وکیل

10 تا از بهترین وکیل پناهندگی در سوئد ⚖️【آپدیت 2024】

در روزگار امروزی برخی از مردم جهان به دلایلی ترجیح می دهند تا زادگاه خود را ترک کرده و به سوی کشورهای اروپایی مهاجرت نمایند. این اقدام عموما به منظور ادامه تحصیل، کاریابی، سرمایه گذاری و… در کشور مقصد که از امکانات و شرایط مطلوب تری در زمینه های مذکور برخوردار بوده صورت می گیرد. در حال حاضر کشور سوئد را می توان از جمله کشورهای معروف اروپایی دانست که شرایط پذیرش پناهندگان خارجی را به خاک خود فراهم آورده است. از آن جایی که یافتن بهترین وکیل پناهندگی در سوئد موضوع اصلی مقاله فوق است شما را به مطالعه آن دعوت می نماییم.

بهترین وکیل پناهندگی در سوئد

معرفی کشور سوئد

کشور سوئد در قاره اروپا واقع شده، پایتخت آن شهر استکهلم، و هم اکنون بیش از ۱۱ میلیون جمعیت دارد. این کشور از نظر مساحت چهارمین کشور بزرگ در اروپا و همچنین طبق آخرین برآورد های صورت گرفته دومین کشور مهاجر پذیر در جهان به شمار می آید. جالب است بدانید در صورت ۵ سال اقامت مداوم در سوئد می توانید نسبت به اخذ پاسپورت این کشور اقدام کرده و به نوعی شهروند این منطقه نیز محسوب شوید.

بهترین وکیل پناهندگی در سوئد کیست؟

همانگونه که در مطب بالا خواندید امروزه برخی از انسان ها برای دست یابی به شرایط بهتر جهت ادامه زندگی خود تصمیم به مهاجرت به کشورهای اروپایی می گیرند، گفتنی است که بسیاری از دولت ها به منظور پذیرش دانشجویان و نیروی کاری از کشورهای دیگر شرایط و قوانین خاصی را وضع می نمایند، این روزها افرادی در سرتاسر جهان تحت عنوان وکیل مهاجرتی یا پناهندگی نسبت به ارائه خدمات در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند.

هم اکنون کسی که از آن به عنوان بهترین وکیل پناهندگی در سوئد نام برده می شود، می بایست از آخرین قوانین و مقررات حاکم بر کشور مذکور مطلع باشد. همچنین این شخص با توجه به دارا بودن تجربیات لازم در عرصه مهاجرت و پناهندگی قادر خواهد بود تا به موکل خود به بهترین نحو کمک نماید. لازم است متقاضیان امر مهاجرت به کشور سوئد در هنگام مراجعه به وکیل مورد نظر خود همواره وضعیت سوابق کاری پیشین وی را مورد بررسی قرار دهند.

امروزه تعداد بسیاری از بهترین وکیل پناهندگی در سوئد در موسسات مهاجرتی مشغول به فعالیت هستند. با توجه به آن که متقاضیان مهاجرت در کشور ما کم نیستند شناسایی آژانس های معتبر در این زمینه که ارائه خدماتشان بر پایه قانون باشد اهمیت شایانی خواهد داشت. از این رو قصد داریم در ادامه تعدادی از شناخته شده ترین این موسسات را به شما معرفی نماییم:

موسسه صبا ویزا

بهترین وکیل پناهندگی در سوئد


نخستین موسسه ای که قصد داریم راجع به آن صحبت نماییم، صبا ویزا نام دارد. این موسسه علاوه بر سوئد پیرامون مهاجرت و پناهندگی به کشورهایی همچون ترکیه، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کانادا و… نیز خدمات ارائه می دهد. همچنین موسسه صبا ویزا در طول مدت زمان ارائه خدمات به متقاضیان گرامی، جلسات متعددی را با آن ها به منظور بررسی شرایطشان برگزار می نماید. در صورت تمایل به دریافت انواع ویزای شغلی، تحصیلی، سرمایه گذاری و… از طریق این موسسه، به آدرس درج شده مراجعه و یا با شماره تلفن آژانس تماس حاصل فرمایید.

آدرس دفتر: تهران، خیابان بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، فرعی ادیب الممالک، پلاک دوم، طبقه ۳
شماره تلفن: 02158416000

موسسه مهاجرتی آوات

بهترین وکیل پناهندگی در سوئد


یکی دیگر از آژانس هایی که در زمینه مهاجرت و پناهندگی به کشور سوئد فعالیت دارد موسسه آوات می باشد. لازم به ذکر است که این موسسه از بیش از ۱۰ سال سابقه کار برخوردار بوده و متقاضیان می توانند با خیال آسوده امور حقوقی مربوط به مهاجرت و پناهندگی خود را به آن بسپارند. وکلای مهاجرتی شاغل در این موسسه همگی از آخرین تغییرات قوانین و مقررات مربوط به کشورها آگاهی کامل دارند. همچنین نکته قابل ذکر دیگر آن که موسسه آوات در مقایسه با دیگر آژانس های مهاجرتی، حق الزحمه نسبتا پایینی را از متقاضیان خود دریافت می نماید.

آدرس دفتر: تهران، پونک جنوبی، اتوبان میرزا بابایی
شماره تلفن: 02144493790

موسسه آتیه نگر سام

بهترین وکیل پناهندگی در سوئد


موسسه آتیه نگر سام در سال ۲۰۰۸ رسما فعالیت خود را در زمینه مهاجرت و پناهندگی آغاز کرد. این موسسه سابقه حل و فصل نمودن پرونده های مهاجرتی متعددی را در کارنامه خود داشته و همواره متقاضیان پر شماری را دارد. در حال حاضر جمع کثیری از بهترین وکیل پناهندگی در سوئد در موسسه آتیه نگر سام اشتغال داشته که همگی آن ها مدرک پایه یک دادگستری ایران را نیز دارا می باشند. همچنین این موسسه به منظور جلب اعتماد متقاضیان خود به آن ها خدماتی چون مشاوره اولیه رایگان نیز ارائه می دهد.

آدرس دفتر: تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، خیابان سعدی، نیم فرعی همتی، پلاک۴۴
شماره تلفن: 02188566599

موسسه براق

بهترین وکیل پناهندگی در سوئد


موسسه براق را می توان جزء برترین آژانس های داخلی در کشور دانست که به منظور مهاجرت به کشورهای خارجی دایر شده است. این موسسه که به ارائه خدمات متنوع معروف بوده، قادر است تا آسان ترین راه های اخذ ویزای کشور سوئد را در اختیار متقاضیان مهاجرت قرار دهد. نکته قابل ذکر دیگر آنکه میزان رضایت مراجعه کنندگان از عملکرد موسسه براق در طول سالیان گذشته به تنهایی گویای همه چیز بوده و این آژانس را در ضمره برترین موسسات مهاجرتی قرار می دهد.

آدرس دفتر: تهران، میدان آرژانتین، کوچه ۲۱
شماره تلفن: 09036785954

موسسه آتیه آفرینان ایرانیان

بهترین وکیل پناهندگی در سوئد


آتیه آفرینان ایرانیان نام دیگر موسسه مهاجرتی است که در کشور ما مشغول به فعالیت می باشد. در صورتی که قصد بهره مندی از مشاوره های بهترین وکیل پناهندگی در سوئد را دارید ما به شما این موسسه را پیشنهاد می کنیم. وکلای شاغل در موسسه آتیه آفرینان ایرانیان همگی از تجربه بالایی در امر مهاجرت و پناهندگی برخوردار بوده و بر اساس شرایط مراجعه کنندگان، بهترین شیوه اخذ اقامت (تحصیلی، شغلی و…) را به آن ها پیشنهاد می نمایند.
آدرس دفتر
تهران، اتوبان میرداماد، پیش از خیابان حصاری، طبقه پنجم، واحد ۲۷، پلاک ۱۳۸
شماره تلفن: ۲۱۷۲۲۰۷


بهترین وکیل پناهندگی در سوئد

اصلی ترین ویژگی های وکیل پناهندگی در سوئد

مهاجرت پدیده ای است که از دیر باز تاکنون انسان با آن سر و کار داشته و در بسیاری از مواقع انجام آن غیر قابل اجتناب خواهد بود. بدون تردید انتخاب یک وکیل خوب نقش بسزایی پیرامون موفقیت در امر مهاجرت و پناهندگی افراد خواهد داشت. در ذیل به برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل پناهندگی در سوئد و البته سایر کشورها اشاره شده است.

داشتن مجوز کار:

قطعا نخستین عاملی که یک وکیل مهاجرتی را تبدیل به شخصی معتبر در این زمینه می نماید، برخورداری از مجوز رسمی کار و فعالیت توسط او خواهد بود. این موضوع نه تنها در مورد وکلای های مهاجرتی بله اغلب مشاغل دیگر نیز اهمیت بسیاری دارد.

تسلط کامل بر قوانین کشورها:

یک وکیل مهاجرتی در صورتی که از آخرین تغییر و تحولات حاکم بر قوانین کشورها آگاه نباشد، قادر به ارائه راهنمایی های لازم به متقاضیان خود نخواهد بود. همچنین او می بایست آمادگی لازم را جهت پاسخگویی به سوالات مراجعه کنندگان در زمینه کشور مقصد داشته باشد.

داشتن تجربه کافی:

قانون نانوشته ای در دنیا حاکم بوده مبنی بر آنکه جهت موفقیت در انجام هر نوع فعالیت، داشتن تجربه موضوعی غیر قابل اجتناب است. اغلب وکلای مهاجرتی بر اساس میزان تجربه خود در حل پرونده های گوناگون قادر به بررسی شرایط متقاضیان خواهند بود.

روابط عمومی بالا:

زمانی که یک وکیل مهاجرتی توانایی بالایی در برقراری ارتباط با دیگر افراد مرتبط با شغل خود داشته باشد، مطمئنا از شانس بالاتری نیز جهت دریافت اقامت کشور مقصد برای موکل خود برخوردار خواهد بود.

توانایی صحبت به زبان های مختلف:

یک وکیل مهاجرتی به منظور انجام فعالیت های مرتبط با کار خود ناگریز به برقراری ارتباط با افراد زیادی خواهد بود. ممکن است خیل عظیمی از افراد نام برده هم زبان با وکیل نبوده و از این رو لازم است تا او علاوه بر زبان مادری و زبان بین المللی، بر چندین زبان دیگر نیز مسلط باشد.

بهترین وکیل پناهندگی در سوئد

کلام آخر

سوئد جزء کشورهایی است که اقامت در آن همواره با استقبال قابل توجهی از سوی پناهندگان مواجه می شود، کسب اطلاعات لازم در این امر خالی از لطف نخواهد بود. متاسفانه برخی از از افراد قصد دارند به صورت پناهنگی به کشور سودو وارد شوند که برای این کا باید در ابتدا مشاوره ای با بهترین وکیل پناهندگی در سوئد داشته باشند و با تمامی مشکلات این کار آشنا شوند. شما می توانید در صورت وجود هرگونه سوال، انتقاد، پیشنهاد پیرامون این مقاله آن ها را با ما در میان بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هجده =

دکمه بازگشت به بالا