مهاجرتوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند ⚖️【آپدیت 2024】

زمانی که افراد قصد مهاجرت به کشور نیوزلند را دارند مراجعه به بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند اولین اقدام آن‌ ها در جهت مهاجرت است. کشور نیوزلند با توجه به وسعت زیاد و جمعیت کمی که دارد همواره جزء کشورهای مهاجر پذیر محسوب می‌ شود و برای اینکه بتواند افراد زیادی را جذب کشور خود کند، همواره برنامه‌ های مهاجرتی زیادی را تطبیق داده است. شما برای به انجام رساندن این برنامه‌ های مهاجرتی که هر کدام قوانین و شرایط خاصی را دارند نیاز به آماده سازی یک سری مدارک دارید. برای اینکه بتوانید پروسه‌ مهاجرتی خود را به درستی آغاز کنید باید از فردی کمک بگیرید که دارای بار علمی و تخصصی فراوانی باشد. وکیل مهاجرت به نیوزلند همان کسی است که با ارائه‌ مشاوره می‌ تواند شما را یاری کند. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند

بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند کیست؟

شاید تعریف وکیل از نظر خیلی از افراد به داشتن پروانه‌ وکالت تمام شود؛ اما این گونه نیست. کسانی که می‌ خواهند به نیوزلند مهاجرت کنند قبل از اقدام به مهاجرت باید با بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند که از سابقه و تجربه‌ مشاوره برخوردار می‌ باشد استفاده کنند. به طور قصد می‌ توان گفت وکیل مهاجرت باید سابقه‌ خوبی داشته باشد و در خصوص اخذ انواع ویزاها توانایی‌ های لازم را داشته باشد. با توجه به اینکه ما اکنون در عصر تکنولوژی زندگی می‌ کنیم وکلا می‌ توانند برای برقراری با موکلان خود به ارتباط آنلاین با متقاضیان بپردازند. این رو یک وکیلی که از سابقه و تبحر بالایی برخوردار می‌ باشد امکان برقراری ارتباط آنلاین با موکل را نیز فراهم می‌ کند تا بتواند در هر زمان و در هر مکان به او مشاوره رایگان ارائه دهد.

به همین خاطر همواره وکیل خوب از فردی یاد می‌ شود که با ارائه‌ خدمات آنلاین تا حد زیادی از وقت و هزینه‌ موکلان صرفه‌جویی می‌ کند و می‌ تواند برای آن ها وقت سفارت بگیرد. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی‌ های بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند توانایی ارتباط برقرار کردن او با سایر وکلای بین‌المللی است. برای این که وکیل بتواند شانس موفقیت پرونده‌ شما را افزایش دهد، همواره باید با دستورالعمل‌ ها، قوانین و تبصره‌ های اداره‌ مهاجرت نیوزلند آشنا بوده و بتواند با سایر وکلا نیز ارتباط برقرار نماید.

در ادامه به معرفی بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید.

سیروس احمدی

سیروس احمدی

سیروس احمدی وکیل رسمی مهاجرت به نیوزلند و کارشناس رسمی امور مهاجرتی است. او یکی از با سابقه‌ ترین و موفق‌ ترین وکلای مهاجرت در سازمان مهاجرت نیوزلند، استرالیا، کانادا و آمریکا می‌ باشد و با توجه به تخصصی که دارد در سایر کشورهای اروپایی از جمله آلمان، انگلستان و قبرس جنوبی نیز به ارائه‌ خدمات می‌ پردازد.

ایشان به زبان انگلیسی تسلط بسیار بالایی دارد و پس از انجام پروسه‌ مهاجرتی در پیدا کردن محل حکومت انجام عملیات مالیاتی ثبت نام دوره‌های زبان انگلیسی و غیره نیز در کشور مقصد موکلا کمک می‌کند و و سیروس احمدی به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به نیستند عضو انجمن کانون وکلای اورالیا و کشور نیوزلند بوده و خدماتی فراتر از دریافت ویزا ارائه می‌کند

شماره تماس: 982188758851+

آدرس دفتر: VisaYab Australia، Suite 708, Level 7, 159-175 Church St. 2150

علی سربندی

علی سربندی

از دیگر بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌ توانیم به جناب آقای علی سربندی اشاره کنیم. ایشان علاوه بر اینکه از برجسته ترین وکلای مهاجرت محسوب می‌ شوند، در ارائه‌ مشاوره نیز جزء خبره‌ ترین ها هستند. او مشاور مورد تایید اداره‌ مهاجرت نیوزلند می‌ باشد و به عنوان وکلای رسمی در شرکت پرشین مایگرنت به فعالیت می‌ پردازند. ایشان چندین سال سابقه‌ کاری در حوزه‌ مهاجرت و مهندسی مخابرات و مدیریت دارند و در سال 2011 نیز فعالیت رسمی و تخصصی خود را به عنوان وکیل مهاجرت آغاز کرده‌ اند.

او پس از اینکه دوره‌ های مورد نیاز و اخذ مجوز خدمات مشاوره‌ مهاجرت را گذراند، توانست تخصص اصلی خود را در اخذ انواع ویزاهای سرمایه‌ گذاری، دانشجویی و کار به ملت ایران ارائه دهد. آقای سربندی نماینده‌ رسمی دانشگاه یونیتک در نیوزلند بوده و با دارا بودن از مدرک مشاوره دارای اطلاعات پرباری در خصوص ارائه‌ مشاوره‌ کامل در زمینه مهاجرت در این کشور است.

شماره تماس: 0218864143233

آدرس دفتر: تهران، بالاتر از میدان پونک، براشرفی اصفهانی، نرسیده به پل اتوبان نیایش، خیابان بهار سوم، پلاک 2، طبقه اول، واحد 1 جنوبی

رضا آیین

رضا آیین

رضا آئین مشاور رسمی مهاجرت به نیوزلند استرالیا است. ایشان در حوزه‌ مهاجرت به نیوزلند بیش از 20 سال است که تجربه دارد و در حوزه‌ مدیریت کسب و کار نیز به فعالیت می‌ پردازد. او بیشتر تخصص خود را در خصوص اخذ ویزا و جلوگیری از ریجکت شدن موکلان گذاشته و در سازمان مارا در استرالیا نیز حضور دارد. او مهندس کامپیوتر بوده و با توجه به ارزیابی‌ های انجام شده جزء بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند محسوب می‌ شود.

رضا آیین یک دفتر وکالتی در تهران و یک دفتر نیز در استرالیا و نیوزلند تاسیس کرده است. او با شرکت‌ هایی همچون امارات متحده‌ عربی، ترکیه، چین، برزیل و کلمبیا نیز به فعالیت پرداخته و برای انجام پروسه‌ مهاجرتی از وکلای قابلی کمک می‌ گیرد. ایشان در قانون مهاجرت نیوزلند و مشاوره مهاجرتی نیوزلند نیز خدمات ارائه می‌ کند. رضا آیین از کارشناسی مهندسی کامپیوتر و همچنین گواهی تحصیلات تکمیلی در حوزه‌ امور مهاجرتی از سوی دانشگاه مردوک برخوردار می‌ باشد. وی به زبان انگلیسی و فارسی تسلط بسیار بلایی دارد.

شماره تماس: 02188666181

آدرس دفتر: Home Migration Services Pty Ltd، u29/118 Royal St، WA 6004

بابک جعفری

بابک جعفری

یکی دیگر از بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند که در ایران به فعالیت می‌ پردازد جناب آقای بابک جعفری است. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه می‌ باشد. جناب آقای بابک جعفری عضو کانون وکلای دادگستری ایران بوده و در خصوص مهاجرت روش‌ های متنوعی ارائه می‌ نماید. آقای جعفری در خصوص مهاجرت به نیوزلند نیز می‌ تواند مشاوره‌ های ارزشمندی ارائه دهد.

شماره تماس: 09121302900

آدرس دفتر: تهران، میدان دوم صادقیه، آیت اله کاشانی، بلوار اباذرپ 27 ط سوم

محمد ملک پور

محمد ملک پور

امیر محمد ملک‌ پور جزء وکلای پایه یک دادگستری و یکی از وکلای با سابقه در زمینه‌ حقوق بین‌ الملل است. ایشان به امور مهاجرتی بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله ونیز و آلمان می‌ پردازد. او دارای مدرک لیسانس و غذایی و فوق لیسانس حقوق تجارت بین‌ الملل می‌ باشد.

ایشان یکی از بزرگترین اساتید حقوق در کشور هستند که فارغ‌ التحصیل دکترای حقوق از دانشگاه سوربن فرانسه نیز کارشناس حقوقی خدمات مشاوره و وکالتی بوده و به عنوان بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌ تواند به ارائه‌ خدمات مشاوره‌ مفیدی بپردازند.

شماره تماس: 02149196000

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، بلوار سرو شرقی ، نرسیده به میدان فرهنگ ، پلاک ۱۱ طبقه سوم واحد ۴

بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

یکی از پرطرفدار ترین و مرسوم‌ ترین روش‌ های مهاجرتی به نیوزلند از طریق تحصیل می‌ باشد. در واقع افراد در تمام مقاطع تحصیلی از مدارس گرفته شده تا کارشناسی و دکتری می‌ توانند از طریق تحصیل به این کشور مهاجرت کنند. این کشور نیز مانند استرالیا و کانادا به محصلان خود اجازه می‌ دهند که پس از پایان تحصیل به کار کردن بپردازند و پس از آن بتوانند اقامت دائم و پاسپورت خود را به دست آورند. آن دسته از دانشجویانی که در کشور نیوزلند و در طول تحصیل اجازه‌ کار کردن دارند می‌ توانند به طور پاره وقت و یا 20 ساعت در هفته به کار کردن بپردازند و در روزهای تعطیلی نیز به صورت تمام وقت می‌ توانند کار کنند.

مهاجرت از طریق تحصیل دارای یک سری شرایط و ضوابطی است که تنها بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند می‌ تواند در این زمینه اطلاعات و آگاهی شما را افزایش دهد. این کشور دارای یک نظام آموزشی بسیار قدرتمند بوده و افراد می‌ توانند از مزایای تحصیل رایگان فرزندان و اجازه‌ کار همسر نیز بهره‌ مند گردند. معمولا انجام رسیدن پروسه‌ های تحصیلی به دو بخش پذیرش و اخذ ویزا تقسیم‌ بندی می‌ شود. پروسه‌ های پذیرش و دریافت ریزا این گونه است که متقاضی باید رزومه، مقطع تحصیلی و دانشگاه مورد نظر را تعیین و ارائه دهد. اگر می‌ خواهید از طریق تحصیل وارد کشور نیوزلند شوید با بهره‌ گیری از تجربه و علم بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند به صورت کاملا دقیق و کامل می‌ توانید این پروسه را با موفقیت به انجام برسانید.

بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

وکیل مهاجرت به نیوزلند و مشاوره آن

کشور نیوزلند با توجه به اینکه جزء کشورهای مهاجر پذیر است؛ اما همواره مانند سایر کشورها قوانین سفت و سختی برای مهاجرت تعبیه کرده است. به همین خاطر قبل از مهاجرت پیشنهاد می‌ کنیم که حتما به مشاوره مهاجرت به این کشور مراجعه کنید. مشاور علاوه بر این که شما را با شرایط تحصیل در نیوزلند آشنا می‌ کند به خوبی می‌ تواند در انتخاب مسیر نیز شما را یاری نماید. هزینه‌ وکیل مهاجرت به نیوزلند در زمان انتخاب روش تحصیلی نسبت به سایر روش‌ های دیگر مناسب‌ تر می‌ باشد.

بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند با توجه به تجربه‌ ای که در برنامه‌ های مهاجرتی و روندهای سرمایه‌ گذاری دارد همواره به ارائه‌ مشاوره‌ های تخصصی با مشاورین ارشد می‌ پردازد. وکیل و مشاور هر دو می‌ توانند در امر مهاجرت مخاطبین را یاری کنند و حتما پیشنهاد می‌ کنیم که قبل از مهاجرت چند جلسه مشاوره با وکیل داشته باشید تا به خوبی با قوانین کشور مقصد، شرایط کار و تحصیل، نحوه‌ سرمایه‌ گذاری و آگاهی از اوضاع اقتصادی، سیاسی و فرهنگی نیوزلند آشنا شوید.

بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند فردی است که علاوه بر ارائه‌ وظایف وکالت به ارائه‌ بهترین مشاوره نیز بپردازد. او باید بتواند به صورت آنلاین و حتی از راه دور نیز موکلان خود را یاری کند و در هر لحظه و در هر زمانی با آن ها در ارتباط باشد. وکیل در هر شرایط همراه شما بوده و این می تواند استرس و تنش هایتان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

کلام آخر

در نظر داشته باشید یکی از مهم ترین و اصلی‌ ترین خدمات و نقاط قوت بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند پیگیری کردن روند پروسه‌ مهاجرتی متقاضیان در هر مرحله از مهاجرت می‌ باشد. به همین خاطر همواره کارشناسان و مشاوران توصیه می‌ کنند که قبل از انجام پروسه‌ مهاجرتی حتما به یک وکیل خبره و کاردان مراجعه کنید. از شما ممنونیم که تا این بخش از مقاله با ما همراه بوده‌ اید. ما در این مقاله سعی کردیم لیستی از وکلای کاردان و متبحر در این زمینه را برای شما دوستان لیست کنیم تا همواره بتوانید وکلا مورد نظر خود را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن بیابید. حال از شما دعوت می‌ کنیم تا نظرات خود را در بخش دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

وکیل مهاجرت به نیوزلند کدام روش مهاجرتی را پیشنهاد نمی کند؟

بهترین وکیل مهاجرت به نیوزلند دنبال کم خطر ترین روش ها است که پناهندگی می تواند ریسک بالایی داشته باشد.

آیا می توان برای مهاجرت به نیوزلند از مشاوره رایگاه بهره برد؟

در این خصوص باید با دفتر حقوقی وکیل مورد نظر صحبت کنید؛ اما بسیاری از موسسات از مشاوره رایگان برخوردار هستند.

پر طرفدارترین روش در مهاجرت نیوزلند چیست؟

کار و تحصیل از معروف ترین روش های مهاجرتی هستند.

5/5 - (1 امتیاز)

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا