وکیل

10 تا از بهترین وکیل ایرانی در هلند ⚖️【آپدیت 2024】

اگر به دنبال بهترین وکیل ایرانی در هلند هستید که بتواند شما را در انواع زمینه‌ های مختلف حقوقی کمک کند، با ما همراه باشید. وکلای ایرانی که در ادامه به شما عزیزان معرفی می‌ کنیم جزء مجرب‌ ترین و تحصیل کرده ترین وکلای ایرانی حاضر در کشور هلند هستند که در زمینه‌ های گوناگونی همچون تجارت بین‌ الملل، ثبت شرکت، خانواده و طلاق، پناهندگی و مهاجرت و … به فعالیت می‌ پردازند. شما به راحتی می‌ توانید با ارائه‌ اطلاعات لازم در این مقاله با آن ها تماس حاصل نمایید و مشاوره دریافت کنید.

بهترین وکیل ایرانی در هلند

بهترین وکیل ایرانی در هلند کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در هلند فردی اشار، در چارچوب قرارداد تعیین شده به وظیفه‌ خود عمل نماید. وظیفه‌ وکیل این است که تمامی کارهای حقوقی، اداری و تشریفات مربوط به پرونده اعم از جمع‌ آوری مدارک و … را انجام دهد. به گونه‌ ای که موکل هیچ گونه نیازی به انجام دادن اقدامات حقوقی نداشته باشد و علاوه بر آن او باید هزینه‌ هایی که برای پیش بردن اهداف پرونده لازم است را تنها از موکل بخواهد و بیش تر از آن را مطالبه ننماید. او باید موکل خود را از تمامی کارهایی که به انجام رسانده مطلع نماید و در تمامی اقدامات را طبق مصلحت موکل خویش پیش ببرد.

اگر در این زمینه هرگونه تخلفی انجام شد، موکل می‌ تواند از وکیل خود شکایت کند. در نظر داشته باشید بهترین وکیل ایرانی در هلند به کسی گفته می‌ شود که با تسلط بر زبان انگلیسی بتواند تنها در پیشبرد اهداف پرونده برای دستیابی به موفقیت در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تلاش کند. او باید تمامی اطلاعات قانونی را به طور دقیق به متقاضی ارائه کند و در آخر نیز بهترین روش‌ ها را که مهم هستند، برای موکل خود شرح دهد. وکیل ایرانی در هلند وظیفه دارد که علاوه بر شرح وقایع بهترین مشاوره‌ها را به موکل خویش ارائه نماید و او را راهنمایی کند. این افراد معمولا با تسلط کامل بر قوانین ایران و کشور هلند به خوبی می‌ توانند با امور قانونی سر و کار داشته و پرونده را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانند.

در ادامه به معرفی وکیل ایرانی در هلند می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

هاشم جواهری

هاشم جواهری هترین وکیل ایرانی در هلند

یکی از بهترین وکیل ایرانی در هلند که در شهر آمستردام دارای دفتر وکالت رسمی و معروفی می‌ باشد، هاشم جواهری است. ایشان در انواع زمینه‌های گوناگونی از جمله پناهندگی و مهاجرت، حقوق جزا و جرایم یقه سفید، خانواده و خدمات حقوقی، ثروت و سرمایه‌گذاری، مشاور املاک، دعاوی حقوقی و … به ارائه‌ خدمات می‌ پردازد.  هاشم جواهری بهترین وکیل ایرانی در هلند می باشد از حوزه فعالیت‌ های اصلی جناب آقای هاشم جواهری می‌ توانیم به دعاوی دادگستری و اشتغال اشاره کنیم.

وی بر زبان‌های گوناگونی از جمله آلمانی، انگلیسی، هلندی، فارسی و فرانسوی تسلط کاملی دارد و می‌ تواند به عنوان یکی از با تجربه‌ ترین وکلا در زمینه‌ های گوناگون به ارائه‌ خدمات بپردازد. ایشان در آمستردام هلند در انجام پرونده‌ های حقوقی توانسته در میان فارسی زبانان شهرت بالایی پیدا کنند و جزء وکیل برجسته محسوب می‌ گردد.

حوزه کاری و خدمات:

 • ورشکستگی
 • شرکت های بزرگ، دارای شخصیت حقوقی
 • حقوق جزا و جرایم یقه سفید
 • استخدام
 • خانواده و خدمات خصوصی ثروت
 • مهاجرت
 • مالکیت معنوی
 • تحریم های بین المللی
 • سرمایه گذاری اسلامی
 • دعاوی حقوقی و حل اختلاف

شماره تماس: 031851303543+

آدرس دفتر: Marquis Legal B.V.، Teleport Towers, Kingsfordweg 151، Amsterdam 1043 GR

کیان رضایی

کیان رضایی بهترین وکیل ایرانی در هلند

دفتر حقوقی جناب آقای کیان رضایی در شهر آمستردام هلند قرار دارد. ایشان آماده‌ ارائه‌ بهترین خدمات حقوقی به تمامی شهروندان هلندی، ایرانیان فارسی زبان و مردم افغانستان می‌ باشد. وی در حوزه‌ حقوق خانواده، حقوق قرارداد، حقوق اداری، مهاجرت و پناهندگی می‌ توانند وکالت موکلان را قبول کرده و به ارائه‌ بهترین مشاوره‌ها بپردازند.

آقای کیان رضایی تحصیلات خود را در هلند گذرانده و و توانسته با اخذ مدرک لیسانس به عنوان بهترین وکیل ایرانی در هلند شناخته شود. وی در زمینه‌ پرونده‌ مهاجرت و اخذ ویزا بسیار تجربه دارد و می‌ تواند بهترین مشاوره‌ها و خدمات حقوقی را ارائه کند.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق مهاجرت و پناهندگی
 • حقوق اداری
 • حقوق قرارداد ها
 • حقوق خانواده و طلاق

شماره تماس: 031202443679+

آدرس دفتر: Rezaie Advocatuur، Jan Luijkenstraat 20، Amsterdam 1071 CR

متیس قوامی

متیس قوامی بهترین وکیل ایرانی در هلند

از دیگر بهترین وکیل ایرانی در هلند می‌ توانیم به آقای متیس قوامی اشاره کنیم. ایشان در امور مهاجرت، خانواده و بسیاری از امور حقوقی جز بهترین‌ ها محسوب می‌ شوند. وی از باتجربه‌ ترین وکلا بوده و تبحر بسیار بالایی جهت دفاع از حق موکلان خویش در دادگاه‌ های هلند دارد. تحصیلات ایشان از تسهیلات عالی بوده و توانسته با اخذ مدرک حقوق لیسانس خود یک دفتر حقوقی معروف و متبحری را در هلند به ثبت برسانند. این وکیل همچنین بهترین وکیل ایرانی در هلند به شمار میرود.

حوزه کاری و خدمات:

 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت
 • امور حقوقی

شماره تماس: 031207267011+

آدرس دفتر: Ijburglaan 634F,، 1087 CE Amsterdam

مسعود طاهری

مسعود طاهری بهترین وکیل ایرانی در هلند

مسعود طاهری از وکلای بسیار سخت سرسخت و باهوش و تیزبین بلند است که در زمینه‌ حقوقی بیش از 14 سال تجربه‌ کاری دارد. او یکی از بهترین وکیل ایرانی در هلند در میان افراد فارسی زبان می‌ باشد که همیشه یک راه حل بسیار عالی برای نجات از مخمصه‌ های قانونی پیدا می‌ کند.

جناب طاهری با دانش بالای خود می‌ تواند به بهترین وجه ممکن پرونده‌ حقوقی شما را مدیریت کند و به جرات می‌ توانیم بگوییم که او یک نماینده‌ ایده‌آل برای شما خواهد بود. ایشان یکی از وکلای موسسه‌ طاهری هستند که بر چندین زبان دنیا از جمله فارسی و انگلیسی تسلط کافی دارند.

او در دانشگاه‌ هایی همچون دانشگاه لیدن و دانشگاه لوحه به عنوان استاد به فعالیت می‌ پرداختند و عضو انجمن وکلای هلند، انجمن حقوقی بین المللی، انجمن قانون کار، انجمن کارمندان دولت و قانون می‌ باشد. او با تسلط بر زبان‌های هلندی، هندی و آلمانی یکی از شایسته‌ ترین وکلا است که از مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه هلند نیز برخوردار می‌ باشد.

حوزه کاری و خدمات:

 • کیفری
 • حقوقی
 • خانواده
 • مهاجرت

شماره تماس: 031107954075+

آدرس دفتر: Cypresbaan 10، 2908 LT Capelle a/d IJssel، The Netherlands

علی میر محمد رضایی

علی میر محمد رضایی بهترین وکیل ایرانی در هلند

جناب آقای علی میر محمد رضایی از دیگر وکلای آمستردام هلند هستند که به قبول وکالت و مشاوره‌ حقوقی و قضایی، مهاجرت و پناهندگی و کلیه امور تجاری و سرمایه گذاری می‌ پردازد. ایشان به زبان‌ های فارسی و انگلیسی تسلط کافی داشته و با تجربه‌ کاری بالایی که دارد به عنوان بهترین وکیل ایرانی در هلند شناخته می‌ شوند.

از طرفی دیگر آگاهی او در حوزه‌ حقوق بازرگانی و تجارت بین المللی موجب شده که بسیاری از متقاضیان رضایت 100 درصدی و مطلوبی از این وکیل داشته باشند. او در حقوق بین‌الملل یکی از حرفه‌ ای‌ترین وکلای هلند شناخته می‌ شود و نه تنها از دانش اقتصادی خود بلکه از شیوه‌ های اصولی و تصمیمات مناسب و به جا حقوق تجارت بین‌ الملل بهره می‌ برند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه نمایند.

حوزه کاری و خدمات:

 • تجارت
 • املاک
 • انحصار وراثت
 • مهاجرت و پناهندگی
 • امور قضائی

شماره تماس: 031630026263+

آدرس دفتر: Pars Lawyer Co، Startbaan 8، Amsterdam 1185 XR

شانیلا اقبال

شانیلا اقبال بهترین وکیل ایرانی در هلند

شانیلا اقبال از دیگر بهترین وکیل ایرانی در هلند است که از دانش بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد. او یک وکیل جوان اما متبحر و متخصص در کار خویش است. وی با شخصیت قوی که دارد همیشه در راه یافتن راه‌حل‌های درست در انواع مسائل حقوقی تلاش می‌ کند.

او در زمینه‌ حقوق شرکت، حقوق تجاری و قانون علائم تجاری تمرکز خود را گذاشته و به طور تخصصی در این زمینه‌ها به ارائه‌ خدمات می‌ پردازد. شما می‌ توانید خانوم شانیلا اقبال را در موسسه‌ طاهری در هلند مشاهده کنید. این موسسه عضو کانون وکلای بین المللی، انجمن حقوقی بین‌ المللی و انجمن حقوقی بین‌ المللی ILA می‌ باشد و از متخصص‌ ترین وکلا در پیگیری امور حقوقی مردم استفاده می‌ کند.

شماره تماس: 031107954075+

آدرس دفتر: Cypresbaan 10، 2908 LT Capelle a/d IJssel، The Netherlands

حسین احمدی ‌نیاز

حسین احمدی ‌نیاز بهترین وکیل ایرانی در هلند

حسین احمدی نیاز از بهترین وکیل ایرانی در هلند است که موسسه‌ حقوقی خود را در شهر روتردام تاسیس کرده است. وی به امور حقوقی، پناهندگی و مهاجرت، حقوق مدنی، حقوق بشر، حقوق اروپا، حقوق بین‌ الملل، حقوق اداری و بسیاری از قواعد حقوقی مرتبط با ایران می‌ پردازد. ایشان با توجه به سوابق بالایی که دارد در بنیادهای گوناگونی از جمله بنیاد بین‌ المللی Lawyers for Lawyers شرکت نموده است و عضو  وکیل ایرانی در هلند می باشد.

علاوه بر آن ایشان با بنیاد Article 18 همکاری می‌ کند که از مسیحیان در سراسر جهان حمایت می‌ نمایند. آقای حسین احمدی نیا عضو انجمن وکلای بین‌ المللی و انجمن وکلای اروپا هستند. جهت تماس با وی با شماره‌ زیر می‌ توانید تماس بگیرید.

حوزه کاری و خدمات:

 • حقوق پناهندگی و مهاجرت
 • حقوق بین الملل
 • تجارت
 • حقوق بشر

شماره تماس: 310645819117+

آدرس دفتر: Boompjes 40، ۳۰۱۱XB، Rotterdam, The Netherlands

اهمیت کمک گرفتن از وکیل ایرانی در هلند

حضور بهترین وکیل ایرانی در هلند سبب می شود که کارهای شما سریع‌ تر و با موانع کمتری انجام گیرد. معمولا افراد به دلیل نداشتن زمان کافی و کاهش هزینه‌ های اضافی، عدم آگاهی نسبت به مسائل حقوقی و قوانین هلند نیاز به کمک گرفتن از وکیل دارند. در نظر داشته باشید کسانی که برای مسائل حقوقی خود از جمله خانواده، مهاجرت، اخذ ویزا و … از یک وکیل مجرب در هلند کمک می‌ گیرند با مشکلات و موانع کمتری روبرو می‌ گردند و در هنگام مواجهه با مشکلات نیز به خوبی می‌ دانند چگونه با آن ها باید برخورد کنند.

وکیل ایرانی در هلند که شما انتخاب کرده‌ اید سال هاست در حوزه‌ کاری خود از تخصص و تجربه‌ بالایی برخوردار می‌ باشد. او به خوبی می‌ تواند به بررسی شرایط و وضعیت مالی شما بپردازد و بهترین و ایده‌آل‌ ترین گزینه را که به صلاح موکل خود است پیشنهاد دهد. وی با اطلاع از قوانین حقوقی و قضائی کشور ایران و هلند کمک می‌ کند تا زندگی آسان‌ تری در یک کشور خارجه داشته باشید. به همین خاطر ما همواره پیشنهاد می‌ کنیم به دنبال بهترین وکیل ایرانی در هلند باشید و همواره از وکلای توانمند و مورد تایید کانون وکلای هلند کمک بگیرید.

مزایای حضور وکیل مهاجرت چیست؟

بهترین وکیل ایرانی در هلند که از قوانین آن کشور به خوبی اطلاع و آگاهی دارد، می‌ تواند یک حضور موثر برای ایرانیان فارسی زبان داشته باشد. وجود یک وکیل مهاجرت که باعث می‌ شود کارهای ضروری سریع‌ تر و راحت‌ تر انجام گیرد، بسیار اهمیت دارد. معمولا با راهنمایی‌ های وکیل مهاجرت متقاضیان به خوبی می‌ توانند تمامی اقدامات لازم قبل از سفر خود را مهیا سازند و بدون ایجاد هیچ گونه مشکلی از کشور خود خارج شوند.

وکیل مهاجرت با توجه به در نظر گرفتن تمامی شرایط سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی اقدامات لازم را انجام داده و در هر مرحله نیز شما را مطلع می‌ کند. او به خوبی اطلاع دارد که در صورت تغییر یافتن قوانین و یا اضافه شدن قوانین جدید چه وظیفه‌ ای بر عهده دارد. وجود یک وکیل مهاجرت در حین انجام کارهای قانونی باعث می‌ شود که استرس و نگرانی‌ های متقاضیان نیز به شدت کاهش پیدا کند. بهترین وکیل ایرانی در هلند در زمینه‌ مهاجرت به متقاضیان بدون ایجاد سردرگمی و مشکلات در روند پرونده به اخذ ویزا و گرفتن اقامت دائم و … کمک می‌ کند.

مزایای حضور وکیل مهاجرت چیست؟

کلام آخر

کشور هلند جزء آن دسته از کشورهایی است که ما به چشم خود دیده‌ ایم، تاکنون چندین بار با تغییرات حقوقی و مهاجرت روبرو شده است. وجود بهترین وکیل ایرانی در هلند موجب می‌ گردد تا با داشتن اطلاعات قوی و مطالعه‌های لازم و به موقع بتواند موکل خود را از شرایط و قوانین لازم مطلع سازد. تغییر قوانین در روند پرونده به ویژه مهاجرت بسیار حائز اهمیت است و می‌ تواند باعث افزایش هزینه‌ های شما گردد. به همین خاطر استفاده از بهترین وکیل در هلند موجب می‌ گردد تا از اتلاف سرمایه و وقت شما جلوگیری شود. اگر سوال و یا نظری دارید می توانید با ما به اشتراک بگذارید.

3.3/5 - (3 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا