مهاجرتوکیل

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت به اتریش ⚖️【آپدیت 2024】

این روزها با ایجاد تغییرات اساسی در سبک زندگی انسان ها، بسیاری از مردم جهان علاقه مند به مهاجرت به کشورهای اروپایی می باشند. کشور اتریش از جمله کشورهایی بوده که در سالیان اخیر خیل عظیمی از انسان ها به منظور دست یابی به امکانات رفاهی بهتر اقدام به مهاجرت به آن نموده اند. لازم به ذکر است که هم اکنون مهاجرت به این کشور به روش های مختلفی همچون تحصیلی، شغلی و … صورت می گیرد. بر همین اساس انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به اتریش موضوع اصلی مقاله فوق می باشد.

بهترین وکیل مهاجرت در اتریش

بهترین وکیل مهاجرت به اتریش کیست؟

مهاجرت در لغت به معنای جابه جایی از یک مکان به مکان دیگر جهت گذراندن ادامه زندگی می باشد. بدون شک مهاجرت به اتریش و دیگر کشورهای اروپایی مستلزم رعایت یک سری قوانین و مقررات خاص خواهد بود. پیش از اقدام به مهاجرت، راهنمایی جستن از شخصی که آشنا با مسائل مربوط به مهاجرت بوده و تجربه کافی را در این زمینه داشته باشد امری اجتناب ناپذیر خواهد بود. در حال حاضر به شخصی که نسبت به بررسی شرایط متقاضیان، جهت پیگیری امور مربوط به مهاجرت آن ها اقدام نموده وکیل مهاجرتی گفته می شود.

وکلای شاغل در امر مهاجرت معمولا پس از گذراندن تحصیلات مورد نیاز در موسسات و دانشگاه ها در آزمون وکالت بین الملل ثبت نام خواهند نمود. همچنین آن ها پس از طی نمودن مراحل ذکر شده، ناگزیر به گذراندن یک دوره کارآموزی بوده و سپس می توانند دفتر کاری خود را تاسیس نمایند. گفتنی است که جست و جوی بهترین وکیل مهاجرت به اتریش و همچنین دیگر کشورها یکی از مهم ترین اقدامات متقاضیان این امر خواهد بود. انتخاب یک وکیل معتبر می تواند در سرنوشت افرادی که قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را داشته، تاثیر گذار باشد.

در حال حاضر شرکت های گوناگونی در کشور ما مشغول به فعالیت در زمینه مهاجرت به کشورهای خارجی از جمله اتریش می باشند. بدین منظور در ادامه مبحث، چند نمونه از برترین این موسسات آورده شده اند. برخی از برترین موسسات مهاجرتی به اتریش در داخل کشور را در ادامه معرفی می کنیم همراه ما باشید:

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه اصطهباناتی تقریبا در اواخر دهه ۸۰ شمسی آغاز به کار نموده و پیرامون مهاجرت به کشورهای گوناگون فعالیت دارد. امروزه افراد بسیاری که به نوعی همگی آن ها بهترین وکیل مهاجرت به اتریش نیز محسوب شده در این آژانس مشغول به کار هستند. موسسسه اصطهباناتی قادر خواهد بود تا با استفاده از آخرین اطلاعات روز جهانی، کامل ترین مشاوره ها را نسبت به متقاضیان امر مهاجرت ارائه دهد. همچنین لازم به ذکر است که انواع مهاجرت های تحصیلی، شغلی، تجاری و … توسط آژانس مهاجرتی اصطهباناتی صورت می گیرد.

نشانی دفتر: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، پس از پل کردستان، طبقه ۲، پلاک ۹۰

شماره تلفن: 02191017272

موسسه مهاجرتی مهرآفرین

بهترین وکیل مهاجرت به اتریش

یکی دیگر از برترین آژانس هایی که هم اکنون در زمینه مهاجرت به انواع کشورهای اروپایی فعالیت داشته، موسسه مهرآفرین است. این موسسه تاکنون موفق به ارائه خدمات لازم به بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کشور اتریش شده است. گفتنی است که موسسه مهاجرتی مهرآفرین از چندین دهه سابقه فعالیت کاری نیز برخوردار بوده و می تواند گزینه مناسبی جهت مراجعه افراد باشد.

نشانی دفتر: تهران، فلکه صادقیه دوم، اتوبان کاشانی، مجتمع راز

شماره تماس: 02190003031

موسسه مهاجرتی ملک پور

بهترین وکیل مهاجرت به اتریش

زمان افتتاح و آغاز به کار موسسه مهاجرتی ملک پور تقریبا به 15 سال پیش باز می گردد. این آژانس ابتدا تنها در زمینه مسائل حقوقی به ارائه خدمات می پرداخت و امروزه یکی از معروف ترین آژانس های مهاجرتی در کشور به شمار می آید. همچنین کارشناسان و وکلای شاغل در موسسه مهاجرتی ملک پور معمولا به مدت 15 دقیقه مشاوره رایگان در اختیار متقاضیان قرار می دهند. می توان گفت هم اکنون بهترین وکیل مهاجرت به اتریش را می توان در این موسسه جست و جو نمود.

آدرس دفتر: تهران، سعادت آباد، اتوبان سرو شرقی، پیش از میدان فرهنگ، طبقه ۳، واحد۴، پلاک ۱۱

شماره تلفن: 0214919600

موسسه مهاجرتی میرداماد

بهترین وکیل مهاجرت به اتریش

از دیگر شرکت های معتبری که در عرصه مهاجرت به کشور اتریش فعالیت داشته موسسه میرداماد است. لازم به ذکر است که موسسه فوق، دارنده پروانه رسمی از وزارت علوم بوده و جهت دریافت انواع ویزای کاری، تحصیلی و… به کشورهای خارجی می توان به آن مراجعه کرد. همچنین هم اکنون موسسه میرداماد سابقه موفقیت در حل بیش از ۵۰ هزار پرونده مهاجرتی را دارا می باشد. این موسسه علاوه بر اتریش جهت مهاجرت به کشورهایی همچون رومانی، آذربایجان، ژاپن، اسپانیا، سوئد، فرانسه و… نیز خدمات ارائه می نماید.

نشانی دفتر

تهران، میدان آرژانتین، خیابان ۱۱ بخارست، واحد ۹، پلاک ۱۱

شماره تلفن

02188724227

موسسه مهاجرتی رجبی

بهترین وکیل مهاجرت به اتریش


موسسه مهاجرتی رجبی دارای شعباتی در شهر های تهران و شیراز بوده و کارشناسان و وکلای ورزیده ای در آن مشغول به فعالیت هستند. این موسسه جهت رفاه حال متقاضیان گرامی، امکان مشاوره آنلاین در زمینه مهاجرت را نیز برای آن ها فراهم ساخته است. موسسه مهاجرتی رجبی قادر خواهد بود تا ضمن بررسی کلی شرایط مراجعه کنندگان خود بهترین شیوه مهاجرتی اعم از تحصیلی، شغلی، سرمایه گذاری و… را به آن ها پیشنهاد داده و نسبت به پیگیری امور متقاضیان اقدام نماید.

نشانی دفتر: تهران، اتوبان میرداماد، پس از پمپ بنزین، پلاک ۱۸۳

شماره تلفن: 02126423392

بهترین وکیل مهاجرت در اتریش

اصلی ترین ویژگی های یک وکیل مهاجرت به اتریش معتبر

بدون شک پیش از هرگونه اقدام جهت مهاجرت به کشوری دیگر، مراجعه به یک وکیل و کارشناس متخصص در این زمینه، شرایط به مراتب آسان تری را جهت تصمیم گیری پیش روی متقاضی قرار خواهد داد. برخی از شرایطی که بهترین وکیل مهاجرت به اتریش ملزم به برخورداری از آن ها بوده شامل موارد ذیل هستند.

  • تجربه کاری

قطعا وکیل مهاجرتی که از سابقه کاری بالایی برخوردار باشد قادر خواهد بود تا بر اساس تجربیاتی که در طول سال ها فعالیت به دست آورده موکل خود را به بهترین نحو راهنمایی و به امور وی رسیدگی نماید. توصیه می شود پیش از آن که به وکیل انتخابی خود اعتماد کرده و کار خود را به وی بسپارید، ابتدا اطلاعاتی را پیرامون فعالیت های شغلی گذشته ایشان جمع آوری و بررسی نمایید.

  • روابط عمومی خوب

دیگر ویژگی مهمی که بهترین وکیل مهاجرت به اتریش و سایر کشورها می بایست از آن برخوردار باشد، داشتن مهارت ارتباطی قوی است. در بسیاری از مواقع وکلای مهاجرتی جهت حل و فصل نمودن پرونده های متقاضیان نیازمند برقراری ارتباط با همتایان بین المللی خود هستند. لازم به ذکر است که وکلا با این شیوه می توانند از آخرین وضعیت قوانین و دیگر مسائل مربوط به کشورهای مورد نظر اطلاعات لازم را کسب نمایند.

  • دسترسی آسان

زمانی که شخص متقاضی مهاجرت به کشور خارجی، وکیل مورد نظر خود جهت پیگیری امور مربوطه را انتخاب می کند، بایستی بتواند در مواقع لزوم به سهولت با وی ارتباط برقرار نماید. البته ممکن است وکیل مهاجرتی به دلیل مشغله کاری خود نتواند به صورت آنی در دسترس موکل خود باشد اما باید با او در زمان مناسب قرار ملاقات گذاشته و یا تماس حاصل فرماید.

  • صادق بودن

 شخص متقاضی، زمانی جهت واگذاری امور مربوط به مهاجرت به وکیل خود اعتماد کرده که او را در جریان تمامی حقایق مرتبط با پیش روی پرونده قرار دهد. همچنین در صورت وقوع هر نوع چالش در مراحل مختلف پرونده، وظیفه وکیل مهاجرتی این بوده که با ارائه مشاوره های لازم، مناسب ترین راهکارها را جهت رفع مشکلات پیش رو به موکل خود پیشنهاد نماید.

  • داشتن مجوز لازم جهت پی گیری امور حقوقی

در ابتدای مقاله نیز بدان اشاره گردید که معمولا وکلای مهاجرتی پس از به اتمام رساندن تحصیلات خود در دانشگاه ها، موظف به شرکت در آزمون وکالت خواهند بود. پس از این مرحله، عزیزان می بایست چندین ماه دوره کارآموزی را پشت سر گذاشته و سپس در صورت موفقیت می توانند پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری دریافت نمایند.

زمان مراجعه به وکیل مهاجرت به اتریش

همانگونه که پیش تر نیز اشاره گردید بهترین وکیل مهاجرت به اتریش قادر است تا ضمن بررسی دقیق رزومه موکل خود شرایط وی را جهت سکونت در این کشور مورد بررسی قرار دهد.

ممکن است این سوال در نزد مخاطبین گرامی پیش بیاید که چه زمانی مراجعه به وکیل مهاجرتی الزامی است. ما قصد داریم در ادامه مطلب به طور گسترده پاسخ این سوال را بررسی نماییم.

  • دریافت اعلان اخراج

گاهی ممکن است مسئولان کشوری که فرد به آن مهاجرت کرده است پس از مدتی به هر دلیل تصمیم به اخراج او از خاک خود بگیرند. در این هنگام هرگونه اقدام غیر معقولانه ممکن است شرایط شخص را با پیچیدگی بیشتر همراه سازد. در این صورت یک وکیل مهاجرتی معتبر قادر است تا با استفاده از تجربه و تخصص خود راهکار هوشمندانه تری را به منظور حل مشکل به وجود آمده به کار گرفته و درصد موفقیت فرد را در دادگاه افزایش دهد.

  • رد درخواست ویزا توسط کشور مقصد

دیگر شرایطی که ممکن است شخص متقاضی را ناچار به درخواست کمک از سوی وکیل مهاجرتی نماید، پاسخ منفی کشور مقصد به او جهت اخذ ویزا است. در این حال بهترین وکیل مهاجرت به اتریش می تواند با بررسی مجدد پرونده شخص، موانع احتمالی که موجب عدم موفقیت او در دریافت ویزای این کشور شده اند را برطرف سازد.

  • تاخیر در فرایند صدور ویزا

زمانی پیش می آید که علی رغم آنکه مدت زمان بسیاری از درخواست اخذ ویزای شخص گذشته اما همچنان پاسخ مشخصی به آن داده نشده است. معمولا مشکل فوق به این خاطر پیش می آید که تعداد افراد زیادی به طور همزمان نسبت به دریافت ویزا اقدام نموده که این سبب کند شدن روند بررسی درخواست ها گردیده است. در چنین شرایطی مراجعه به یک وکیل مهاجرتی مجرب می تواند مدت زمان رسیدگی به اخذ تقاضای ویزای شخص را با سرعت عمل بیشتری همراه سازد.

کلام آخر

مقاله ی مذکور با عنوان بهترین وکیل مهاجرت به اتریش خدمت شما سروران گرامی ارائه شد. امید است که شما مخاطبان عزیز موفق به دریافت تمامی پاسخ های مورد نظر خود پیرامون نحوه و شرایط مهاجرت به کشور اتریش شده باشید. لازم به ذکر است که در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد و پیشنهاد می توانید آن ها را با ما در میان بگذارید.

1/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا