اخطار: سایت www.dadavar.org مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ثبت شده و مشمول قوانین کپی رایت می باشد.


قوانین و مقررات سایت

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید. اگر چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از سایت ما استفاده نکنید.

گروه وکلا و مشاوران دادآور ، خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما ـ بدون اینکه به شما اطلاع داده شود ـ تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این صفحه داشته باشید

هدف این سایت، ارائه خدمات مشاوره و کارشناسی در زمینه های حقوقی، از طریق وکلا و کارشناسان عضو سایت که صلاحیت آنها به منظور ارائه مشاوره مورد تایید ما قرار گرفته، می باشد. از آنجاییکه ارائه مشاوره، صرفاً بر مبنای سوال مطرح شده بدون رویت مدارک موجود احتمالی مرتبط، صورت گرفته، با عنایت به استدلال های متعدد در خصوص آن ، نتیجه گیری نهایی به عهده ی شما می باشد و مسئولیتی در این خصوص بر عهده ی گروه وکلا و مشاوران دادآور نخواهد بود.
از سایت ما چگونه استفاده کنید؟
کاربران می بایست به هنگام ارسال سوالات یا پیشنهاد و انتقادات خود از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان می بایست در رابطه با سوال و یا پیغام بوده و نشان دهنده محتوای آن باشد.
لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آن ها را به صورت جداگانه مطرح نمایید. بدین معنی که در صورتی که سوالاتی با موضوعات متفاوتی دارید، آنها را در چندین پرسش مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک ارسال خودداری فرمایید.
به منظور تسریع در پاسخ گویی، پرسش شما بهتر است در برگیرنده تمام اطلاعات مربوط به موضوع باشد تا مشاور مجبور به طرح پرسش در خصوص سوال شما نباشد.
کلیه پرسش هایی که در سایت مطرح می شوند می بایست با الفبای فارسی نوشته شوند، مگر مطالبی که توسط یک فرد به زبانی غیر از فارسی نگاشته شود که باید در بخش زبان مربوطه مطرح شود.
از سایت ما به چه منظورهایی نباید استفاده شود
  • کپی برداری از این سایت به هر نحو بدون ذکر منبع

  • استفاده تبلیغاتی در محتوای سوالات مطرح شده به هر نحو، به نفع خود یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر

  • به کاربردن هرگونه الفاظ و تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی ایران