وکیل

بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم امارات ⚖️【آپدیت 2024】

قوانین و مقررات حقوقی بین ایران و امارات، از جمله تفاوت در روند و مدت زمان اخذ طلاق، زوج‌های ایرانی باید با دقت به مسائل قانونی مربوط به طلاق در امارات آشنا شوند. در مواردی که یک زوج ایرانی در امارات می‌خواهند ازدواج کنند و یا به طلاق بگیرند، ممکن است مسائلی مربوط به تطابق با قوانین اسلامی و مسائل فرهنگی نیز مطرح شود. این شامل مسائلی مانند مهریه، حضانت، و حقوق فرزندان می‌شود که ممکن است نیاز به توافقات خاص و متفاوت نسبت به زوج‌های دیگر داشته باشد. بنابراین، در این روند، اطلاعات کامل و هماهنگی با بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم امارات در حوزه قوانین امارات و اسلامی بسیار حیاتی است تا زوج‌های ایرانی بتوانند به بهترین شکل ممکن از حقوق خود استفاده کنند و مسائل خود را به درستی حل کنند. در ادامه همراه ما باشید می خواهیم برخی از وکلای طلاق امارات را معرفی کنیم

بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم امارات

روند طلاق در امارات به چه صورت است؟

تقدیم درخواست طلاق: روند طلاق در امارات با تقدیم درخواست طلاق به دادگاه آغاز می‌شود. در امارات، سه نوع طلاق شناخته شده است: طلاق توافقی (توافقی بین همسران با رضایت و توافق هر دو طرف)، طلاق یک جانبه (توسط همسر به دلیل عدم رضایت از ادامه زندگی مشترک) و طلاق قضایی (تصمیم گیری توسط دادگاه بر اساس دلایل مشخص).

رسیدگی به پرونده: پس از تقدیم درخواست طلاق، دادگاه متولی پرونده را مشخص می‌کند و به رسیدگی به پرونده می‌پردازد. در این مرحله، هر دو طرف می‌توانند دلایل خود را برای طلاق بیان کنند و ادله و شواهد مربوطه را ارائه دهند. دادگاه با توجه به شرایط و مدارک مطرح شده، تصمیم خود را اعلام می‌کند.

صدور حکم طلاق: پس از بررسی دلایل و شواهد مطروحه، دادگاه تصمیم خود را در مورد طلاق اعلام می‌کند. این تصمیم به صورت رسمی در حکم طلاق ثبت می‌شود. پس از صدور حکم طلاق، ترتیبات مربوط به تقسیم دارایی‌ها، نفقه و حضانت فرزندان (در صورت وجود) بررسی و تعیین می‌شود که در این امور وکیل طلاق در امارات هم می تواند بررسی های موجود را انجام دهد.

در ادامه به معرفی چند تا از بهترین وکیل طلاق ایرانیان مقیم در امارات می پردازیم و تعدادی از وکلای حرفه ای و کارکشته در این زمینه را به همراه آدرس و شماره تماس خدمتتان معرفی می کنیم. لطفا برای اطلاعات بیشتر همراه ما باشید:

خلیل آسایش

خلیل آسایش

خلیل آسایش با داشتن تخصص و تجربه گسترده در زمینه حقوق تجارت بین‌الملل و اجرای آرا قضایی در دادگاه‌های داخلی و خارجی، ارائه خدمات حقوقی با استانداردهای بین‌المللی را تضمین می‌کند. با داشتن سوابق موفق در انجام امور وکالت در دادگاه‌های بین‌المللی معتبر، او به عنوان یک وکیل حرفه‌ای و با تعهد، در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی با پیچیدگی‌های مختلف و انجام امور حقوقی در کشورهای مختلف، به موکلین خود خدمات با کیفیت و قابل اعتماد ارائه می‌دهد.

آدرس: امارات، دبی، اتوبان شیخ زاید، ترسیده به ایستگاه برج خلیفه، برج اسپین، طبقه 14

شماره تماس: 00971521583759+

رسول کوهپایه زاده

رسول کوهپایه زاده

او از سال ۱۳۸۶ به عنوان عضو کانون وکلای دادگستری ایران (تهران) به عنوان وکیل مشغول به کار بوده و در زمینه‌های مختلف حقوقی و طلاق و کیفری، پرونده‌های متعددی را به دفتر خود برعهده داشته است. رزومه حرفه‌ای او شامل وکالت در پرونده‌های معروف و کلان اقتصادی از جمله اختلالات عمده در نظام اقتصادی، افساد فی الارض، قاچاق سازمان یافته و پولشویی، جعل، کلاهبرداری، اینترپل، استرداد مجرمین، و دعاوی حقوقی مرتبط با اختلافات قراردادی و مالی می‌باشد.رسول کوهپایه زاده، یک وکیل با سابقه‌ای قابل توجه و تجربه حرفه‌ای بیش از ۱۵ ساله است که اکنون به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در ایران و امارات متحده عربی فعالیت می‌کند.

آدرس:No. 2207, Al Manara Tower, Business Bay, Dubai, United Arab Emirates

شماره تماس: 00971506082949

بابک حجت

جناب آقای بابک حجت از جمله وکلای مجرب و متخصص ایرانی فعال در امارات متحده عربی بوده که مسلط به سه زبان انگلیسی، عربی و ترکی بوده و از دکترای حقوق و تخصص بالا در در زمینه‌های حقوق بین الملل، حقوق مدنی، تجارت، ملکی و کیفری برخوردار هستند. ایشان دارای سابقه بسیار درخشان و موفق در زمینه‌های حقوقی مختلف بوده و وکیلی اخلاق مدار، حرفه‌ای و دقیق هستند که توانسته اکثر پرونده‌های حقوقی، کیفری، تجاری و جزایی خود را با موفقیت به انجام برسانند.
دکتر بابک حجت یکی از حاذق‌ترین مشاوران حقوقی و دکترای حقوق در زمینه خانواده و طلاق ایرانیان مقیم در کشور امارات متحده عربی هستند، که در کلیه مباحث طلاق توافقی از جمله: نفقه، حضانت فرزندان، اجرت المثل، طلاق بدون حضور در دادگاه، مهریه و … پرونده‌های بی‌شمار و موفقی ارائه داده‌اند. دکتر بابک حجت از بهترین وکلای ایرانی در دبی و دارنده شرکت حقوقی بزرگی هستند که در کنار پرونده‌های وکالت خانواده، پرونده‌های سرمایه‌گذاری، مهاجرت و … را نیز با تخصص و قدرت بالا هندل می‌کنند.

 • حوزه کاری و خدمات:
 • خانواده و طلاق
 • مشاور سرمایه گذاری
 • کسب و کار
 • تجارت
 • مهاجرت
 • وکالت در دعاوی حقوقی مدنی، کیفری، تجاری و خانوادگی
 • امور حقوقی

شماره تماس: 97145182504

آدرس دفتر: 48 Burj Gate Tower Level 20 – دبي، United Arab Emirate

کرمعلی بهرامی

Karamali Bahrami

جناب دکتر علی بهرامی یکی از برجسته‌ترین وکلای ایرانی در دبی است که در زمینه ارائه خدمات حقوقی بسیار سرشناس با سوابق درخشان هستند. ایشان عضو رسمی سازمان بین المللی حقوقدانان و وکلا، مستشار قانونی و رسمی در امارات، عضو دائمی انستیتو حقوق بشر و قاضی سابق قوه قضاییه ایران هستند. تبحر و تجربه ایشان در امور حقوقی به دلیل برخورداری از دانش حقوقی بسیار بالا باعث شده در دعاوی مدنی، خانوادگی، حقوقی، تجاری، جزایی و ملکی همواره موفق شناخته شوند.
ایشان یکی از مجرب‌ترین و معتمدترین وکلای ایرانی در زمینه طلاق ایرانیان در امارات هستند که علاوه بر دعاوی خانوادگی به دلیل تسلط بر زبان فارسی، عربی و انگلیسی در امور جنایی، ثبت شرکت و قراردادهای تجاری نیز بسیار موفق عمل کرده‌اند.

حوزه کاری و خدمات

 • جنائی
 • تجارت
 • خانواده و طلاق
 • مهاجرت
 • پرونده های مدنی و کیفری خارج از حوزه قضایی

شماره تماس: 71506848100

آدرس دفتر: 10th floor, One Sheikh Zayed Road، Dubai United Arab Emirates

بیتا موسوی

بیتا موسوی

خانم دکتر بیتا موسوی وکیل پایه یک دادگستری از جمله دانش‌آموخته‌های حقوق بین‌الملل، فارغ التحصیل از دانشگاه تهران است که امروزه به عنوان یکی از مجرب‌ترین وکلای ایرانی فعال در زمینه وکالت طلاق ایرانیان مقیم امارات هستند. ایشان تجربه و تخصص گسترده در حوزه دعاوی حقوقی، مدنی، خانوادگی، کیفری و بین المللی دارد. ایشان به واسطه داشتن توانایی در تحلیل موضوعات پیچیده حقوقی و دانش حقوقی و جزایی بالا توانسته در حل و فصل اختلافات خانوادگی از جمله طلاق توافقی و همچنین زمینه‌های مرتبط با آن مانند حضانت، مهریه و ملاقات فرزند، نفقه و … اکثر پرونده‌های خود را با نتایج مثبت به نفع موکلین خود به انجام برساند.
خانم دکتر بیتا موسوی دارای موسسه حقوقی با بیش از ۱۵ سال سابقه مثبت و موفق است که علاوه بر تبحر و تخصص حرفه‌ای در حل و فصل دعاوی خانوادگی در مور اخذ اقامت، ثبت شرکت‌ها، دعاوی ملکی دعاوی حقوقی، جزایی، مالی و کلاهبرداری و استخدامی نیز بسیار پرقدرت و ریزبینانه با اشراف بر قوانین و مقررات کشور امارات متحده عربی یکی از حاذق‌ترین وکلای ایرانی هستند.

زمینه‌های فعالیت وکیل متخصص بیتا موسوی

 • وکالت در دعاوی مدنی و خانوادگی شامل طلاق توافقی، طلاق بائن، طلاق رجعی، مهریه، نفقه، حضانت فرزند
 • وکالت در ثبت ازدواج، شروط ضمن عقد، مهریه و …
 • توانایی حل و فصل مسائل مربوط به فرزندان در توافقی مانند تغییر نام و نام خانوادگی، حضانت فرزند، ملاقات
 • وکالت دعاوی خانوادگی مربوط به تقسیم اموال، وصیت، ارث و میراث
 • وکالت دعاوی حقوقی و مدنی
 • وکالت پروسه مهاجرتی، ثبت شرکت، خرید ملک
 • دعاوی جرایم مالی و اقتصادی
 • پرونده‌های کیفری و جزایی
 • وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
 • وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور و دادگاه های تجدید نظر

شماره تماس: 971526343115+

آدرس: امارات ، دبی ، خیابان شیخ زاید ، برج الحوای ، ط سوم ، واحد 304 و 305

وظایف وکیل طلاق در امارات

بهترین وکیل ایرانی در امارات متحده عربی به دلیل همزبان بودن با ایرانیان مقیم، همچنین تخصص، دانش حقوقی و تسلط کافی بر قوانین و مقررات دادگاهی می‌توانند به عنوان مشاوران حقوقی از جمله مجرب‌ترین و بهترین گزینه‌ها برای همراهی زوجین در به سرانجام رساندن طلاق توافقی با بهترین نتایج در طول پروسه باشند. لذا وکلای طلاق به عنوان نمایندگان زوجین باید وظایف زیر را به خوبی انجام دهند.

 • ارائه مشاوره حقوقی و آگاهسازی موکلین از حقوق و تعهدات خود
 • بررسی و ارزیابی تمامی بخش‌های پرونده
 • تحقیق و کسب اطلاعات جامع و دقیق از پرونده به روش‌های مختلف
 • برگزاری جلسات مشاوره برای صحبت با موکل
 • پیگیری پرونده به صورت منظم
 • جمع آوری دلایل و مستندات برای ارائه در جلسه دادگاه
 • نمایندگی در دادگاه از طرف موکل و انجام بهترین دفاع
 • مذاکره با طرف مقابل برای جلب توافق در زمینه‌های مختلف مانند: مهریه، حضانت، نفقه و ..
 • کسب بهترین و ایده‌آل‌ترین نتیجه برای پرونده طلاق

ویژگی یک وکیل خوب در امارات

مسلماً در کشور توریستی و توسعه یافته امارات متحده عربی به دلیل فرهنگ مهاجر پذیر و وجود قومیت‌های مختلف با وکلا و مشاوران حقوقی مختلفی می‌توان برخورد داشت. اما مسئله مهم این است که برای پیشبرد هرچه بهتر پرونده و مختومه شدن سریع‌تر آن با نتایج مثبت برای موکلین برخورداری از وکیل ایرانی به دلیل همزبان بودن می‌تواند بسیار مزیت مهمی باشد. لذا از مهمترین ویژگی‌های یک وکیل خوب برای ایرانیان مقیم در امارات موارد زیر است.

 • تخصص و تجربه: داشتن تجربه و تخصص بالا در زمینه حقوق و قوانین امارات و همچنین آشنایی با قوانین محلی و مراحل دادگاهی
 • قدرت ارتباطی و تفکر استراتژیک: برخورداری وکیل خوب از تفکر استراتریک و قدرت ارتباطی در مواجهه با مسائل حقوقی، ارائه راهکار و ارتباط موثر به دلیل توانایی تفکر
 • صداقت و اخلاق حرفه‌ای: داشتن صداقت و اخلاق حرفه‌ای، پایبندی وکلا به حفظ اطلاعات محرمانه موکلان، رفتار عادلانه و صادقانه و عدم تعارض منافع
 • قدرت تحلیل و مهارت‌های قضایی: برخورداری وکیل ایرانی از مهارت‌های قضایی و قدرت تحلیل باعث رفع مشکلات به صورت منطقی و قانونی می‌شود.
 • قابلیت همکاری و کار تیمی: هماهنگی و قابلیت همکاری با دیگر کارکنان حقوقی و اعضای تیم برای دستیابی به نتیجه ایده‌آل برای پرونده
 • قدرت مذاکره و حل و فصل: برخورداری وکیل از قدرت مذاکره باعث می‌شود توانایی ارائه پیشنهادات قانونی مناسب را داشته و بتواند با مذاکره با طرف‌های مقابل با حل پیچیدگی ها و جلب رضایت، به توافقات مطلوب به نفع موکل دست پیدا کند.
ویژگی یک وکیل خوب در امارات

کلام آخر

همیشه طلاق پایان راه نیست و در بسیاری از مواقع می‌تواند منطقی‌ترین تصمیم برای شروع مجدد و لذت از زندگی دوباره باشد. لذا زوجین ایرانی مقیم امارات در صورت به مشکل خوردن در زندگی و تصمیم برای جدایی می‌توانند با وکیل ایرانی مجرب و متبحر در ارتباط باشند. کما اینکه با سپردن پرونده طلاق خود به کارشناسان ارشد حقوقی با دغدغه‌های روانی و فیزیکی کمتری، میتوانند به نتیجه مطلوب و ایده‌آل در این پروسه دست پیدا کنند. پس در کنار ما با وکلای کارآمد و سرشناس در تعامل باشید. همچنین اگر که ساکن کشور امارات هستید و برای کارهای طلاق خود به دنبال بهترین وکیل طلاق ایرانیان در امارات هستید پیشنهاد می کنم که با وب سایت ما همراه باشید

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

عظیمه غلامی

عظیمه غلامی کارشناس تولید محتوا سئو شده با ۳ سال سابقه کار نویسندگی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا