وکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه ⚖️【آپدیت 2024】

طلاق موضوعی است که افراد، در هر کشوری که باشند، ممکن است دچاره آن شوند. حتی این مسئله می تواند برای ایرانیانی که مقیم ترکیه هستند، نیز اتفاق بیوفتد. بنابراین نمی توان نتجیه گرفت که موضوع طلاق و جدایی زوجین، فقط مختص یک کشور یا ملیت خاص است. تمامی افراد در هرکجا که زندگی می کنند، گاهن پیش آمده که بر سر مسائل مختلفی، اختلاف نظر و یا حتی درگیری داشته باشند و سرانجام این بحث و کش مکش ها، به طلاق و جدایی ختم شود. البته که برخی از دانشمندان در تلاش اند تا با به دست آوردن اطلاعاتی از نحوه زندگی افراد گوناگون، آمار طلاق را با تصحیح ازدوجا های درست کاهش دهند. اما چون مسئله طلاق در بین زوجین پیش بینی نشده است، ممکن است که ایرانیان مقیم در ترکیه نیز گرفتار آن بشوند و چون اطلاعات کاملی نسبت به قوانین و مقررات کشور ترکیه ندارند، دچار خطا و اشتباهاتی می شوند که جبران پذیر نیست. ما در ادامه به معرفی چند تا از بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم در ترکیه پرداخته ایم، تا در هنگام موضوع طلاق به راحتی افراد بتوانند وکیلی را انتخاب کنند که به خوبی از حق آنها دفاع کند. در ادامه همراه ما باشید.

 بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه

بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه کیست؟

بهترین وکیل ایرانی در ترکیه کسی است که در زمینه ای که شما نیازمند هستید، یعنی در زمینه طلاق تخصص و تجربه کافی را داشته باشد. همچنین یک وکیل خوب باید مهارت لازم و موثر را در هنگام دفاع از حق شما داشته باشد که بتواند شما را به آنچه حقتان است برساند. همچنین وکیل خوب و حرفه ای باید با دقت تمام به حرف های شما و جزئیاتی که بیان می کنید، گوش کند تا بتواند مسئله را به خوبی متوجه شود. علاوه بر گوشش دادن با دقت یک وکیل خوب مهارت قدرت تفکر تحلیفی و حل مسئله ای نیز مهم اسست تعهد و صداثت

به این نکته توجه داشته باشید که اصل مهم وکالت مسلط بودن بر قوانین و مقررات کشور است و وکیلی که شما به عنوان بهترین ویکل او را انتخاب می کنید باید علاوه بر تسلط کافی بر رویاین امور اطلاعات خود را با توجه به تغییر قوانین بروز کرده باشد که از اخرین تتغییرات مطلع باشد

در ادامه به معرفی چند تا از بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم در ترکیه می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس خدمتتان معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید:

الهام اکبری ناصر

الهام اکبری ناصر وکیل طلاق ایرانیان مقیم در ترکیه

سرکار خانم الهام اکبری ناصر وکیلو مشاور حقوقی پایه یک دادگستری در ترکیه هستند. ایشان دارای مدرک حقوق بین المللی نیز هستند. خانم الهام اکبری ناصر یکی از وکلای خبره در حوزه حقوقی و طلاق هستند که با مهارت بالای خود به ایرانیان مقیم کشور ترکیه می توانند کمک کنند.

آدرس دفتر: Bird of Peace Kocatepe, Şht. Muhtar Bey Cd. No:21 D:5 Istanbul 34437 Turkey

تلفن تماس: 09125237886

مهدی خوش مهر

مهدی خوش مهر وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه

جناب آقای مهدی خوش‌مهر با ۱۲ سال سابقه، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است. آقای مهدی خوش‌مهر قراردادهای بین المللی زیادی در حوزه های مختلف اعم از حقوقی، خانواده، کیفری، تجاری و… را تنظیم نموده و در بیشتر آنها موفق به اخذ حکم به نفع موکل خود شده است.

آدرس دفتر: IstanbulTurkey

تلفن تماس: 09191637105

فروغ امیر عابدین

فروغ امیر عابدین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه

سرکار خانم فروغ امیر عابدین یکی دیگر از وکلای حرفه ای ایرانی در ترکیه هستند. خانم فروغ امیر عابدین در حوزه حقوقی، خانواده، طلاق، مهریه، حضانت و… بسیار مهارت دارند. همچنین خانم فروغ امیر عابدین به طور کامل بر قوانین و مقررات کشور ترکیه مسلط هستند، همین امر باعث شده تا در حرفه خود بهترین نتایج را ارائه دهند.

آدرس دفتر: Forough Amirabedin Law İzmir, Turkey Istanbul Turkey

تلفن تماس: 0905349144347

محمد قنبری

محمد قنبری وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه

جناب آقای محمد قنبری یک وکیل توانا و با سابقه پایه یک دادگستری هستند. جناب محمد قنبری در دعاوی مختلفی همچون، حقوقی، طلاق، تجارت، ملک و املاک و…. مهارت و فعالیت دارند. همچنین ایشان در زمینه مهاجرت نیز مشاوره های خوبی می توانند به مراجعین ارائه دهند.

آدرس دفتر: Ghanbari Law Turkey Nishistanbul Yeni bosna Istanbul 34186 Turkey

تلفن تماس: 09905321715940

علیرضا حسینی

علیرضا حسینی وکیل طلاق ایرانیان مقیم در ترکیه

جناب آقای علیرضا حسینی وکیل پایه یک دادگستری هستند. همچنین مشاور حقوقی خوبی نیز محسوب می شوند. جناب حسینی متخصص در دعاوی خانواده، حقوقی، کیفری و ملکی هستند. مهارت و تبحر ایشان در حوزه وکالت زبانزد است. پرونده های سخت و پیچیده بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده اند.

آدرس دفتر: Unit 62, 8th Floor, Block A, No 30, Ginza Lavinya apt, Bariş Mah, Belediye st, Beylikdüzü, Istanbul

تلفن تماس: 00905013648273

علل ضرورت وکیل ایرانی در پرونده طلاق چیست؟

وجود یک وکیل حرفه ای و خبره در پرونده‌هایی مهم همچون حقوقی، خانواده، طلاق و… بسیار حائز اهمیت است. زیرا وکیل تبحر و مهارت لازم را برای حل موضوع پرونده اختصاص می‌دهد. به این دلیل که اگر شما با مسائل پیچیده حقوقی، طلاق، موارد کیفری، مسائل خانواده یا … درگیر شده باشید، وکیل با تجربه و تخصص حرفه ای می‌تواند راهنمایی حیاتی و حمایتی ارزشمند برای شما باشد.

نکته ای دیگر در مورد تخصص و دانش وکیل در زمینه‌ای که شما نیاز دارید، این امر باعث می شود تا وکیل تضمین‌ کننده‌ی یک حلّ موفق و حقوقی قوی باشد. همچنین بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه باید توانایی ارتباط موثر و قوی با شما و دیگران در پرونده را نیز دارا باید باشد. این امر می‌تواند روند موفقیت آمیز پرونده و رسیدن به نتیجه دلخواه شما را افزایش دهد.

علاوه بر این موارد، وکیل باید به شما ملاقات شخصی ارائه دهد تا بتوانید درباره جزئیات بسیار مهم پرونده و انتظارات شما، به طور مستقیم و مؤثر صحبت کنید. اما در برخی دیگر از پرونده‌هایی که کمترین پیچیدگی را دارند و یا شاید شما از دانش حقوقی کافی برخوردار هستید، ممکن است که بتوانید بدون گرفتن و حضور وکیل پرونده را مدیریت و حل و فصل کنید. ولی در پرونده‌های مهم و سخت، وجود یک وکیل توانا که تخصص و تجربه کافی را دارا باشد، می‌تواند تفاوت زیادی در نتیجه‌ی نهایی پرونده شما داشته باشد.

بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه

چطور بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه را بشناسیم؟

پرسش به این سوال که چگونه بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه را بشناسیم و بتوانیم انتخاب کنیم، چندان کار پیچیده ای نیست. در ابتدا یک سری نکات و مواردی لازم است که باید در این خصوص بدانید و بعد طبق این نکات و موارد دست به انتخاب بهترین وکیل بزنید. در ادامه برای شناخت بهتر شما عزیزان از وکیل خوب، چند مورد را بیان کرده ایم. همراه ما باشید:

تحقیق و مطالعه: در نخستین مرحله لازم است، قبل از اقدام به انتخاب بهترین وکیل، در مورد تخصص، تجربه و مهارت وکیل مد نظرتان تحقیق و مطالعه کنید. همچنین کمک گرفتن از نظرات و تجربیات دیگران در مورد وکیل مورد نظر شما نیز می تواند در راهنمایی شما برای انتخاب بهترین وکیل موثر و کمک کننده، باشد.

مشورت و مشاوره: در ابتدا لازم است، قراری حضوری با وکیل خود بگذارید، تا از این طریق بتوانید از او در خصوص مسئله پرونده خود مشاوره و مشورت بگیرید‌. در واقع شما با این جلسه می توانید میزان تجربه و راه حل های موجود پرونده خود را دریابید. همچنین پیشنهادات و راه حل های چند وکیل را باهم مقایسه می‌کنید و وکیلی را انتخاب می کنید که راه حل مناسب تری را برای شما در نظر گرفته است.

بررسی نتایج پرونده‌های قبلی: انجام این امر در شناخت بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه کاملا مفید و ضروری است.‌ زیرا شما با بررسی پرونده های قبلی که وکیل انتخابی شما آنها را پذیرفته بوده است، می توانید نتیجه و چگونگی رفع مشکلات حقوقی موکلین قبلی او را مشاهده کنید و از این طریق وکیل را بسنجید و پرونده خود را به راحتی به ایشان بسپارید.

هزینه حق الوکاله: هزینه حق الوکاله یک وکیل از مواردی است که می تواند تا حدودی میزان سابقه وکیل و مهارت او را مشخص کند. همچنین چارچوبی که وکیل شما برای هزینه حق الوکاله خود در نظر گرفته است، می تواند علاقه صادقانه وکیل را نسبت به حرفه و پروژه شما را نشان دهد.

شکیبایی و صبر: در انتخاب وکیل بهتر است به صبور بودن وی نیز توجه داشته باشید به این دلیل که از ویژگی های او محسوب می شود. زیرا یک وکیل خوب و توانا با صبر و شکیبایی خود می تواند مراحل را به خوبی، بدون عجله و ریسک پیش ببرد.

کلام آخر

از اینکه تا پایان مطالب همراه ما بودید سپاس گزاریم. ما سعی کردیم در این مقاله تمام اطلاعات لازم در خصوص بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم ترکیه را خدمتتان عرض کنیم. همچنین در ادامه مواردی را مبنی بر شناخت یک وکیل طلاق خوب را بیان کردیم که در هنگام انتخاب وکیل بتوانید به خوبی تصمیم بگیرید و انتخابی مطمئن داشته باشید و همینطور به این سوال نیز پاسخ دادیم که علل ضرورت وکیل ایرانی در پرونده های طلاق چیست. امیدواریم تمامی مطالب گفته شده برای شما عزیزان کافی و مفید بوده باشد. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه با ما و سایر مخاطبان وکیل ایرانی در اختیار بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

مهراب

مهراب اسلامی هستم. چندین سال سابقه نویسندگی در حوزه حقوقی و مهاجرت را دارم . و در حال حاضر در سایت وکیل ایرانی به عنوان نویسنده مشغول به فعالیت هستم امیداورم مطالب این مقاله برایتان مفید باشد و همچنین خوشحال میشوم برایم کامنت و همچنین 5 ستاره را بزنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 10 =

دکمه بازگشت به بالا