وکیل

بهترین وکیل ایرانی در قبرس ⚖️【آپدیت 2024】

مسلماً با توجه به نظام پارلمانی و سیاسی هر سرزمین قوانین حقوقی، مهاجرتی و مالی هر کشوری متمایز با کشور دیگر بوده و حتی ممکن است این قوانین در شهرهای یک کشور نیز متغیر بوده و از ضوابط یکسانی برخوردار نباشد. همچنین قوانین  حاکم بر دادگاه‌های کشور و نحوه رسیدگی به پرونده‌ها و امور حقوقی نیز از جمله فاکتورهای منحصر به فردی است که می‌تواند در کشوری مانند قبرس که به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است متفاوت باشد لذا  بهترین وکیل ایرانی در قبرس می‌تواند طبق تغییرات قوانین قبرس در سال‌های اخیر در مسائلی مانند امور مهاجرتی، رزومه قوی، امور مالی، خانواده، سرمایه‌گذاری مسائل قانونی و حقوقی را  با توجه به سابقه کاری و دانش حقوقی به سریع‌ترین روش مناسب حل و فصل کند. با ما در این نوشتار همراه باشید تا با بهترین وکلای ایرانی در قبرس بیشتر آشنا شوید.

بهترین وکیل ایرانی در قبرس کیست؟

قطعاً معرفه بهترین وکیل ایرانی در قبرس به شخصی اطلاق می‌شود که دارای تحصیلات دانشگاهی و فارغ التحصیل رشته حقوق بوده و با توجه به تخصص، مهارت، دانش حقوقی به نیابت از موکل خود  مشکلات پیش آمده در امور مالی، مهاجرتی، خانواده و … را طبق قانون جزیره اروپایی قبرس به نفع موکل با نتایج مثبت حل و فصل کند. قطعاً وکیل ایرانی در قبرس با تلاش مضاعف خواهان احقاق حقوق موکل خود بوده و با اطلاعات حقوقی شاخص در مسیر انتخاب برنامه‌های مهاجرتی و نوع ویزاها اطلاعات دقیق را در اختیار فرد قرار می‌دهد.

وکیل ایرانی به دلیل همزبان بودن و تسلط بر قوانین و زبان کشور قبرس می‌تواند ارتباط موثری با ایرانیان برقرار کرده و به دلیل  هم وطن بودن و آشنایی با فرهنگ ایرانی درخواست‌های ایرانیان را درک کرده و راهنمایی‌های شفاف و موثر را برای موکل در نظر می‌گیرد. لذا افراد باید بر حسب مجوز فعالیت، مدرک و همچنین سوابق کاری وکیل، بهترین شخص را انتخاب کرده و با انعقاد قرارداد شفافی کلیه خدمات و فعالیت‌های مورد توافق بین وکیل موکل را در آن قید کنند.

بهترین وکیل ایرانی در قبرس کیست؟

در ادامه به معرفی بهترین وکیل ایرانی در  قبرس می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

محمدرضا منفرد

محمدرضا منفرد

آقای محمدرضا منفرد یکی از برجسته‌ترین وکلای پایه یک و حقوقدان در کشور قبرس می‌باشند که همزمان به عنوان بنیانگذار موسسه آرکا گروپ و موسسه مهاجرت گلوبال لند به همراه گروه متخصص خود از جمله مشاورین حقوقی و وکلای متخصص و مجرب  آماده ارائه خدمت در زمینه مشاوره حقوقی، امور پرونده‌های مهاجرتی اعم از خرید ملک، اخذ اقامت، مهاجرت تحصیلی و کاری هستند. ایشان دارای ۱۲ سال سابقه کار در پرونده‌های مهاجرتی بوده و به دو زبان فرانسوی و انگلیسی نیز مسلط هستند. به جرات می‌توان گفت یکی از موفق‌ترین وکلای ایرانی در قبرس شناخته می‌شوند.

حوزه کاری:

 • ارائه مشاوره‌های حقوقی و مهاجرتی به شکل حضوری و غیرحضوری
 • قبول وکالت در زمینه اخذ ویزا، اقامت دائم، خرید ملک
 • حقوق شرکتی
 • حقوق کیفری
 • سرمایه‌گذاری در قبرس
 • انجام تمامی پروسه‌های مهاجرت به قبرس شمالی و اخذ ویزای سرمایه‌گذاری، کاری، تحصیلی

آدرس دفتر : : قبرس، فاماگوستا، موسسه مهاجرتی گلوبال لند

شماره دفتر : 09155119611+

موسسه حقوقی قبرس ۱۱۸

موسسه حقوقی قبرس ۱۱۸

از جمله مراجع تخصصی در زمینه ارائه خدمات حقوقی، وکالتی، مشاوره سرمایه‌گذاری و اقامت در قبرس شمالی می‌تواند به موسسه حقوقی قبرس ۱۱۸ اشاره کرد. این موسسه با  تیمی متشکل از وکلای پایه یک دادگستری، حقوقدانان، محققان و مشاوران مطلوب‌ترین خدمات حقوقی و مهاجرتی را به متقاضیان ارائه می‌کند و به دلیل جلب رضایت حداکثری موکلین و مراجعین خود از حسن شهرت بالایی برخوردار است.

 لذا متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب سایت cyprus118.com از بهترین خدمات مشاوره‌ای و حقوقی در زمینه سرمایه‌گذاری، اقامت، تحصیل در قبرس شمالی بهره‌مند شده و پرونده‌های خود را به وکلای با تجربه و حاذق این موسسه بسپارند. این وکلا به دلیل سوابق کاری و تجربه پرونده‌های مشابه از روابط کاری، تخصص و مهارت بالایی در پروسه طرح دعوی و حل و فصل پرونده‌ها برخوردارند.

خدمات و حوزه کاری؛

 • ارائه مشاوره حقوقی و کیفری در دعاوی مختلف
 • انجام کلیه مراحل سرمایه‌گذاری در قبرس
 • ارائه مشاوره خرید ملک در قبرس شمالی
 • قبول وکالت پرونده‌های مطروحه موکلین
 • وکالت در امور مهاجرتی
 •  حقوق کیفری
 • حقوق شرکتی
 • مالی

آدرس دفتر : قبرس شمالی – فاماگوستا – برج پریمیر – طبقه دوم – واحد ۲۰۲

شماره تماس : ۰۹۰۵۳۳۸۶۰۹۶۵۴

رضا حیدری

رضا حیدری

مرکز تخصصی مهاجرت گلوبال ویژه یکی از مراکز حقوقی فعال تخصصی و منحصر به فرد در زمینه وکالت است که بیش از یک دهه سابقه درخشان در کارنامه کاری خود دارد. بنیانگذار این موسسه جناب آقای رضا حیدری از بهترین و موفق‌ترین وکلای پایه یک دادگستری ساکن در قبرس هستند که به همراه تیم حقوقی و وکلای کارآزموده خود توانسته‌اند خدمات شایانی را به مراجعین ارائه داده و این موسسه را به محبوبیت و معروفیت بالایی برسانند.

 این میزان اعتبار حاصل پیگیری مجدانه درخواست‌های موکلین، احقاق حقوق آنها توسط وکلای با تجربه، تخصص و صداقت در پرونده‌های درخواست مهاجرت است. آقای رضا حیدری خود یکی از بهترین وکلای عضو انجمن‌های بین‌المللی حقوق بوده و با تحصیلات و دانش حقوقی بالا خدمات مشاوره‌ای و حقوقی را در زمینه امور مهاجر مهاجرتی، کاری، سرمایه‌گذاری، کیفری، خانواده و … در اختیار موکلین قرار می‌دهد.

حوزه کاری:

 • حقوق کیفری
 • حقوق خانواده
 • پرونده‌های مهاجرتی
 • اخذ ویزا و تابعیت
 • سرمایه گذاری و خرید ملک
 • کلیه پرونده های شخصی
 • قراردادهای کاری و تجاری

آدرس دفتر : قبرس شمالی – فاماگوستا – مرکز تخصصی وکالت مهاجرت به قبرس شمالی گلوبال ویژن

شماره دفتر : ۰۹۰۵۳۳۸۳۴۹۳۱۰

مجموعه تخصصی قبرس ایران

مجموعه تخصصی قبرس ایران

یکی معتبرترین مجموعه‌های وکالتی در قبرس موسسه حقوقی ایران قبرس است که به  جهت گردآوری تیم حرفه‌ای و کارآزموده متشکل از مشاوران حقوقی و وکلای پایه یک دادگستری بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را به موکلین ارائه می‌دهد.‌ لذا با سنجش تمامی جوانب و بررسی پرونده‌های کیفری حقوقی، بهترین خدمات و مشاوره‌ها را در زمینه جرایم کیفری، دعوی ملکی، حقوقی، سرمایه‌گذاری، خانوادگی، اقامت کاری، تحصیلی، امور مهاجرتی، املاک به مراجعه کنندگان ارائه می‌کند.

 با انعقاد قراردادهای شفاف، پیگیری مستمر پرونده‌های موکلین، اعتمادسازی و بهره‌مندی از وکلای کار آزموده و مجرب مثبت‌ترین نتایج نهایی را برای موکلین به ارمغان آورده و باعث جلب اعتماد مراجعین شده است.

خدمات و حوزه کاری:

 • همراهی متخصص مهاجرت به قبرس شمالی در مراحل ثبت نام، تکمیل مدارک و پیگیری روند درخواست ویزا
 • ارائه مشاوره‌های عمومی، تخصصی حقوقی در زمینه اخذ اقامت قبرس شمالی
 • ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه خرید ملک و سرمایه‌گذاری در مستغلات
 • قبول وکالت پرونده‌های کارفرمایی، تجاری کارگری
 • وکالت قراردادهای پیمانکاری
 • تنظیم دادخواست‌های کیفری حقوقی
 • مشاوره‌های حضوری و آنلاین کیفری حقوقی
 • حقوق خانواده
 • حقوق شرکتی

آدرس دفتر : قبرس شمالی – فاماگوستا – ینی بوازیچی – شهرک sunrise – ساختمان 9A – ایران قبرس

شماره دفتر :  ۰۹۰۵۳۹۱۱۵۹۶۷۶

موسسه تاپ گلد

موسسه تاپ گلد

موسسه وکالتی تاپ گلد امپایر استیر در قبرس یکی  ‌ موفق‌ترین موسسات در زمینه وکالت و مشاوره‌های حقوقی است که افراد می‌توانند در زمینه امور مهاجرتی، اخذ ویزا، حقوق خانواده، کیفری، شرکتی و … کلیه پرونده‌ها و دعاوی دادگاهی خود را با کمک وکلای متخصص این موسسه به بهترین نحو به سرانجام مثبت برسانند. بهترین وکیل‌های ایرانی در این موسسه مشغول به فعالیت بوده و با اشراف کامل به قوانین حقوقی، کیفری و مهاجرتی قبرس می‌توانند با راهنمایی جامع بر اساس مقررات و مصوبه‌ها بسیار راهگشا باشند.

 همچنین می‌توانند برای افراد سرمایه‌گذار در زمینه مستغلات، ثبت شرکت، اخذ ویزا و تابعیت و شهروندی قبرس نیز مشاوره‌های حقوقی ارائه داده و با ارائه بهترین راهکارها، تصمیم نهایی موکلین را در مسیر درست قرار دهند.

حوزه کاری:

 • خرید ملک در قبرس شمالی
 • امور مهاجرتی در قبرس
 •  انجام سرمایه‌گذاری در قبرس و مشاوره‌های حقوقی
 • وکالت حقوق شرکتی
 •  وکالت حقوق خانواده
 • قبول وکالت در زمینه اخذ ویزا و تابعیت
 • انجام قراردادهای کارفرمایی، کارگری
 • وکالت امور بیمه و استخدامی

آدرس دفتر : : قبرس شمالی، شهر فاماگوستا، خیابان سالامیس، نبش گلسرن

شعبه 2 : قبرس شمالی، شهر فاماگوستا، مجتمع تجاری سیتی مال

شماره دفتر : 90 539 101 46 61+

وکیل امور مهاجرتی در قبرس

با توجه به شرایط زندگی متعادل و امکانات رفاهی قابل قبول در قبرس شمالی بسیاری از افراد برای داشتن آینده درخشان و روشن برای خانواده، زندگی مرفه و امنیت شغلی مهاجرت به قبرس شمالی را انتخاب کرده و درصدد اخذ اقامت آن هستند. قوانین مهاجرتی آسان قبرس شمالی نسبت به قبرس جنوبی باعث رشد چشمگیر مهاجرین به این بخش از جزیره شده و با توجه به هزینه‌های پایین زندگی در قبرس شمالی افراد می‌توانند از مسیر ویزای تحصیلی، کاری و خرید ملک اقامت آن را کسب کرده و پس از ۵ سال زندگی مداوم تابعیت آن را نیز اخذ کند.

لذا در این مسیر به دلیل روند درخواست‌ها و طولانی بودن مراحل اخذ ویزا متقاضیان نیازمند همراهی وکیل امور مهاجرتی در قبرس شمالی هستند تا بتوانند با تکیه بر دانش حقوقی، تسلط، تخصص و تجربه بالای او در پیشبرد پرونده‌های امور مهاجرتی، روند اخذ ویزا یا تابعیت خود به سریع‌ترین سرانجام احسن برسانند. مسلماً تنوع روش‌های مهاجرتی باعث متفاوت بودن شرایط این ویزاها برای مهاجرین شده است و افراد بر حسب نوع روش باید واجد شرایط بوده تا بتوانند از زندگی در این جزیره مدیترانه‌ای بهره‌مند شوند.

لذا سرمایه‌گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی یکی از بهترین روش‌هایی است که افراد می‌توانند با این مسیر اقامت و تابعیت آن را اخذ کرده و با امکان کسب درآمد خوب در شغل مورد نظر با مالیات و هزینه‌های پایین، زندگی مرفهی در این جزیره زیبا و بکر داشته باشند.

وکیل امور مهاجرتی در قبرس

دلایل نیاز به وکیل ایرانی مهاجرت به قبرس

مسلماً در پیشبرد پرونده‌های حقوقی و کیفری اجباری به داشتن وکیل نیست، لذا همراهی وکیل به عنوان یک فرد آگاه، دانش آموخته و متخصص در این حیطه می‌تواند روند رسیدگی را سریعتر و امکان کسب نتیجه مثبت را محتمل‌تر کند. کما اینکه پرونده‌های مهاجرتی علی خصوص به کشورهای اروپایی دارای پیچیدگی‌ها و بروکسی‌هایی است که بر حسب قوانین آن کشور نوشته شده است. لذا ایرانیان اطلاع چندانی از این قوانین نداشته و نیازمند کمک حقوقی و همراهی وکیل مهاجرتی هستند. فاکتورهای زیر از جمله دلایلی هستند که نیاز به وکیل را صدق کرده و افراد را ملزم به مراجعه به این افراد می‌کند.

پیچیدگی قوانین و مقررات:  پیچیدگی‌های قوانین و مقررات مهاجرتی هر کشور برای افراد عادی قابل فهم نبوده، لذا وکیل مهاجرت به دلیل برخورداری از دانش حقوقی بالا در این زمینه می‌تواند بهترین راهنمایی را جهت ساده‌تر شدن فرایند ارائه دهد.

ترجمه مدارک و مستندات: در برخی از روش‌های مهاجرتی به قبرس نیاز است که مستندات و مدارک تحصیلی یا کاری افراد به زبان رسمی قبرس یا محلی ترجمه شود که وکیل مهاجرتی می‌تواند این امر را به خوبی به انجام برساند.

نیاز به مشاوره حقوقی: مسلماً ایرانیانی که کشور قبرس را برای زندگی، کار و تحصیل انتخاب کرده است ممکن است در این بین با مسائل قانونی و حقوقی مختلفی روبرو شوند که وکیل ایرانی می‌تواند اطلاعات لازم را در زمینه تعهدات و حقوق شما به عنوان یک مهاجر در اختیارتان قرار داده و با آگاهسازی شما نحوه استفاده درست از حقوق را یادآوری کند.

نیاز به نمایندگی در مراحل رسمی: در امور مهاجرتی برخی از مراحل نیازمند حضور فرد یا نماینده وی است که وکیل به نیابت از موکل می‌تواند حضور داشته و در احقاق حقوق وی تلاش کند.

جمع‌بندی

مسلماً مهاجرین به قبرس نیز مانند شهروندان مقیم باید تابع قوانین و مقررات این جزیره اروپایی و زیبا باشند تا بتوانند کار، زندگی و تحصیل مطلوب و متعارفی را تجربه کنند. لذا در این بخش سعی کردیم بهترین موسسات و وکلای ایرانی فعال در قبرس را معرفی کنیم تا عزیزان بتوانند در پیشبرد امور مهاجرتی، حقوقی، کیفری، خرید ملک، سرمایه‌گذاری، اخذ ویزا، تابعیت و … از همراهی وکیلی مجرب، متخصص و مسلط به زبان و قوانین قبرس بهره شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 5 =

دکمه بازگشت به بالا