آخرین سوالات پاسخ داده شده
Article Image
7877

مهریه ....................

حکم ابتدایی مهریه صادر شده .اگه الان با زوجه توافق بشه و در شورا کتبا زوجه اعلام کته مهریه رو قسطی میگیرم ایا بعدا دوباره میتونه ادعایی داشته باشه یا قسطی دادن دایمیه . ؟؟

Article Image
7867

اجاره خانه پدری

سلام بعد از فوت پدرم تا کنون در خانه پدری زنگی می کنیم ولی برادرم شکایت کرده و اجاره می خواهد.برادرم به ما از اول نگفته بود که اجاره می خام ولی الان ادعا کرده آیا میشه اجاره را پرداخت نکرد؟ چه راهی برای پرداخت نکردن وجود داره؟

Article Image
7866

ارث کا از پدر مانده

سلام پدرم فوت کرده و ما در خانه پدری کماکان زندگی می کنیم 2 تا از برادرام رفته اند و باهاشون مشکل داریم چه راهی هست که در کمترین زمان ممکن سهم اون ها را از راه قانون بخرید

Article Image
7863

مشامور ه و طرح دعوی

به نام خدا باسلام لطفا جهت طرح شکایت از فردی که جهت اخذ اقامت ومهاجرت از من مبلغی پول گرفته و متواری است و مرا فریب داده من را راهنمایی کنید. موضوع ازین قرار استکه دایی من در آلمان زندگی میکند و مدعی شده که میتواند با دریافت هزینا ای حدود 12000یورو برای من وخانواده ام اقامت بگیرد بعد از واریز مبلغ 7500 یورو به حساب فردی در ایران وانتقال این پول به ایشان هم اکنون ایشان متواری و مجهول المکان میباشد.کایه مراودات که به صورت اینترنتی و اس ام اس بوده الان موجود هست که بعنوان مدرک میتوان ارائه کرد. لطفا من را راهنمایی کنید. با تشکر

Article Image
7859

برای طلاق از چه راهی اقدام کنم ؟

با سلام و خسته نباشید، بنده متولد 1360 از تهران یکسال و نیم است با خانمی از تبریز که همکار شما هم هستن عقد کردم و بعد چند ماه با دیدن شناسنامه ایشان متوجه شدم این خانم که خودش رو مینا متولد 1360 معرفی کرده بود در واقع حکیمه متولد 1354 است و زیر شناسنامه تاریخی قید شده که به نظر میاد شناسنامه هم عوض کردن، در توجیه دروغ هاشونم ادعا دارن شناسنامه برای خواهر فوت شدشون است که بعد تحقیق متوجه شدیم باز دروغ گفتن، و برای شناسنامه هم گفتن که نامزد داشتن و عقد نبودن، مهر ایشان 114 است که 14 عندالمطالبه و 100 تا عندالاستطاعه و دوشیزه هم هستن ساکن تبریز، خواستم بدونم برای طلاق می توانم از راه تدلیس در نکاح پیش روم و شانسی برای اثبات این حقیقت دارم یا اینکه مستقیم برای طلاق اقدام کنم و اینکه با توجه به دوشیزه بودن ایشان مهرشان نصف می شود و ققط چهارده تا نصف می شود یا اینکه صد تای الباقی رو هم از بنده می گیرند ؟