مهاجرتوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به سوئد ⚖️【آپدیت 2024】

اگر تصمیم دارید یک مهاجرت درست و قانونی داشته باشید؛ قبل از همه چیز باید به بهترین وکیل مهاجرت به سوئد مراجعه کنید. به همین خاطر عزیزانی که قصد مهاجرت و زندگی در کشور سوئد را دارند، در اولین قدم خود باید به سراغ یک وکیل متخصص و متبحر بروند. افراد با انتخاب وکیل متخصص و معتبر مسیر زندگی و حتی آینده‌ خود و خانواده‌ خود را تغییر می‌ دهند و با توجه به اینکه وکیل نقش کلیدی در انتخاب مسیر مهاجرت دارد، در اخذ اون همواره باید نهایت دقت را داشت. ما در این مقاله وکلای برجسته در این زمینه را معرفی می‌ کنیم.

بهترین وکیل مهاجرت به سوئد 

بهترین وکیل مهاجرت به سوئد کیست؟

به طور کلی افراد با شش روش کلی می‌ توانند به کشور سوئد مهاجرت کنند. مهاجرت از طریق کار، مهاجرت از طریق تحصیل، از طریق سرمایه گذاری، از طریق ازدواج، تولد و پناهندگی از جمله روش‌ هایی هستند که بهترین وکیل مهاجرت به سوئد با بررسی کردن شرایط متقاضی بهترین گام را به آن ها معرفی می‌ نماید. وکیل مهاجرتی به فردی اشاره دارد که به افراد در مسیر رسیدن به اقامت دائم کشور سوئد، دریافت پاسپورت و تابعیت کمک نماید. وکیل مهاجرتی پس از بررسی علاقه مندی‌ های متقاضیان همواره بهترین انتخاب را متناسب با ویژگی و خصوصیات آن ها در نظر می‌ گیرد و در این راه نیز از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌ باشد.

درست است که انتخاب یک وکیل خوب از میان انبوه وکلا کار مشکلی است؛ اما با محک زدن توانایی و مهارت آن‌ ها شما می‌ توانید بهترین وکیل مهاجرت به سوئد را انتخاب کرده و در پرونده‌ خود به کار بگیرید. معمولا وکلای متخصص مهاجرتی سوئد در بهترین و معتبرترین دانشگاه‌ های کشور تحصیلات خود را به اتمام رسانده‌ اند و اطلاعات جامع و کاملی نیز در رابطه با قوانین سوئد دارند. پیشنهاد می‌ کنیم که وکیل انتخابی خود را از وکلای پایه یک دادگستری انتخاب کنید که در 90 درصد از پرونده‌ های مهاجرتی به موفقیت رسیده باشند. آن ها می‌ بایست به ارائه‌ مشاوره‌ حقوقی پرداخته و در این مشاوره نیز میزان حق الوکاله خود را تمام و کمال به متقاضی ابلاغ نمایند.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به سوئد می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

فاطمه پاکیاری

فاطمه پاکیاری

فاطمه پاکیاری یکی از وکلای مهاجرت و اقامت قانونی در سوئد است که علاوه بر امور مهاجرت به سایر امور حقوقی اعم از دعاوی دادگستری، تجارت و انحصار وراثت می‌ پردازد. ایشان به سه زبان انگلیسی، فارسی و سوئدی تسلط کافی دارد و جزء یکی از بهترین وکیل مهاجرت به سوئد محسوب می‌ شود. وی با توجه به دانش و تخصص بالای خود تا کنون توانسته پرونده‌ های متعددی را در حوزه‌ مهاجرت به سرانجام برساند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • بیش از 7 سال فعالیت در امور مهاجرت
 • وکیل پایه یک دادگستری سوئد
 • فارغ التحصيل ازدانشگاه اوپسالا 
 • پذیرش پرونده های کیفری و حقوقی در دادگاه های سوئد
 • وکیل و مشاوره حقوقى دفتر وکالت پارس در سوئد

شماره تماس: 46850010288+

آدرس دفتر: Sweden، خیابان Stockholm ،Hagagatan 3، کد پستی 48113

ژیان شفیعی

ژیان شفیعی

ژیان شفیعی در خصوص امور مهاجرت به سوئد از سابقه‌ بالایی برخوردار است. ایشان وکیل پایه یک سوئد و همچنین مشاور حقوقی در شهر اسکهلم سوئد بوده و تا کنون توانسته پرونده‌ های بسیاری را با موفقیت به اتمام برساند. اگر می خواهید با جناب آقای شفیعی یک مشاوره داشته باشید می‌ توانید به صورت آنلاین با او در ارتباط باشید.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 5 سال سابقه کار
 • ارائه مشاوره حقوقی به شکل حضوری و غیر حضوری
 • فارغ التحصیل از دانشگاه استکهلمز
 • دارای مدرک دکتری و روانشناسی کلینیکی از دانشگاه استکهلم
 • تخصص در امور مهاجرت، دعاوی دادگستری و خانواده و طلاق

شماره تماس: 0761814496+

آدرس دفتر: Sweden، شهر Stockholm، خیابان Garvargatan 5، کد پستی 21112

دانیال کاظمی

دانیال کاظمی

دانیال کاظمی از دیگر بهترین وکیل مهاجرت به سوئد است که مسلط زبان انگلیسی، فارسی و سوئدی است. آقای کاظمی وکیل پایه یک سوئد و از مشاوران حقوقی شهر گوتنبرگ سوئد می‌ باشد. او سال‌ هاست که در حوزه‌ مهاجرت فعالیت کرده و با توجه به پشتکار و توانایی بالایی که دارد در تمامی امور مهاجرت و قوانین مربوط به شهر سوئد کاملا آگاهی داشته و هوشمندانه عمل می‌ کند.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای مدرک کارشناسی حقوقی و مشاور مهاجرت
 • ارائه مشاوره های حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، مهاجرتی، حقوقی، خانواده و قانون اجتماعی

شماره تماس: 0317082506+

آدرس دفتر: Storgatan 53, 411 35 Göteborg, Sweden، Goteborg، 411 35 Göteborg

کوین ملین

کوین ملین

جناب آقای کوین ملین یکی از حقوق دان های با تجربه و توانا در زمینه مهاجرت است. ایشان به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به سوئد خدمات متنوعی در این زمینه ارائه داده و موفق به برد پرونده های زیادی از سوی سفارات سوئد شده است. ایشان تحصیلات بالای خود را در بهترین داشگاه های سوئد دیده است.

برخی از سوابق و حوزه های تخصصی:

 • دارای بیش از 7 سال سابقه کار
 • آشنایی با زبان های دری، انگلیسی، فارسی و سوئدی
 • فارغ التحصیل دانشگاه استکهلمز
 • ارائه خدمات در حوزه قانون کیفری، خانواده و مهاجرت

شماره تماس: 46730302750+

آدرس دفتر: Sweden، شهرkungsholmsgatan 10 ،Stockholm، کد پستی 11227

مهم ترین ویژگی های وکیل مهاجرت به سوئد

چنان که قصد دارید به سوئد مهاجرت کنید و به دنبال بهترین وکیل مهاجرت به سوئد هستید، در وهله‌ اول باید ویژگی‌ های یک وکیل حرفه‌ ای و کاربلد را بشناسید و در این حوزه عجولانه و بدون انجام تحقیقات تصمیم نگیرید. یکی از مهم‌ ترین ویژگی‌ های وکیل متخصص تسلط او بر روی امور مهاجرت به سوئد می‌ باشد. شما می‌ توانید میزان تسلط وکیل مهاجرت را از روی میزان پرونده‌ های موفق او بدانید. زمانی که به دنبال یک وکیل متخصص هستید در وهله‌ اول مشاهده کنید که مراجعین او آیا موفق به اخذ ویزا و اقامت سوئد شده‌ اند؟

از دیگر ویژگی‌ های وکیل معتمد بودن او است. یکی از مهم ترین موضوعاتی که همواره باید در اخذ و وکیل به آن توجه داشته باشید، مورد اعتماد بودن وکیل است. او باید بتواند مسائل خصوصی و محرمانه‌ ای که شما با او در در میان می‌ گذارید را با هیچ کس به میان نگذارد. دانستن مسائل خصوصی شما موجب پیشرفت پرونده شده و باعث می‌ شود که موضوعات هر چه سریع‌ تر پیش روند.

در هنگام انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به سوئد هیچ گاه تاثیر سوابق وکیل مهاجرتی را در موفقیت پرونده‌ ها نادیده نگیرید. همیشه سوابق وکیل را بررسی کنید که او در گذشته چه تعداد پرونده‌ های مهاجرتی را به موفقیت رسانده و سایر متقاضیان تا چند درصد رضایت خود را از سوی این وکیل اعلام کرده‌ اند. تمامی این موارد نشان دهنده‌ تسلط و توانایی وکیل است.

مهم ترین ویژگی های وکیل مهاجرت به سوئد

بهترین وکیل مهاجرت به سوئد چه خدماتی ارائه می نماید؟

همه‌ ما می‌ دانیم که یکی از مهم ترین مولفه‌ ها برای مهاجرت کردن به سایر کشورها کمک گرفتن ازوکیل مهاجرت است. چرا که متقاضیان با بهره‌ مندی از تخصص و تجربه‌ وکلا می‌ توانند پروژه‌ مهاجرتی خود را به بهترین نحو ممکن طی کنند. بهترین وکیل مهاجرت به سوئد همان کسی است که به ارائه‌ خدمات تخصصی و حرفه‌ ای پرداخته تا بتوانید شما در آینده‌ نزدیک به اهداف خود دست یابید. از جمله خدماتی که وکیل در این راستا ارائه می‌ نماید مشاوره و راهنمایی گرفتن است. داشتن اطلاعات به روز سیاسی، اقتصادی و اجتماعی از کشور سوئد یکی از موضوعاتی است که باید در رابطه با آن آگاه باشید.

وکلا در طول جلسات مشاوره اطلاعات دقیق و به روزی از این کشور به شما ارائه می‌ نمایند. وکیل مهاجرت به صورت آنلاین نیز به متقاضیان خدمات ارائه می‌ نماید. در واقع فرقی ندارد که شما در کدام کشور و یا در کجای ایران زندگی می‌ کنید. اغلب مشاوران و وکلای مهاجرتی با دانش و تخصص بالای خود به صورت آنلاین به سرتاسر ایران خدمات رسانی می‌ کنند.

مهم‌ ترین موضوع سابقه‌ درخشان و میزان دانش و تبحر وکیل است؛ نه صرفا دفتر و یا محل کار آن ها. پیگیری روند پرونده نیز به طور مداوم از مهم‌ ترین خدمات بهترین وکیل مهاجرت به سوئد است. وکیلی که شما به عنوان نماینده‌ خود استخدام کرده‌ اید پرونده را به صورت مدام پیگیری کرده و تلاش می‌ کند تا به یافتن بهترین روش‌ های مهاجرتی متناسب با شرایط متقاضی بپردازد.

کلام آخر

مهاجرت یک پروسه‌ سخت و طولانی است و در این راه مهاجران باید مراقب سرمایه و زمان خود باشند که هدر نرود. اگر تخصص و تجربه‌ کافی در این باره ندارید پیشنهاد می‌ کنیم به سراغ وکلای نام برده شده در این مقاله بروید و با بررسی سوابق و مهارت آن ها شاخص‌ ترین وکلا را پیدا کنید. در این مقاله ما یک سری از نکات مهاجرتی را به حضورتان رساندیم تا با اطلاعات پر باری به سوی انتخاب وکیل مهاجرتی خوب در سوئد بروید. از شما ممنونم که تا پایان این مقاله با ما همراه بوده‌ اید. خوشحال می‌ شویم که نظرات و تجربیات خود را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت به سوئد چه روش هایی را برای مهاجرت پیشنهاد می دهد؟

بهترین وکیل مهاجرت به سوئد با بررسی شرایط متقاضی روش هایی همچون مهاجرت کاری، تحصیلی، تولد، ازدواج و … را پیشنهاد می کند.

آیا بدون وکیل مهاجرتی نمی توان به سوئد مهاجرت کرد؟

مهاجرت امری است که به دانش و تخصص پرباری نیازمند است. بدون حضور وکیل شانس موفقیت در پرونده مهاجرتی کاهش می یابد.

هزینه وکیل مهاجرت به سوئد به چه عواملی بستگی دارد؟

به نوع خدمات و مدت زمانی که به فعالیت می پردازد وابسته است.

4/5 - (2 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا