هایی همچون اعتماد به نفس، رازداری و امانت‌ داری، قانون مداری و اطلاعات به روز برخوردار باشد.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در دانمارک می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

فرهاد نیک مرام

فرهاد نیک مرام

فرهاد نیک مرام وکیل ایرانی در دانمارک حوزه تخصص خود را بیشتر در رابطه با حقوق تجارت اختصاص داده است. او به زبان انگلیسی، فارسی و دانمارکی تسلط کافی دارد و در رابطه با قوانین کیفری و امور مهاجرت جز بهترین وکیل ایرانی در دانمارک محسوب می‌ شود. جناب نیک مرام بیش از 22 سال است که در حوزه‌ پرونده‌های خانوادگی، طلاق، حضانت فرزند و سایر پرونده‌های قضایی و مدنی تجربه و تخصص دارد و تا کنون توانسته هزاران پرونده را با موفقیت به سرانجام برساند.

دفتر وکالت ایشان از همکاران با سابقه و متبحر تشکیل شده که همگی قابل اعتماد، نتیجه‌ گرا و واقع‌ بین هستند. ایشان در دانمارک دارای یک دفتر حقوقی معروف و معتبری می‌ باشد که در میان افراد فارسی زبان ایرانی بسیار شهرت دارد. آقای نیک مرام به قبول پرونده‌ کیفری شما و دفاع از آن در دادگاه‌های دانمارک می‌ پردازد. اگر قصد اقامت در دانمارک را دارید و یا می‌ خواهید به ازدواج و طلاق بپردازید، می‌ توانید به فرهاد نیک مرام اعتماد کاملی داشته باشید.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق تجارت
 • قوانین کیفری
 • امور خانواده و طلاق
 • انحصار وراثت

شماره تماس: 4533913020+

آدرس دفتر: Nikmaram Law Office، Købmagergade 31 Copenhagen، 1150 Denmark

نیما نبی پور

نیما نبی پور

نیما نبی‌ پور وکیل رسمی دادگستری یک مزیت بزرگ در سازماندهی دفاع از موکلین خود در دانمارک دارد. او با سابقه‌ پیگرد قانونی و همچنین تجربه‌ عملی عمیقی که در نحوه‌ تفکر و کار پلیس و دادسرا دارد به خوبی می‌ تواند در امور جنایی و کیفری کنار موکلین خویش در پیش بردن پرونده با موفقیت کامل عمل کند. ایشان در میان فارسی زبانان ایرانی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در دانمارک شناخته می‌ شود. علاوه بر آن جناب آقای نیما نبی‌ پور یک وکیلی بسیار کامل، کارآمد و پر شوری است که اطمینان می‌ دهد پرونده به نفع مشتری خویش تمام می‌ شود.

ایشان در رابطه با املاک و مستغلات و همچنین حقوق شرکت‌ها نیز تبحر و تخصص ویژه‌ای دارد و می‌ توانند بسیار موثر واقع شود. لازم به ذکر است نبی پور با سابقه‌ فعالیتی که در اداره‌ اجتماعی شهر کپنهاگ در حوزه‌ حقوق خانواده دارد می‌ تواند در اموری همچون حضانت فرزند، ازدواج و طلاق، دعاوی خانوادگی، برکناری اجباری و فرزندخواندگی، ملاقات و … به شما دوستان عزیز کمک کند. او به عنوان وکیل ایرانی در دانمارک سابقه‌ خوبی در امور خانواده دارد.

حوزه کاری و خدمات:

 • امور خانواده
 • حقوق شرکت ها
 • املاک و مستغلات
 • کیفری
 • دعاوی دادگستری

شماره تماس: 4561330043+

آدرس دفتر: valbe، Høffdingsvej 34

علی باغانی

علی باغانی

دکتر علی باغانی یکی از بهترین وکیل ایرانی در دانمارک و از وکلا موفق و با تجربه در مهاجرت در ایران و اروپا می‌ باشد که 10 سال سابقه‌ بین‌المللی در این رابطه دارد. ایشان در جهت دریافت اقامت تمامی کشورهای اروپا، آمریکا، استرالیا و … بسیار توانمند هستند. وی عضو کانون وکلای جوان، کانون وکلای دادگستری و کانون وکلای جهانی آی بی اف می‌ باشد. ایشان به انجام تمام مراحل مهاجرت، وکالت حقوقی و کیفری و ثبت شرکت‌ها در ایران و دانمارک می‌ پردازد و دارای دفتر حقوقی در ایران بوده و خدمات خود را در دانمارک نیز انجام می‌ دهد.

او توانست دکترای حقوق بین‌المللی خود را از دانشگاه کلمبیا و نیویورک دریافت کند. از جمله فعالیت‌های دیگر وی می‌ توانیم به حفاظت از محیط زیست فضا و زمین، فعالیت‌های ناشی از صدمات توسط اشیا فضایی و حل و فصل منازعات اشاره کنیم. ایشان کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل از دانشگاه ساپینزا رم می‌ باشد. وی به عنوان بهترین وکیل ایرانی در دانمارک توانست به دریافت کارشناسی حقوق از دانشگاه سراسری بپردازد.

جناب آقای علی باغانی به ارائه‌ مشاوره‌های حقوقی داخلی و خارجی پرداخته و در بیش تر همایش و دوره‌های بین المللی و داخلی شرکت نموده است. از فعالیت های وی می‌ توانیم به حقوق بین‌الملل کیفری، حقوق بشر بین المللی، حقوق بین المللی اقتصادی، حل و فصل مسالمت‌ آمیز، منازعات بین‌المللی، حقوق معاهدات، تحریم اقتصادی به عنوان ناقض حقوق بشر و … اشاره کنیم.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق بین‌الملل کیفری
 • مهاجرت در ایران و اروپا
 • خدمات حقوقی و کیفری
 • ثبت شرکت
 • حقوق معاهدات

شماره تماس: 02188923854

آدرس دفتر تهران: تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، کوچه میرهادی شرقی، پلاک ۱۰، واحد ۶

سام جلایی

سام جلایی

از بهترین وکیل ایرانی در دانمارک می‌ توانیم به سام جلایی اشاره کنیم. وی در امور مهاجرت و امور خانواده جز متخصصین وکلا محسوب می‌ شود و تسهیلات عالی خود را در ایران و دانمارک اخذ نموده است. او متولد کشور ایران است و پس از اخذ مدرک حقوق سال‌هاست در دانمارک به فعالیت می‌ پردازد. در رابطه با اطلاعات تماس ایشان اطلاعات چندانی در دسترس نمی‌ باشد. شما می‌ توانید وارد سایت فیسبوک آقای سام جلایی شده و جهت کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی او برقرار شوید.

مزایای مهاجرت به دانمارک به کمک وکیل مهاجرتی چیست؟

افراد این باور هستند که با مراجعه به بهترین وکیل ایرانی در دانمارک جهت اخذ اقامت و یا مهاجرت تنها هزینه‌های مازاد خود را افزایش می‌ دهند. در صورتی که این فکر کاملا اشتباه است. مشورت با وکلای فعال در زمینه‌ مهاجرت می‌ تواند بسیار ارزشمند باشد و مزایای زیادی برای متقاضیان به همراه خواهد داشت. افرادی که در تمام امور مربوط به پرونده‌ مهاجرتی خود قدم به قدم با کمک وکلای مهاجرتی پیش می‌ روند، تمامی مراحل را بدون هیچ ریسکی طی می‌ کنند.

برای دسترسی به اهداف خود در کوتاه‌ ترین زمان ممکن شانس بیش تری دارند. همچنین راهنمایی و مشورت با بهترین وکیل ایرانی در دانمارک می‌ تواند به متقاضیان کمک کند که قبل از هر گونه اقدامی اطلاعات لازم در رابطه با آن را داشته باشند. با آمادگی بهتر و بیش تری وارد پروسه‌ مهاجرت شوند.

تجربه نشان داده است که بسیاری از افراد به خاطر عدم آگاهی و اطلاعات کافی نسبت به وظایف وکیل مهاجرت اقدام به بهره‌مندی از وکیل نکرده و در اخذ مجوزهای لازم در پروسه‌ مهاجرتی خود شکست خورده‌اند. معمولا به دلیل عدم ارائه‌ مدارک لازم و دروغین با مدیران سفارت و نداشتن توانایی لازم با صحبت با مسئولان سفارت بیشتر افراد شکست خورده‌اند. اگر متقاضی قبل از هر گونه آمادگی و آگاهی کامل در مسیر مهاجرت قدم بگذارد، بدون راهنمایی‌ های بهترین وکیل ایرانی در دانمارک مطمئنا با شکست مواجه خواهد شد.

مزایای مهاجرت به دانمارک به کمک وکیل مهاجرتی چیست؟

معیار های شناخت یک وکیل معتبر در دانمارک

برای اطمینان حاصل کردن از اعتبار وکیل می توان به بررسی شاخص های زیر پرداخت:

 • ارائه خدمات به روز

قوانین مربوط به ایران و دانمارک از لحاظ حقوقی کاملا متفاوت و مجزا از یکدیگر هستند. قوانین حقوقی کشورها نیز هر ساله در حال تغییر و به روز شدن می‌ باشد. به ویژه امور مهاجرتی که همیشه تغییر می‌ کند. به طور قطع بهترین وکیل ایرانی در دانمارک به شخصی اشاره دارد که بتواند اطلاعات حقوقی خود را در رابطه با قوانین کشورها به روز کند تا بتواند خدمات صحیح و شایسته‌ ای به متقاضی خود ارائه نماید.

 • ارتباط وکیل با وکلای بین المللی

یکی دیگر از مهم‌ ترین معیارهای شناخت یک وکیل معتبر و قابل اعتماد ارتباط و همکاری او با سایر وکلای بین‌ المللی است. زمانی که یک وکیل با سایر وکلای بین‌ المللی ارتباط برقرار می‌ نماید، می‌ تواند اطلاعات و آگاهی خود را در خصوص امور حقوقی، کیفری و مهاجرت در دانمارک بالا برد و به روز کند.

 • سابقه کاری

سومین شاخص شناختن وکیل و اعتماد کردن به او بررسی کردن سابقه و گذشته‌ کاری بهترین وکیل ایرانی در دانمارک است. بهتر است پرونده‌ وکالت او اسناد و مدارک لازم و معتبر بودن او را در کشور دانمارک مورد بررسی قرار بدهید تا بتوانید به وی اعتماد کنید.

کلام آخر

ممنونم که تا پایان مقاله با ما همراه بوده اید. در نظر داشته باشید با مراجعه نمودن به بهترین وکیل ایرانی در دانمارک پروسه پرونده شما با اطمینان خاطر بیشتر و هزینه معقولانه تر انجام می شود. حتما سعی کنید به سراغ معتبر ترین وکلا بروید. خوشحال می شویم نظرات و پیشنهاد های خود را در بخش دیدگاه با ما به میان بگذارید.

چگونه می توان به وکیل حقوقی در دانمارک اعتماد کرد؟

با بررسی کردن سوابق وکیل و میزان پرونده های موفق وی می توان اطمینان کسب کرد.

وکیل خانواده در دانمارک چه وظایفی دارد؟

وکیل خانواده معمولا به تمامی مسائل خانواده، دعاوی، طلاق و ازدواج و امور مربوط به ارث و میراث رسیدگی می کند.

آیا برای مهاجرت به دانمارک وجود وکیل الزامی است؟

خیر، اما بهترین وکیل ایرانی در دانمارک می تواند در بسیاری از امور شما را مطلع سازد.

4/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا